Maciej Stuhr. Piotr Molecki/East NewsŹródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 11 Maja 2020

Żona Macieja Stuhra poważnie boi się o swoją rodzinę. Dostaje zatrważające telefony i pogróżki

Maciej Stuhr zwykle dość chętnie komentuje sytuację społeczno-polityczną panującą w naszym kraju. Żartobliwe, nierzadko dość cięte uwagi aktora przysporzyły mu zarówno fanów, jak i licznych wrogów. Do otrzymywanych przez artystę gróźb odniosła się jego żona.

Katarzyna Błażejewska-Stuhr przyznała, że jej mąż jest niezwykle ostro krytykowany za wypowiadane przez siebie słowa. Aktor zazwyczaj nie boi się w dość dosadny sposób opisywać własnych spostrzeżeń dotyczących sytuacji politycznej w Polsce.

Kobieta przyznała, że nagonka stała się tak intensywna, że boi się o swoją rodzinę. "Boję się o niego i o nas", czytamy w opublikowanym na jej blogu wpisie, cytowanym przez Radio ZET.

Zwycięstwo Dudy już nie takie pewne? Wyrasta mu poważny przeciwnik, są wyniki sondażuZwycięstwo Dudy już nie takie pewne? Wyrasta mu poważny przeciwnik, są wyniki sondażuCzytaj dalej

Maciej Stuhr i "kaganiec od żony"

"Nie spodziewałam się, że jako szczęśliwa kobieta w partnerskim związku będę próbowała zakazać coś mojemu mężowi. Ale przelało się", pisze Katarzyna Błażejewska-Stuhr. I dodaje: "Zakładam kaganiec mężowi".

Kobieta wskazała, że przy rozmowie męża z dziennikarzami dotyczącej pracy nad serialem pytanie o politykę rozpoczynają się po około 5 minutach. "Bo to się klika, bo to ludzi elektryzuje – co znowu powie Stuhr. Więc Maciej, najdelikatniej jak umie, odpowiada, cyzelując każde słowo. Dbając o kulturę wypowiedzi, o źródła, na które się powołuje, o opinie, które przytacza. A potem wpada to w młynek medialny, z kontekstu wyrwane są słowa, połączone bez sensu, zacytowane przez jedno medium i idzie dalej w świat", wyznaje żona aktora, cytowana przez radiozet.pl.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Łukasz Szumowski w zaskakujących słowach: "Gdyby nie zakażenia koronawirusem na Śląsku, mielibyśmy już tendencję spadkową"
2. Następny krok w powrocie do normalności. Dziś zostaną otwarte kolejne miejsca, wielu będzie zachwyconych

Jak dodała, rodzina dostaje dziesiątki telefonów z pogróżkami. "Mówię o osobach, które czynią wysiłek, aby zdobyć numer, zadzwonić, skonfrontować się z naszym głosem, telefonem, pocztą głosową – i zagrozić nam", czytamy. I dalej: "Mówię o osobach, które nie tylko zza szklanego ekranu monitora, ale twarzą w twarz, wobec męża z żoną i ojca z dziećmi na stacji benzynowej rzucają wyzwiskami".

Apel żony Macieja Stuhra

Wobec nasilających się ataków kobieta powiedziała "Stop". Jak zapewniła, jej mąż nie odpowie na najbliższe pytania o wybory prezydenckie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naczelny polski epidemiolog oskarża Ministra Szumowskiego o szerzenie paniki
  2. Amerykański bombowiec przeleciał nad Polską. Huk maszyny nad Warszawą
  3. Jednak wyjedziemy na wakacje poza granice kraju? Wiceminister uchylił rąbka tajemnicy, ale jest haczyk
  4. Ratownicy przyjechali do leżącego na chodniku 55-latka. W karetce mogło dojść do tragedii, nagle wyjął nóż
  5. Premiera "Zabawy w chowanego" braci Sekielskich szybciej niż się wszyscy spodziewali. Jest data
  6. Ostrzeżenia dla milionów Polaków. Trzeba bardzo uważać, wprowadzono pierwszy stopień

Źródło: radiozet.pl / instagram.com/kach_blazejewska_dietetyk