Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek). TVP VOD/M jak miłośćŹródło: TVP VOD/M jak miłość
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 17 Września 2020

Nagły zwrot akcji w "M jak miłość". Paweł spędzi noc z Kingą

Zaskakujące wydarzenia w najnowszym, 1527 odcinku serialu „M jak miłość”. Paweł (Rafał Mroczek) spędzi noc z Kingą (Katarzyna Cichopek) pod nieobecność jego brata bliźniaka. Czy to koniec małżeństwa Zduńskich?

1527 odcinek serialu „M jak miłość” przyniesie zaskakująca rozstrzygnięcia, których jeszcze kilkanaście odcinków temu nikt by się nie spodziewał. Opisywany odcinek zostanie wyemitowany 22 września na antenie TVP2.

Wygasła jej klauzula poufności. Uczestniczka show TVN zdradziła przerażające kulisy programu, produkcja będzie wściekłaWygasła jej klauzula poufności. Uczestniczka show TVN zdradziła przerażające kulisy programu, produkcja będzie wściekłaCzytaj dalej

„M jak miłość” – odcinek 1527

We wtorkowym odcinku popularnego serialu emitowanego na antenie TVP2 dojdzie do ciekawych wydarzeń. Kinga rozpocznie dzień w świetnym humorze. Radość będzie spowodowana organizacją spotkania na Deszczowej dla starych znajomych. Swoim podekscytowaniem podzieli się również z mężem, przebywającym obecnie w USA. „Martwię się o ciebie, martwię się co ty bierzesz” – zdziwi się Piotr Zduński. Na imprezie dojdzie do nieprzyjemnej sytuacji z udziałem Kamila, psychopatycznego mecenasa, który będzie próbował dobierać się do Kingi sugerując, że kilka lat temu coś między nimi zaszło. Zainterweniować postanawia Paweł, który znów staje w obronie bratowej.

Masz taką pięciozłotówkę? Może być warta 1000 zł, koniecznie przeszukaj portfelMasz taką pięciozłotówkę? Może być warta 1000 zł, koniecznie przeszukaj portfelCzytaj dalej

„M jak miłość” – relacja Pawła i Kingi

Po wyrzuceniu za drzwi Kamila, Paweł zacznie dopytywać żonę swojego brata o powód zachowania pijanego mężczyzny. „Zmęczona jestem, jestem tak cholernie zmęczona” – Kinga zacznie żalić się swojemu szwagrowi. Paweł nie pozostanie obojętny na cierpienie kobieta i weźmie ją w swoje ramiona. Zduński wyprosi wszystkich gości, pozostanie jedynie Franka, która zrozumie, że nie ma szans u Pawła.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dziś jest jedną z największych gwiazd "Na Wspólnej" TVN. Aż trudno uwierzyć, co robiła 20 lat temu 2. Gessler pokazała przepis na obłędne pieczone ziemniaki. Sekretem ich smaku jest aromatyczna przyprawa 3. Odeszła z TVP w atmosferze skandalu. Co teraz robi była gwiazda "Pytania na śniadanie"?

„Chcę żeby ten dzień już się skończył” – powie Kinga. Paweł wyraźnie będzie próbował powiedzieć bratowej coś ważnego, jednak nie zbierze w sobie na tyle odwagi. Ostatecznie wypowie słowa: „To ja już pójdę…”. Czy Kinga postanowi zatrzymać szwagra na resztę nocy w swoim mieszkaniu?

Co tak naprawdę dzieje się z Tymoteuszem Szydło? Dziennikarz zadał b. premier niewygodne pytanie, od razu odpowiedziałaCo tak naprawdę dzieje się z Tymoteuszem Szydło? Dziennikarz zadał b. premier niewygodne pytanie, od razu odpowiedziałaCzytaj dalej


Źródło: [superseriale.se.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rydzyk z ogromną dotacją jeszcze w tym roku. Dostanie 64,4 mln zł, już wiemy na co
  2. Kiedy przestaniemy nosić maseczki? WHO właśnie podało datę. Nie nastąpi to szybko
  3. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Pokazała wulgarne cytaty, po czym nawiązała do Jana Pawła II
  4. Dziennikarz nie wytrzymał, nagle przerwał program na żywo. "Są pewne granice"
  5. "Wiadomości" nie dają za wygraną. Materiał na TVP Info mógł zdezorientować tysiące widzów?
  6. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News