Maciej Orłoś o odejściu Rogalskiej. Wikimedia Commons/Ralf LotysŹródło: Wikimedia Commons/Ralf Lotys
Wszystkie wideo autora Paweł Sekmistrz
Autor Paweł Sekmistrz - 21 Lutego 2021

Maciej Orłoś komentuje odejście Rogalskiej z TVP: "Wszystko ma swoje granice". Sam pracował tam 20 lat

Maciej Orłoś w rozmowie z "Faktem" odniósł się do odejścia prezenterki Marzeny Rogalskiej z TVP, w której pracowała przez 12 lat. Dziennikarz pochwalił decyzję swojej koleżanki i stwierdził, że takie postanowienie o odejściu z, jak to określił, "stada żmij" może jej wyjść jedynie na dobre.

  • Maciej Orłoś skomentował odejście Marzeny Rogalskiej z TVP
  • Zdaniem prezentera, decyzja dziennikarki jest ze wszech miar słuszna
  • Orłoś, który sam po 25 latach zrezygnował ze współpracy z TVP stwierdził, że istnieje życie poza telewizją państwową

Maciej Orłoś, który sam przez długie lata związany był z TVP zasugerował, że odejście z państwowej telewizji może być prawdziwie oczyszczającym przeżyciem dla dziennikarki. 

Maciej Orłoś o odejściu Rogalskiej

Polskimi mediami wstrząsnęła informacja dotyczące decyzji o odejściu z państwowej telewizji znanej prezenterki Marzeny Rogalskiej. 4 dni temu gwiazda "Pytania na śniadanie" podzieliła się ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych swoim postanowieniem. 

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej - napisała na Instagramie. 

IMGW ogłosiło alerty hydrologiczne lub meteorologiczne dla prawie całego krajuIMGW ogłosiło alerty hydrologiczne lub meteorologiczne dla prawie całego krajuCzytaj dalej

Marzena Rogalska była jedną z najbardziej popularnych prezenterek państwowej telewizji - prowadziła m.in. takie przeboje małego ekranu jak "Kocham cię Polsko", "Przygarnij mnie", a w ostatnich latach pełniła funkcję jednej z gospodyń cieszącego się sympatią widzów śniadaniowego show - "Pytanie na śniadanie", w którym towarzyszył jej Tomasz Kammel. 

Choć z wpisów dziennikarki w mediach społecznościowych można wywnioskować, że decyzja o opuszczeniu państwowej telewizji nie przyszła jej łatwo, słowa pocieszenia w jej stronę kieruje kolega po fachu, Maciej Orłoś, który sam zdecydował się na taki krok w 2016 r. 

"Na pewno nie będzie się nudziła" 

Kultowy prowadzący "Teleexpressu" ma dla Marzeny Rogalskiej bardzo optymistyczne wieści. Jak stwierdził w rozmowie z "Faktem", nigdy nie rozpaczał z powodu odejścia z TVP, a przepracował tam przecież aż 25 lat. 

- Ja nigdy nie żałowałem swojego odejścia z TVP i uważam, że Marzena wkrótce zobaczy, że jej odejście wyjdzie jej tylko na dobre. Odcięcie się od toksycznych relacji i wyrwanie się od zmanipulowanych osób bez swojego zdania, które tkwią w stadzie żmij, nie może przynieść nic innego jak same pozytywne skutki - zapewnił Maciej Orłoś. 

Jak podkreślił, bardzo wierzy w Marzenę Rogalską i jest przekonany, że szybko znajdzie nową drogą, którą zechce podążać, a jej fani z pewnością wciąż będą dla niej wsparciem. 

- Jestem fanem Marzeny i trzymam za nią kciuki. Jestem przekonany, że nas zaskoczy nowymi projektami, bo ona jest świetną dziennikarką, która nie umie stać w miejscu. Na pewno się nie będzie nudziła - pocieszył znany dziennikarz. 

- Nigdy nie jest za późno na nowy początek. Istnieje życie poza TVP - zapewnił. 

Źródło: fakt.pl, instagram.com/marzena_rogalska

Artykuły polecane przez redakcję WTV: