Gwiazda "M jak miłość" poinformowała o swoim odejściu z popularnego serialu. Instagram.com/krystian_wieczorek_officialŹródło: Instagram.com/krystian_wieczorek_official
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 4 Grudnia 2020

Gwiazdy "M jak miłość" opuszczają produkcję? Fani zdążyli się zasmucić, jest odpowiedź TVP

Kiedy media obiegła wiadomość, że gwiazdy"M jak miłość" podjęły ważne decyzje na temat swojej dalszej kariery, fani mogli być wstrząśnięci, że w serialu zakończone zostaną istotne wątki. Na szczęście okazało się, że Magdalena Walach oraz Krystian Wieczorek zdecydowali się na opuszczenie mniej popularnej produkcji TVP, "Komisarza Alexa". Poznaliśmy oficjalny komentarz TVP w tej sprawie.

  • Krystian Wieczorek i Magdalena Walach odchodzą z serialu TVP
  • Wbrew pierwszym plotkom, aktorski duet nie rezygnuje z pracy przy "M jak miłość"
  • Krystian Wieczorek w "Komisarzu Aleksie" odgrywa jedną z głównych ról
  • TVP podzieliło się komentarzem w sprawie doniesień o odejściu aktorów do konkurencji

Pierwsze wiadomości dotyczące gwiazd "M jak miłość" obiegły sieć lotem błyskawicy. W mediach społecznościowych zawrzało, a fani byli zaskoczeni, że już niedługo mecenas Budzyński oraz prokurator Olszewska znikną z flagowej produkcji Telewizji Publicznej. Informacje te są jednak nieprawdziwe, gdyż aktorzy odchodzą, ale z zupełnie innego serialu TVP.

wtv.pl - portal informacyjny"Wiadomości" TVP w poważnych tarapatach. Sprawdzono, kto je ogląda i dokonano porównaniaCzytaj dalej

Gwiazdy "M jak miłość" poinformowały o swojej decyzji, odchodzą z serialu "Komisarz Alex"

Praca przy serialach to obecnie jedno z nielicznych pewnych zajęć dostępnych dla aktorów, a ci występujący w tak kultowych serialach, jak m.in. "M jak miłość" mogą mówić o prawdziwym szczęściu na tle swoich kolegów i koleżanek z branży.

Wierne grono odbiorców oraz ugruntowana pozycja na rynku sprawia, że aktorzy mogący cieszyć się rolą w serialu nie mają tak wielu powodów do zmartwień, jak inni z branży. Możliwe, iż to właśnie jeden z argumentów, który przeważył w czasie podejmowania stanowczej zawodowej decyzji przez Krystiana Wieczorka oraz Magdalenę Walach.

Zdjęcia znaleziska w słoiku z Biedronki okrążają sieć. Niesmaczne odkrycieZdjęcia znaleziska w słoiku z Biedronki okrążają sieć. Niesmaczne odkrycieCzytaj dalej

Poza serialem "M jak miłość" aktorski duet występuje razem również w produkcji "Komisarz Alex". W kryminalistycznym serialu, gdzie główną rolę gra policyjny owczarek niemiecki dojdzie do poważnych zmian personalnych, gdyż zarówno Magdalena Walach, jak i Krystian Wieczorek poinformowali, iż rezygnują z pracy na planie. Znane są powody tej decyzji oraz oficjalny komentarz TVP.

Aktorzy wcielają się w jedne z głównych ról, zatem zmiana będzie dla widzów odczuwalna. Sam "Komisarza Alex" również nie należy do niszowych seriali, gdyż, jak wskazuje portal Wirtualne Media w artykule opublikowanym na początku października, po trzech premierowych odcinkach nowego sezonu przed telewizorami zasiadło średnio 1,37 mln osób

Dlaczego Krystian Wieczorek odchodzi z serialu TVP?

- Krystian Wieczorek zgłosił nam, że dostał rolę w nowej produkcji konkurencyjnej stacji. Niestety, nie da się związanych z nią zajętości pogodzić ze zdjęciami do "Komisarza Aleksa", dlatego stacja rozpoczęła poszukiwania nowego odtwórcy opiekuna czworonożnego detektywa - przekazuje Super Express powołując się na wywiad Sławomira Jóźwika z TVP dla "Świata Seriali".

Teksty wybrane dla Ciebie:

Dodatkowy argument, który przekonał gwiazdę "M jak miłość" do odejścia z mniej popularnej produkcji przekazał portal Pudelek, który dotarł do osoby z otoczenia Krystiana Wieczorka. Według informatora portalu równie ważnym aspektem decydującym o rezygnacji z odgrywania głównej roli przez aktora był fakt, iż produkcja nie reprezentuje sobą najwyższego poziomu

Z informacji opublikowanych przez Pudelek dowiadujemy się jeszcze, dlaczego wybór dotyczący rezygnacji z serialu TVP nie padł na "M jak miłość", który również nie należy do szczytów marzeń artystycznych aktorów chcących się rozwijać, a ten argument również pojawia się w dyskusji. 

- Krystian zadomowił się w "M jak Miłość", tam ma komfort i poczucie bezpieczeństwa. Reszta projektów się po prostu zmienia. Jesteśmy otwarci na propozycje, nawet z telewizji publicznej [...] Marka TVP nie jest powodem, by rezygnować z dobrych projektów serialowych. Na planie "Komisarza Aleksa" zachodzą zmiany [...] artyści chcą się rozwijać. Główna obsada powolutku szuka nowych wyzwań. My wciąż obserwujemy sytuację - czytamy w artykule komentującym sprawę odejścia aktora z serialu.

Jacek Kurski ma powody do zmartwień

Jacek Kurski dostał reprymendę od Pawłowicz. Jacek Kurski dostał reprymendę od Pawłowicz. "Nie hańb Boga"Czytaj dalej

Krystian Wieczorek na swoim Instagramie chętnie pokazuje migawki z życia za kulisami serialu "Komisarza Alexa". Widać, że dobrze dogaduje się z koleżanką z planu Magdaleną Walach. W jego postach pojawia się ona wielokrotnie, niemniej sytuacja związana z odejściem z serialu nie została tak szeroko skomentowana w jej przypadku. 

Ich udział w "M jak miłość" nie jest zagrożony, jednak czy produkcja prezentująca przygody psiego detektywa może odczuć tak poważne zmiany personalne? Na razie pewne jest jedynie to, że Jacek Kurski ma kilka problemów, na których musi się skupić. Opublikowane wyniki oglądalności (więcej na ten temat >TUTAJ<) oraz skierowane w jego kierunku ostre słowa Krystyny Pawłowicz (więcej na ten temat >TUTAJ<) sprawią, że na liście jego obowiązków pojawią się dodatkowe punkty.

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z publicznego profilu aktora Krystiana Wieczorka, całość materiału dostępna jest pod adresem Instagram.com/krystian_wieczorek_official

Źródło: Super Express / Pudelek / Wirtualne Media

Zobacz także w naszych serwisach: