M jak miłość. TRICOLORS/East NewsŹródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 7 Września 2020

Osobisty dramat gwiazdy "M jak miłość". Wiemy, co przeżyła i co się stało

"M jak miłość" to serial TVP, w którym jedną z głównych ról gra Teresa Lipowska. Aktorka ma za sobą ciężki czas, a swoimi przeżyciami postanowiła podzielić się z mediami. Co się właściwie stało?

Pandemia koronawirusa to ciężki czas, szczególnie dla osób w późnym wieku. Teresa Lipowska opowiedziała, czym zajmowała się w trakcie izolacji i co zamierza.

Niewyobrażalnie tragiczne zdarzenie, uczestnik Niewyobrażalnie tragiczne zdarzenie, uczestnik "Tańca z gwiazdami" w stanie ciężkim. Zagrożenie życia i zdrowiaCzytaj dalej

"M jak miłośc": Aktorka ujawniła, co przeżyła

Wiele produkcji oraz programów telewizyjnych zostało przerwanych na czas epidemii. Zagrożenie było zbyt duże, a wiele zawodów stanęło w miejscu. "M jak miłość" jednak rusza już 7 września, a producentom serialu udało się zrealizować odcinki do emisji. Na ekranie zobaczymy również Teresę Lipowską. Aktorka na łamach Super Ekspressu przed rozpoczęciem premiery kolejnej serii "M jak miłość" opowiedziała, co przeszła w trakcie pandemii.

Nieludzkie, bezduszni hodowcy zwierząt futerkowych promowani przez o. Rydzyka. Brak litości wobec zwierząt, skandaliczny procederNieludzkie, bezduszni hodowcy zwierząt futerkowych promowani przez o. Rydzyka. Brak litości wobec zwierząt, skandaliczny procederCzytaj dalej

- W pandemii przez cały czas coś robiłam. Chodziłam sobie na spacery, coś działałam w domu, czytałam dużo poezji. Przeszłam to jakoś, ciężko... Dla mnie było ciężko, bo jednak byłam uwiązana w gniazdku - mówiła aktorka Super Expressowi.

Teresa Lipowska, mimo 81 lat postanowiła być aktywna i nie załamywać się. Jest pełna nadziei i patrzy pozytywnie w przyszłość, choć realia mogą być trudne i dużo inne niż plany.

DZISIAJ GRZEJE: 1. 99 groszy i już się najadasz, klienci Biedronki przecierają oczy ze zdumienia. Od dziś rozpoczęła się niebywała fiesta2. 70-letni rodzice przygotowali ucztę, zaprosili sześcioro ukochanych pociech. Dzieci okrutnie złamały im serce

- Jeździłam na rowerze, bo mam stacjonarny, więc to był ciągły ruch, nawet w pandemii... Moim marzeniem jest to, żeby mieć na tyle zdrowia i siły, żeby nie być ciężarem dla najbliższych. I żeby móc, chociaż w minimalnym stopniu, robić to, co kocham, kontaktować się z ludźmi, mieć nowe propozycje, odcinki. Kocham żyć i będę się starała, o ile zdrowie mi pozwoli, żyć jak najintensywniej i jak najdłużej - dodała w "Super Expressie". 

Teresa Lipowska w serialu TVP "M jak miłość" wciela się w postać Barbary Mostowiak. Gra matkę i babcię o wielkim sercu, która nigdy nie ocenia i zawsze stara się być wspierająca. Perypetie w produkcji głównie obracają się wokół jej serialowych dzieci: Marysi, Marty, Marka i Małgosi. Wraz ze swoim mężem Lucjanem wiodła wspaniałe małżeństwo przez 57 lat.

 
Źródło: [Super Express] 

Dziennikarka Dziennikarka "Dzień Dobry TVN" ujawniła niespodziewanie, dlaczego odeszła jedna z czołowych postaci programu. Wielu będzie zaskoczonychCzytaj dalej


 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już niebawem blisko 2 tys. Polaków otrzyma specjalne wezwania. Powód będzie zaskoczeniem
  2. Tragedia w Warszawie. Mężczyzna wypadł z 6. piętra, nie żyje
  3. TVN żegna najważniejszą postać w załodze. Nagła decyzja
  4. Obostrzenia wracają, podano listę czerwonych i żółtych stref. Sytuacja robi się poważna
  5. Najgorsza wpadka w karierze Anny Popek. Słowa, które padły w programie na żywo oburzyły opinię publiczną
  6. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone