"M jak miłość" TVP Franek Przybylski. (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 27 Sierpnia 2020

Dawna gwiazda "M jak miłość" zażenowana poziomem TVP. Mówi, co myśli: "Wstydziłem się i do dziś się wstydzę"

"M jak miłość" TVP w ostatnim czasie obchodziło 20 lat na polskich ekranach. Znana i lubiana produkcja ma jednak swoje nieciekawe strony. Dawny aktor serialu powiedział, co myśli o TVP. Jego wpis na Instagramie wzbudził niemałe emocje. Franek Przybylski wstydzi się za stację?

W ciągu ostatnich 20 lat na antenie TVP oraz w "M jak miłość" przewinęło się wielu zdolnych aktorów i aktorek. Jednym z nich był właśnie Franek Przybylski. Jego talent prędko przysporzył mu fanów. W ostatnim czasie gwiazdor opublikował zaskakujący wpis na platformie Instagram. Opisał kulisy pracy na planie oraz skrytykował działalność TVP. Aktor, który przez 6 lat odgrywał rolę Łukasza Mostowiaka, nie pozostawił na Telewizji Polskiej suchej nitki. Jego deklaracje obiegły największe media.

Dziennikarka Dziennikarka "Pytanie na śniadanie" natychmiast wyrzucona na bruk. Ujawnia porażającą prawdę nt. pracy w TVP, nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

"M jak miłość" TVP, zdaniem Franka Przybylskiego to "siara"

Okazuje się, że Przybylski nie wspomina dobrze pracy na planie Telewizji Polskiej. Trzeba jednak przyznać, że swoją popularność zyskał między innymi dzięki "M jak miłość". Nie zmienia to faktu, że jego aktywność wymagała cierpliwości, a nawet wyrzeczeń. "Niekoniecznie wszystkie moje wspomnienia z M-ką są pozytywne. Moi najbliżsi wiedzą, ile tak naprawdę kosztowała mnie cała ta przygoda. [...] Wstydziłem i do dziś wstydzę się tego serialu. Od pewnego momentu, granie w nim wydawało mi się być po prostu siarą. M.in. dlatego zwiałem" - deklaruje gwiazdor TVP. Jego wpis pobił rekordy popularności. W dalszej części skrytykował kierownictwo TVP. 

Co się dzieje z Moniką Olejnik? Wbiła szpile TVP, mówi o Co się dzieje z Moniką Olejnik? Wbiła szpile TVP, mówi o "wolnych mediach", nagranie obiegło siećCzytaj dalej

Przybylski odniósł się też do postawy widzów. Jego zdaniem oferta rozrywkowa medium stanowi przykrywkę dla działalności, która, w jego opinii, stanowi jawne wsparcie dla polityków Prawa i Sprawiedliwości. "Jestem wściekły kiedy widzę jak Ci sami ludzie, którzy odpalają sobie wieczorami to serialicho i uśmiechają się widząc chatę w Grabinie, rano kiedy się budzą, dostają do jajecznicy propagandową papkę, która ścina im mózgi i sprawia, że najchętniej wyszliby z domu i zaje*ali sąsiada za to, że jest inny niż oni sami". - ocenia aktor "M jak miłość" TVP. Franek Przybylski słynię ze swoich antyrządowych poglądów. W mediach społecznościowy niejednokrotnie dał do zrozumienia, że nie wspiera obozu Zjednoczonej Prawicy. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagła wiadomość z samego rana. Rozpoczęcie nauki przesunięte, poznaliśmy nową datę, kiedy dzieci pójdą do szkoły w polskiej miejscowości 2. Tysiące Polek i Polaków dostaną dziś takiego samego SMS-a. Sytuacja jest poważna 3. Jeszcze tylko podpis prezydenta i wjedzie nowa opłata. Wpływy będą ogromne

"M jak miłość" TVP miało przyjemność współpracować z niezwykle uzdolnionym aktorem. Obecnie Franek Przybylski uczęszcza do szkoły filmowej w Łodzi.  "Telewizja Polska to od kilku lat instytucja pełna jadu, kłamstw, oszczerstw i nikczemności. To nie jest Miłość" - kończy swój wpis na Instagramie. Jego sympatycy docenili odwagę do otwartego wyrażenia własnych poglądów. W świecie show-biznesu podobne postawy przyjmuje coraz więcej artystów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Jasnowidz przepowiada ogromne niebezpieczeństwo
  2. W TVP Info pomylono flagi. Tłumaczenie: “bez wpływu na merytoryczną część programu”
  3. Zakonnica została niewyobrażalnie skrzywdzona, później odebrano jej życie. Sprawca właśnie usłyszał wyrok
  4. Podobne rolady przyrządza się jedynie na Śląsku. Jeden składnik, o którym mogłeś zapomnieć, okazuje się kluczowy
  5. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Agata Duda będzie zadowolona z podobnej "pomocy"?
  6. Doda przeszła samą siebie, wyłoniła się z morza niczym syrena. Zdjęcia zapierają dech

Źródło: [Instagram/Franek Przybylski]