Maciej Stuhr w typowym dla siebie stylu postanowił sparodiować zachowanie Joanny Lichockiej.. Facebook/Maciej Stuhr/screen
Źródło: Facebook/Maciej Stuhr/screen
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 14 Lutego 2020

Maciej Stuhr na kontrowersyjnym nagraniu. Będzie burza

Maciej Stuhr w typowym dla siebie stylu postanowił sparodiować zachowanie Joanny Lichockiej, posłanki PiS, która to podczas wczorajszych wieczornych obrad w Sejmie pokazała obraźliwy gest w stronę opozycji. Zdjęcia ze środkowym palcem pokazywanym przez posłankę obiegły cały internet. Zachowanie Lichockiej spotkało się z ogromną falą krytyki, o czym od rana mówi dziś cała Polska. Równie oburzające są jej tłumaczenia. Lichocka twierdzi, że tylko "przesuwała palcem pod okiem". Do sprawy odniósł się już m.in. Jurek Owsiak. Teraz skomentował i w niezwykle zabawny i udany sposób sparodiował to Maciej Stuhr, pozdrawiając przy tym Jacka Kurskiego i innych zwolenników "dobrej zmiany".

Posłanka PiS Joanna Lichocka pokazała w Sejmie środkowy palec skierowany w stronę opozycji kiedy to okazało się, że rząd przekazał 2 mld zł na media publiczne (TVP i Polskie Radio), zamiast np. na polskie szpitale i onkologię. Posłanka tłumaczy się jednak, że przesuwała tylko palcem pod okiem lub odgarniała włosy, nie mogąc zdecydować się na tylko jedną formę argumentacji.

Owsiak zażenowany zachowaniem Lichockiej: „Niech nie p***, że pocierała nos”. Powinna złożyć mandat poselski?Owsiak zażenowany zachowaniem Lichockiej: „Niech nie p***, że pocierała nos”. Powinna złożyć mandat poselski?Czytaj dalej

Maciej Stuhr sparodiował posłankę PiS i środkowym palcem pozdrawia Sejm i TVP

Do sprawy postanowił w niezwykle zabawny i udany sposób odnieść się aktor Maciej Stuhr. Sparodiował zachowanie Lichockiej i skierował przy tym pozdrowienia dla Jacka Kurskiego i spółki.

Maciej Stuhr, ocierając środkowym palcem pod okiem łzy wzruszenia, w ironiczny i prześmiewczy sposób dziękuje rządowi za przekazanie 2 mld złotych na Telewizję Polską, żebyśmy mieli co pooglądać, zamiast na "jakąś onkologię", i pozdrawia przy tym TVP, z jej prezesem Jackiem Kurskim na czele.

"Przepraszam, wzruszyłem się. Sejm przeznaczył dwa miliardy na Telewizję Polską. Cudowna wiadomość, dziękujemy bardzo. Ta opozycja chce, żebyśmy byli na jakiejś onkologii, a Sejm dba o to, żebyśmy mieli, co pooglądać (...) Takie mam nerwowe gesty, ale pozdrawiam Telewizję, Jacka Kurskiego, panią Danutę Holecką, panią kandydatkę na prezydenta Lewicy, co ja mówię, lwicę prawicy, Ogórek, przepraszam, już mi się wszystko pop*****liło" - mówi na filmiku Stuhr. Nagranie stało się hitem na Facebooku i bije rekordy popularności.

Filmik Maćka Stuhra do obejrzenia tutaj

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zostały dwa tygodnie złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie

2. Tragiczna wiadomość, nie żyje wspaniały Polak. Uratował dziesiątki istnień, GOPR w żałobie

3. Porażające odkrycie w żołądku psa. Niewyobrażalnie co zrobił mu właściciel

4. Rodzice przerywają milczenie ws. koszmarnych warunków na dziecięcym oddziale. "Trudno wytłumaczyć 2-latkowi, że mama śpi w hotelu"

5. Ohydne żarty polityków PiS. Homofobiczny atak na Roberta Biedronia

6. Ponad 20 osób nie żyje, jest wielu poszkodowanych. Tragiczny bilans zwiększa się z każdą godziną