M jak miłość Iga Krefft. Screen z "M jak miłość"Źródło: Screen z "M jak miłość"
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 14 Sierpnia 2020

Mocne słowa aktorki znanej z M jak miłość o sytuacji w Polsce. W TVP zrobi się gorąco

M jak Miłość od lat przyciąga przed telewizory wszystkich widzów, niezależnie od poglądów politycznych. Nie zmieniła tego nawet rewolucja, jaką Telewizja Polska przeszła w ostatnich latach. Opera mydlana z Grabiny dalej pozostaje ulubionym serialem Polek i Polaków, a aktorzy serialu często goszczą na ekranach telewizorów.

Nie wiadomo, jak na oglądalność wpłynie dość mocna deklaracja jednej z aktorek. Grająca serialową Ulę Iga Krefft ostro wypowiedziała się na temat polskiej sytuacji politycznej.

wtv.pl - portal informacyjny"Wiadomości" TVP znów szczują na LGBT. Po raz kolejny nie uszanowano aresztowanej aktywistkiCzytaj dalej

M jak Miłość a polityka

Aktorka w rozmowie z WP Gwiazdy dość jasno przedstawiła swoje poglądy polityczne. - Chciałabym, żeby Polska była zielona. Żeby deweloperzy nie zapomnieli, że drzewa i trawa są nam potrzebne. Chciałabym, aby były dobre autostrady i rozwinięta komunikacja. Jeśli będę miała dzieci, to chcę, aby bez strachu mogły wychodzić na ulicę, aby czuły się zabezpieczone finansowo. Jeśli zostaną artystami, to żeby nie martwiły się, za co będą żyć, jeśli nie pojawi się jakiś projekt, czy będą miały co włożyć do garnka, kiedy będą na emeryturze. Sama chciałabym też być zabezpieczona w tej kwestii - deklaruje Iga Krefft.

Pieniądze popłyną na konta kolejnej grupy. Rząd pracuje nad wsparciem finansowymPieniądze popłyną na konta kolejnej grupy. Rząd pracuje nad wsparciem finansowymCzytaj dalej

- Czy chcemy, aby żyły w kraju, w którym strach otworzyć usta? W którym strach wyrazić opinię, bo można dostać od kogoś w twarz? Czy chcemy żyć w kraju, w którym piękno i unikatowość każdej osoby jest czymś cudnym i w którym nie liczy się zysk jednostki, tylko wspólne dobro? Mam wrażenie, że przez ostatnie kilka lat polityka wygląda tak, że chce się uciekać z kraju - mówi aktorka.

Bez wątpienia Iga Krefft naraziła się zwolennikom partii rządzącej, co w sytuacji zatrudnienia w serialu produkowanym przez telewizję szefowaną przez znanego z braku litości w walce politycznej Jacka Kurskiego może być ryzykowne. Warto jednak zwrócić uwagę na specyficzność produkcji jaką jest M jak Miłość, którego scenarzystką pozostaje Ilona Łepkowska, pisarka znana z bardzo negatywnego podejścia m.in. do prezesa Kaczyńskiego. - Okazał Pan głęboką pogardę i całkowity brak zrozumienia uczuć milionów zwykłych Polaków, ludzi, w których interesie działa Pan ponoć od dziesięcioleci. Tych Polaków, którym w te Święta nie dane będzie odwiedzić grobów swoich bliskich, bowiem im, zwykłym Polakom, jest to zakazane - pisała do szefa partii rządzącej po tym, jak w czasie pandemii i zamkniętych cmentarzy Kaczyński odwiedził warszawskie Powązki. Nie ulega wątpliwośći, że Łepkowskiej słowa uchodzą na sucho, bo TVP po prostu nie stać na pozbycie się kury znoszącej złote jajka, jaką jest M jak Miłość.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Mnóstwo rannych, w tym dzieci. Zdjęcia z miejsca są straszne, trwa akcja ratownicza w Polsce
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Tydzień kolumbijski w Biedronce. W bananach upchali 19 kg kokainy

Twardo przy swoich poglądach trwa również Iga Krefft. - Jestem zaangażowana politycznie, ale nie mówię o tym za wiele. Nie czuję się kompetentna - twierdzi Iga i dodaje: Uważam, że powinna nadejść jakaś zmiana. To młodzi powinni być głosem naszego narodu. Nasze dzieci będą żyły w takim kraju, jaki im urządzimy. Musimy o tym myśleć - stwierdziła aktorka w rozmowie z WP Gwiazdy.

Źródło: WP Gwiazdy

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Odcięli wodę Krystynie Pawłowicz? Powód rozwścieczył jej sąsiadów. Ogromna awantura
  2. Pracownik TVP3 Lublin zmanipulował materiał. Został zwolniony
  3. Lepiej zostańcie w domu, ostrzeżenia dotyczą całego kraju. Nie tylko dziś w Polsce zrobi się niebezpiecznie
  4. Znalazła przerażającą rzecz na swojej wycieraczce. Pokazała ją na antenie TVP w Studio Polska
  5. Uczestnik "The Voice of Poland" przeszedł nie tylko operację. Okazuje się, że był zakażony, a wszystko ujawniono w mediach
  6. Dramat na Pomorzu, są ranni. Wśród poszkodowanych dzieci

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!