Gwiazda "M jak miłość" zwierza się "Forbesowi". youtube.com/tvp vodŹródło: youtube.com/tvp vod
Wszystkie wideo autora Paweł Sekmistrz
Autor Paweł Sekmistrz - 23 Listopada 2020

Gwiazda "M jak miłość" zdradziła porażające i smutne kulisy pracy w TVP po 11 latach. Wielu może nie uwierzyć, że było tak źle

"M jak miłość" to jeden z najpopularniejszych seriali telewizyjnych w Polsce. Nikt nie spodziewał się jednak, że producenci telenoweli, która przyciąga przed ekrany telewizorów tak ogromną rzeszę widzów, zapewniali aktorom tak skandaliczne warunki do pracy. Rąbka tajemnicy postanowiła uchylić Małgorzata Kożuchowska, która od jakiegoś czasu nie jest już związana z serialem.

O skandalicznych warunkach na planie serialu "M jak miłość" Małgorzata Kożuchowska postanowiła opowiedzieć w rozmowie z "Forbesem". Jej relacja jest wstrząsająca. 

Mało kulturalne zachowanie prowadzącej Mało kulturalne zachowanie prowadzącej "Dzień Dobry TVN". Namolne i napastliwe pytania na wizji, nie wytrzymała druga gospodyni programuCzytaj dalej

Niezapomniana Hanka z "M jak miłość"

"M jak miłość" to serial, który od lat gromadzi przed telewizorami ogromną rzeszę widzów. Obecny na ekranach TVP od 20 lat, nawet w tym roku potrafi przyciągnąć nawet do 3,90 mln osób! Popularność nie dziwi - scenariusze traktują o losach bohaterów, z którymi każdy z nas może się utożsamić, a postaci odgrywane są przez znanych i kochanych przez Polaków aktorów. 

Małgorzata Kożuchowska, która obecna była na planie "M jak miłość" od samego początku, wcielała się w kreację Hanny Mostowiak. Odgrywana przez nią przez 11 lat postać była jedną z faworytek polskich telewidzów, przez wielu uważana za najjaśniejszy punkt całego serialu. 

Nikogo nie dziwiło zatem ogromne zmieszanie widzów "M jak miłość", gdy bohaterka grana przez Małgorzatę Kożuchowską została przez twórców serialu uśmiercona. Taki los Hanki Mostowiak został podyktowany przez chęć aktorki do odejścia z serialu, by móc dalej rozwijać się artystycznie. Choć sama scena śmierci jej postaci budziła skrajnie różne opinie, wszyscy byli zgodni co do jednego - brak Kożuchowskiej był ogromną stratą dla "M jak miłość". 

Inne zdanie może mieć na ten temat sama zainteresowana, zwłaszcza w świetle jej opinii na temat warunków panujących na planie "M jak miłość", o których opowiedziała w rozmowie z "Forbesem". Sprawa budzi spory niesmak wśród internautów. Czy naprawdę w ten sposób produkcja serialu powinna traktować swoje gwiazdy?

TVP ma najgorszą opinię w historii, wcześniej jeszcze tak nie było. Wszystko ujawniono, nie jest dobrzeTVP ma najgorszą opinię w historii, wcześniej jeszcze tak nie było. Wszystko ujawniono, nie jest dobrzeCzytaj dalej

Kożuchowska w gorzkich słowach o pracy nad serialem

Gwiazda, która z serialem "M jak miłość" związana była przez 11 lat i zagrała w grubo ponad 500 odcinkach produkcji skarżyła się na to, że producenci nie zapewnili artystom odpowiednich warunków na planie. Gdy pogoda nie sprzyjała, a zdjęcia odbywały się "na powietrzu", aktorzy nie mieli nawet gdzie schronić się przed deszczem. W pierwszych latach produkcji ekipa nie dysponowała kamperem. 

- I ja przez te trzy lata stałam na szpilkach w zimie, w cienkich rajstopkach, w kusym płaszczyku gdzieś na polnej drodze. Praca na planie to w dużej mierze czekanie. Na początku jest próba, później trzeba ustawić kamery, później kamery trzeba przestawić. Aktor czeka. - opowiadała odtwórczyni roli Hanki w "M jak miłość". 

DZISIAJ GRZEJE:
1. Czy Kościół powinien płacić podatki, jak wszyscy inni?
2. Wiadomo już, co dalej z godzinami dla seniorów. Odpowiedź MRiPS w wielu wzbudzi oburzenie
3. Tadeusz Rydzyk przerwał milczenie. Miał mówić o uczelni, a grzmiał o aborcji i LGBT

Małgorzata Kożuchowska podkreślała, że motywacją byli dla niej wybitni aktorzy, tacy jak Witold Pyrkosz, którzy również musieli dzielić ten los. Widząc swoich starszych kolegów, którzy dzielnie znosili niedogodności, aktorka lepiej radziła sobie z trudnymi warunkami. 

- Skoro Teresa Lipowska czeka, skoro Witek Pyrkosz stoi na mrozie obok mnie, jeśli wielu aktorów bardziej doświadczonych ode mnie wytrzymuje, to dlaczego ja mam się buntować. - mówiła Kożuchowska w rozmowie z "Forbesem". 

Widzowie "M jak miłość" wciąż tęsknią za postacią Hanki Mostowiak. Jakiś czas temu pojawiła się plotka na temat przywrócenia bohaterki, została jednak szybko zdementowana przez samą zainteresowaną. Fakt faktem, ciężko wyobrazić sobie w tak świetnie oddającym rzeczywistość serialu jak "M jak miłość" powrót zza grobu, nieprawdaż?

Niesmaczne sceny w Niesmaczne sceny w "Rolnik szuka żony". Naprawdę, nie ma się z czego śmiaćCzytaj dalej

źródło: wp.pl, wirtualnemedia.pl

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Ważna zapowiedź Ministra Zdrowia. 29 listopada będzie kluczowym dniem, co nas wtedy czeka?
  2. W jaki sposób mrozić pierogi na święta? Szef kuchni zdradził 3 niezawodne metody
  3. Scheuring-Wielgus ma problem z policją? Domaga się przeprosin "Spotkamy się w sądzie"
  4. Edyta Górniak chce uciec przed szczepieniami z kraju. Ma zabrać ze sobą syna
  5. Urodziłam dziecko z gwałtu, a państwo nie dało mi nawet na pieluchę. Niedawno znów zostałam zgwałcona (Reportaż)
  6. Boże Narodzenie 2020: Co dalej z krajowymi restrykcjami? Setkom osób może się nie spodobać. Ważna wiadomość dla osób wyjeżdżających na święta
  7. Oferty, na które Polacy czekają cały rok. Gigantyczne przeceny w Lidlu, sprzęt elektroniczny kupimy za "grosze"