M jak miłość to popularny serial fabularny. Aktorka, która gra w nim jedną z głównych ról, ma teraz bardzo konkretny plan.. youtube.com/serialetvpŹródło: youtube.com/serialetvp
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 9 Stycznia 2020

Słynna aktorka "M jak Miłość" nie chce obciążać rodziny. Zaplanowała jesień życia

M jak miłość to popularny polski serial fabularny, nadawany od 2000 roku na kanale Telewizji Polskiej. Popularna aktorka, która gra w nim jedną z głównych ról, ma teraz bardzo konkretny plan. Teresa Lipowska, mimo swojego sędziwego wieku, jakim są 83 lata, nadal pozostaje w świetniej kondycji i jest aktywna zawodowo. Zdaje sobie jednak sprawę z tego, że nie będzie trwało to wiecznie i że z biegiem czasu nie będzie w stanie sama o siebie zadbać. Stąd też gwiazda "M jak miłość" nie wyklucza, że zamieszka w domu opieki. Aktorka ma już plan.

Teresa Lipowska to chyba najpopularniejsza serialowa babcia w naszym kraju. Dodatkowo serialowa Barbara Mostowiak znana jest ze swojego pozytywnego usposobienia i energii, która nie ustępuje. Gwiazda ma wciąż dużo siły, zdrowia i energii do pracy - z czego się bardzo cieszymy i oby tak dalej!

- Ciepłe kapcie to nie dla mnie - śmieje się w rozmowie z dziennikarką "Super Expressu" Lipowska.

Był mistrzem komedii PRL. Przez rolę w filmie Barei przeżył jednak piekłoBył mistrzem komedii PRL. Przez rolę w filmie Barei przeżył jednak piekłoCzytaj dalej

Gwiazda "M jak miłość" w domu opieki? "Miejsce fantastyczne, cudowne"

Aktorka do tej pory cały czas gra w serialu "M jak miłość" i nie zamierza zwalniać z tempa. Nie w głowie jej emerytura, ale ma już plan na swoją przyszłość, gdyż wie, że prawdziwa starość kiedyś w końcu nadejdzie. O wszystkim opowiedziała w rozmowie z "Super Expressem", zdradzając swoje plany. Wspomina o swoim ukochanym Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, którego jest ambasadorką, i że to właśnie z nim wiąże swą przyszlość.

- Miejsce jest fantastyczne, cudowne. Jeżeli, nie daj Boże, mi się zdarzy, że będę jakaś niepełnosprawna, to na pewno starość będę spędzała tutaj - mówi aktorka.

Teresa Lipowska ma tam także wielu przyjaciół, których odwiedza. 

- Tu są moje koleżanki, Żenia Herman i Zofia Kucówna. Są tu osoby, z którymi mam wspomnienia. Przyjeżdżam tu z ogromną sympatią. Jest tutaj z kim porozmawiać. Mnie Bozia dała takich sił, że jeszcze mogę być poza, ale tak jak mówię, gdyby mi się, nie daj Boże, zdarzyło, że nie mogłabym sobie dawać sama rady, to tu jest najpiękniej i jest kulturalnie - dodaje.

Jest to rzeczywiście bardzo wyjątkowe miejsce, a swoją bezpieczną przystań na emeryturze odnalazło tam już wielu aktorów i artystów.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zmiany w 500 plus również w 2020. Problematyczna sprawa z wnioskami może wielu wprowadzić w błąd

2. Autokar spadł w przepaść, 20 osób zginęło, 24 ranne. Tragiczne wiadomości zza granicy

3. Przed śmiercią kultowy aktor pobierał głodową emeryturę. W podobnej sytuacji znajduje się wiele gwiazd dawnych lat

4. Leszek Miller ujawnił kulisy startu Magdaleny Ogórek w wyborach. Mocne słowa

5. Polityk PiS kpi z Pawła Adamowicza. Miał zataić dochody

6. Papież Franciszek ogłosi abdykację? Jest oficjalny komentarz sekretarza Benedykta XVI