"M jak miłość". Screen z intro "M jak miłość"Źródło: Screen z intro "M jak miłość"
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 10 Sierpnia 2020

Gwiazda serialu "M jak miłość" przeszła prawdziwy dramat. Gdy się dowiedziała, myślała, że usłyszała wyrok

"M jak miłość" przyniosło jej sławę, jednak choroba nowotworowa pokrzyżowała jej plany. Gdy usłyszała diagnozę, była przerażona i myślała, że to wyrok. Jednak okazało się, że aktorce sprzyjał los i wszystko się odmieniło.

Małgorzata Pieńkowska, kiedy usłyszała, że ma raka, była pewna najgorszego. Chwilę później zawalił jej się świat, gdy w chorobie opuścił ją mąż. Chciała odpuścić i nie mogła znaleźć sił. Pogodę ducha pomógł jej odzyskać serial "M jak miłość". 

Myśleliście, że widzieliście już wszystko? Przedstawiamy kolosalne zarobki kierowcy Kaczyńskiego, będziecie zdumieniMyśleliście, że widzieliście już wszystko? Przedstawiamy kolosalne zarobki kierowcy Kaczyńskiego, będziecie zdumieniCzytaj dalej

"M jak miłość" pomogło jej dojść do siebie i to nie żart

Dzisiaj już choroba nie towarzyszy aktorce i całe szczęście. W przeszłości zmagała się z chorobą nowotworową, a nieszczęścia spadły na nią niczym grom z jasnego nieba. Gwiazda "M jak miłość" o tym, że ma raka dowiedziała się w 2003 roku. Mimo diagnozy, nie zdecydowała się zrezygnować z pracy, a wręcz na odwrót. Była to dla niej swego rodzaju odskocznia. 

Niewyobrażalnie przerażające jakich rzeczy dokonywali rodzice z księdzem. Niewyobrażalnie przerażające jakich rzeczy dokonywali rodzice z księdzem. "Płakałam i prosiłam, żeby mnie nie krzywdzili"Czytaj dalej

– Bardzo dużo zawdzięczam swojej roli. W trudnym momencie mojego życia, gdy chorowałam, nie mogłam być skupiona na swoim niedostatku, tylko na Marysi. To było dla mnie szalenie ważne - mówiła Pieńkowska po latach w "SE". 

Przed chorobą Małgorzata Pieńkowska cieszyła się bujną burzą loków, z której zresztą była nawet znana. Niestety jej znak rozpoznawczy był odszedł w niepamięć, gdy zmuszona była poddać się wykańczającej terapii, aby ratować życie. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Chwilę temu Ministerstwo Zdrowia opublikowało nowe zasady i obostrzenia. Dotkną wielu z nas
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Potwierdzone: Rząd wprowadza nowy dodatek do emerytury. Świadczenia wystrzelą dla sporej grupy osób

- Dziękuję Marysi za to, że tak długo nie ściągałam peruki. Nie było ku temu dobrej okazji. Rozstałam się z nią na trochę i teraz jestem na ekranie już bez peruki – dodała.

– Ta postać nauczyła mnie pokory w zawodzie. Już nie walczę z tym, że jestem kojarzona z Marysią. Kompletnie przestało mnie to zajmować - przyznała Pieńkowska. 

Opowiadała też, że nie mogła w to uwierzyć, ponieważ bardzo dbała o zdrowie: – Właściwie moją pierwszą reakcją było zdziwienie. Bo przecież dbałam o siebie – mówiła "Dobremu Tygodniowi".

"M jak miłość" okazało się swego rodzaju "lekiem" na okres choroby dla Pieńkowskiej. Od czasu dramatu jest bardzo pokorna, zarówno wobec życia, jak i sytuacji, które ją spotykają. – Nigdy, odkąd jestem zdrowa, nie powiedziałam: 'mam to za sobą' albo 'zwyciężyłam'. Od tamtej pory żyję z wielką pokorą i nie idę z Panem Bogiem w zakłady - wspomniała na łamach "Dobrego Tygodnia". 

m jak miłość

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ministerstwo Zdrowia przekazało pilne, nagłe ostrzeżenie dla wszystkich Polaków. Nie chodzi o koronawirusa
  2. Jakie maseczki są najbardziej skuteczne i czy przyłbica daje ochronę?
  3. Lepiej zostańcie w domu, ostrzeżenia dotyczą całego kraju. Nie tylko dziś w Polsce zrobi się niebezpiecznie
  4. Znalazła przerażającą rzecz na swojej wycieraczce. Pokazała ją na antenie TVP w Studio Polska
  5. Uczestnik "The Voice of Poland" przeszedł nie tylko operację. Okazuje się, że był zakażony, a wszystko ujawniono w mediach
  6. Nowe ognisko koronawirusa nad polskim morzem. Z dnia na dzień przybywa zakażonych

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!