Ujawniono kulisy otrzymania roli w "M jak miłość" przez jedną z najbardziej znanych gwiazd serialu. pikio.plŹródło: pikio.pl
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 26 Września 2020

Będzie żałował swoich słów? Miał w mało etyczny sposób załatwić pracę aktorce "M jak miłość"

"M jak miłość" to obecnie jeden z najbardziej popularnych seriali w Polsce. Wiele gwiazd to właśnie tam rozpoczynało swoją przygodę z aktorstwem oraz wielkim światem. Niestety Anna Mucha wolałaby, aby okoliczności zdobycia przez nią roli w produkcji pozostały tajemnicą. Chociaż sama aktorka nie zdecydowała się na ustosunkowanie do tych nowin, to już dwa źródła potwierdzają, że właśnie tak to wyglądało.

„M jak miłość” od lat ekscytuje miliony Polaków. Gdy na antenie pojawiają się nowe odcinki dokumentujące wydarzenia w Grabinie, przed telewizorami zasiadają prawdziwe tłumy. Nic więc dziwnego, że aktorki i aktorzy grający w produkcji, niemal z dnia na dzień stali się prawdziwymi gwiazdami. Nie wszyscy jednak przeszli tę samą drogę mającą na celu pojawienie się na planie. Jakiś czas temu na jaw wyszło, w jaki sposób Anna Mucha pojawiła się w serialu, teraz doniesienia te potwierdza sama Ilona Łepkowska tworząca tę hitową produkcję.

Dziś bryluje w Dziś bryluje w "Tańcu z gwiazdami", ale niebawem może trafić do więzienia. Zatrważające odkrycie, psy policyjne natrafiły na tropCzytaj dalej

„M jak miłość” na przestrzeni lat stało się serialem kultowym

„M jak miłość” to jeden z największych hitów TVP. Obok „Klanu” stanowi trzon pokochanych przez Polaków produkcji Telewizji Polskiej. Pierwszy odcinek został wyemitowany 4 listopada 2000 roku, a więc widzowie pozostają wierni produkcji od niemal 20 lat. Z każdym rokiem „M jak miłość” bije kolejne rekordy popularności, a wątki, jakie pojawiają się w scenariuszu, starają się nadążać za bieżącymi problemami społecznymi. Światło dzienne ujrzały zaskakujące dla wielu fakty na temat początków aktorskiej kariery Anny Muchy, która swoje pierwsze kroki w branży stawiała właśnie w TVP w „M jak miłość”. Sama gwiazda nie zdecydowała się na ustosunkowanie do krążących rewelacji, jednak pojawiły się dwa źródła prezentujące tę samą wersję wydarzeń.

Robiliście ostatnio zakupy w Biedronce albo Lidlu? Uwaga, wydano komunikat o wycofaniu niebezpiecznych produktówRobiliście ostatnio zakupy w Biedronce albo Lidlu? Uwaga, wydano komunikat o wycofaniu niebezpiecznych produktówCzytaj dalej

Anna Mucha zaczęła grać w „M jak miłość” tylko dzięki ówczesnemu chłopakowi?

„M jak miłość” okazało się dla Anny Muchy prawdziwą trampoliną do sławy. Aktorka miała ponoć wcześniej nie rozważać nawet kariery w tej branży, jednak swój udział w zmianie decyzji miał jej ówczesny chłopak, czyli Kuba Wojewódzki. Miał on wykonać do Ilony Łepkowskiej telefon z pytaniem, czy nie znajdzie jakiejś małej roli dla jego ukochanej. Wszystko opisał w autobiografii, która trafiła na rynek jakiś czas temu.

Przypadek, jakiego widzowie Polsatu nie pamiętają. Rodzina żyła w warunkach uwłaczających ludzkiej godnościPrzypadek, jakiego widzowie Polsatu nie pamiętają. Rodzina żyła w warunkach uwłaczających ludzkiej godnościCzytaj dalej

- Co najzabawniejsze, w ogóle nie myślała o aktorstwie. Zaproponowałem jej, że zadzwonię do Ilony Łepkowskiej, która pisała wówczas nabierającą rozpędu sagę „M jak miłość”, z pytaniem, czy może znalazłaby coś dla Ani. Tak dla rozpędu i chwilowego zajęcia. Zgodziła się. Nigdy nie przypuszczałem, że z takim potencjałem wsiąknie w to na zawsze. Moja wina - przeczytać można w książce dziennikarza TVN. Teraz głos w tej sprawie zabrała twórczyni hitu TVP. Chociaż relacja Kuby Wojewódzkiego mogła budzić wątpliwości, to już, gdy pojawia się druga relacja dotycząca tej samej sytuacji, sprawy wydają się bardziej wiarygodne. W całej sytuacji najmniej etyczne wydaje się propozycja wynagrodzenia ryzyka, jakie otrzymać miałaby twórczyni „M jak miłość”.

Ilona Łepkowska zdradziła co obsadzenie Anny Muchy zaproponował jej Kuba Wojewódzki

Ostatnio w programie „Gwiazdy bez maski” pojawiła się prawdopodobnie najbardziej znana scenarzystka w kraju. Ilona Łepkowska odpowiadała na pytania, jednak największe poruszenie wzbudziła jej relacja tego, w jaki sposób na plan filmowy trafiła Anna Mucha. Dziś aktorka występuje, chociażby na deskach teatru, a jej pozycja w branży wydaje się trudna do zachwiania. Czy okoliczności, o jakich wspomina scenarzystka, mogą zmienić ten stan rzeczy?

DZISIAJ GRZEJE: 1. Sieć Play została sprzedana. Co dalej z klientami?
2. Kilka miesięcy w areszcie za złamanie kwarantanny. Mieszkanka Torunia przebywa tam od maja
3. Gwiazda programu TVN podjęła niespodziewaną decyzję. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

- To było tak naokoło. Kuba Wojewódzki poprosił o to mojego znajomego. Ten zadzwonił do mnie i powiedział: „Mam dla ciebie butelkę alkoholu jako taki załącznik do tej prośby”. Powiedziałam OK. Akurat rozwijał się wątek młodych studentów w „M jak miłość”, więc wiedziałam, że Mucha tam będzie pasowała. Zaproponowałam, żeby zagrała. […] Tej butelki nigdy nie odebrałam. Mogę powiedzieć, że załatwiłam to absolutnie ze szczerego serca, bez żadnego przekupstwa - mówiła w rozmowie Ilona Łepkowska. I chociaż scenarzystka przekazuje, że obiecanego załącznika nigdy nie dostała, to trudno oprzeć się wrażeniu, że zdobycie pracy w ten sposób jest raczej mało etyczne. Koleżanki i koledzy po fachu mogliby mieć pretensje za wykorzystywanie swoich znajomości, podczas gdy większość była na castingach i starało się zdobyć pracę dzięki swoim umiejętnościom, czy wykształceniu aktorskiemu.

Rewelacje te nie zostały, jak na razie potwierdzone przez gwiazdę

Chociaż Anna Mucha jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i na pewno do jej uszu doszły szerzące się doniesienia na temat sposobu zdobycia roli w „M jak miłość”, to gwiazda nie zdecydowała się na wydanie żadnego oświadczenia czy wypowiedzi na ten temat. Możliwe, iż ma nadzieję, że niedługo temat ten umrze śmiercią naturalną i wszyscy zajmą się czymś innym. Pozostaje mieć nadzieję, że resztę ról aktorka zdobyła już dzięki warsztatowi zdobytemu na planie „M jak miłość”.

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z czołówki serialu "M jak miłość" dostępnego na YouTube.com/tvpvod\

Źródło: SuperExpress

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Setki tysięcy Polaków ze zmniejszoną emeryturą. Fatalne konsekwencje nie do uniknięcia
  2. Zofia Klepacka wywołała ogromne oburzenie w Warszawie. Poszło o plakat
  3. 75-latek podał się za dziadka i wszedł do przedszkola. Później został przyłapany na zatrważającym czynie
  4. Minister może zarobić w rządzie ogromne kwoty. Co mają powiedzieć Polacy na "śmieciówkach"?
  5. Trudne, bardzo smutne chwile Donalda Tuska. Jego malutka wnuczka trafiła do szpitala, dopiero wyszło na jaw
  6. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News