"M jak miłość". Screen z intro "M jak miłość"Źródło: Screen z intro "M jak miłość"
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 5 Sierpnia 2020

Gwiazda "M jak miłość" przeszła okropne chwile, ma traumę. Wieść o jej przykrych doświadczeniach jest zwyczajnie smutna, nikt się nie spodziewał

"M jak miłość" jest jednym z najchętniej oglądanych i najpopularniejszych seriali TVP. Bije rekordy oglądalności w całym kraju. Emitowany jest od 2000 roku, tym samym będąc jednym z najdłużej goszczących na antenie. Jedna z aktorek, która występuje od początku, doznała w przeszłości prawdziwego dramatu, który odbija piętno na jej całym życiu.

Dominika Ostałowska była wychowywana tylko przez mamę. W jednym z wywiadów zwierzyła się z trudnego dzieciństwa, opowiadając o ciężkich przeżyciach i dramatach, które ją dotknęły. 

Zakonnica ujawniła oburzające kulisy ślubu Jacka Kurskiego. Wiemy, kto wyraził zgodę na ceremonięZakonnica ujawniła oburzające kulisy ślubu Jacka Kurskiego. Wiemy, kto wyraził zgodę na ceremonięCzytaj dalej

"M jak miłość" dało jej sławę, ale nie pozwoliło zapomnieć o przeszłości 

Gwiazda "M jak miłość" wychowała się bez ojca, a jej los nie był usłany różami. Brak wzorców męskich wywołał pewne piętno, z którym bardzo ciężko jest sobie poradzić w życiu dorosłym.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dziwne zdjęcie Moniki Jaruzelskiej w sieci. Fani z początku nie wiedzieli o co chodzi
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Świadczenie, o którym wiele się nie mówi. A 1200 zł mogą pobierać zarówno panie, jak i panowie

- Brak męskiego wzorca ma swoje minusy. Ale też plus, które z czasem się dostrzega. Moja mama była bardzo niezależną i pracowitą osobą. We mnie także nigdy nie powstało poczucie, że wartość kobiety uzależniona jest od mężczyzny - mówiła Dominka Ostałowska w wywiadzie z "Dobrym Tygodniem".

Biedronka wyprzedziła konkurencję. Jako pierwsza przygotowała niezbędną ofertęBiedronka wyprzedziła konkurencję. Jako pierwsza przygotowała niezbędną ofertęCzytaj dalej

Aktorka "M jak miłość" jest córką Ryszarda i Ireny Ostałowskiej. Jej rodzice rozstali się, gdy była jeszcze dzieckiem. Nie miała przez wiele długich lat żadnego kontaktu oraz żadnej relacji ze swoim ojcem. Widywała go tylko przy tzw. specjalnych okazjach. Gdy zdecydowała się to zmienić i nawiązała z nim kontakt, ten nie przypominał już ani trochę wcześniejszej więzi. 

 - Mieliśmy kontakt pod koniec jego życia. Nie była to niestety bliska relacja, zapewniająca oparcie. Mama starała się dawać mi poczucie bezpieczeństwa, ale czasami są takie sytuacje, gdy przydałby się tata - dodała Ostałowska.

- Nie zdążyłam z nim porozmawiać przed jego śmiercią. Przed problemami uciekał w alkohol. Mama postąpiła słusznie, podejmując decyzję o rozstaniu. Dzięki temu nasze życie było spokojniejsze - mówiła podczas wywiadu z "Dobrym Tygodniem".

Gwiazda "M jak miłość" przez traumę z dzieciństwa, przez całe życia bała się odrzucenia i żyła w ogromnym lęku. 

- Bardzo dużo widziałam i na tej podstawie zbudowałam obraz tego, jaka powinnam być. Potem przez kilkadziesiąt lat mierzyłam się z tym wyobrażeniem - przynała w rozmowie z "Urodą życia".

Ostatecznie ojciec Dominiki Ostałowskiej odszedł w 1998 roku, a kilka lat później rozpadło się jej małżeństwo z Hubertem Zduniakiem, z którym ma 17-letniego syna.

m jak miłość

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Młoda kobieta zginęła w wypadku. Na jaw wychodzą nowe fakty
  2. Zmiany w “500 plus”? Kaczyński: fake news lub nieporozumienie
  3. Jaka stacja była najbardziej obiektywna w czasie kampanii? Polacy zdecydowali
  4. Jarosław Kaczyński nagle przerwał milczenie. Rząd czeka prawdziwa rewolucja, wiemy, co z Mateuszem Morawieckim
  5. Otrzymałeś tajemniczą przesyłkę z Chin? Policja alarmuje, trzeba szybko się z nimi skontaktować
  6. Sprzedaje pamiątki w Kołobrzegu. Turyści potraktowali ją okropnie, skandal i wstyd