Łukasz Szumowski w dosadnych słowach skrytykowany przez duchownego.. Flickr.com/Kancelaria Premiera
Źródło: Flickr.com/Kancelaria Premiera
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 29 Września 2020

Łukasz Szumowski na pewno usłyszy te słowa. Ksiądz nie powstrzymał emocji, niespodziewanie wypalił

Łukasz Szumowski uległ zakażeniu koronawirusem – ta wiadomość obiegła wczoraj w zasadzie wszystkie krajowe media. Pozytywny wynik testu człowieka, który miesiącami dokładnie instruował obywateli, co robić, by go uniknąć, to sprawa mocno osobliwa. Tym razem były już minister zdrowia w dosadnych słowach został skrytykowany przez polskiego duchownego.

O zakażeniu koronawirusem byłego już szefa Ministerstwa Zdrowia poinformował wczoraj portal Onet, a doniesienia błyskawicznie obiegły polskie media. Ustalono ponadto, że pozytywne wyniku testu na obecność COVID-19 otrzymali również członkowie rodziny Łukasza Szumowskiego. Według Onetu do zakażenia nie doszło w trakcie słynnych wakacji byłego szefa resortu, na które po dymisji wybrał się do Hiszpanii. Szumowski był badany po powrocie z urlopu, a wynik testu był wówczas negatywny.

Kupiła mięso w Biedronce, gdy otworzyła opakowanie zamarła. Wielu klientów może być oburzonychKupiła mięso w Biedronce, gdy otworzyła opakowanie zamarła. Wielu klientów może być oburzonychCzytaj dalej

Łukasz Szumowski zakażony. "Może nie nosił maseczki?"

COVID musiał zatem zaatakować byłego ministra zdrowia, który sterował resortem w trakcie pierwszego lockdownu, już w Polsce. Sprawa przedstawia się zatem dość interesująco, bo niełatwo inaczej nazwać sytuację, w której zakażeniu ulega osoba, która miesiącami instruowała Polaków, jak owego zakażenia uniknąć. Pozytywny wynik Szumowskiego skomentował m.in. ksiądz Wojciech Lemański, wskazuje "Do Rzeczy". Całość określił jako sytuacją "smutną", a zarazem "bulwersującą".

Jarosław Jakimowicz nie ma hamulców? Tylko dla osób o mocnych nerwach, aż trudno uwierzyć, co pokazałJarosław Jakimowicz nie ma hamulców? Tylko dla osób o mocnych nerwach, aż trudno uwierzyć, co pokazałCzytaj dalej

"Smutna sprawa. Zawsze jest smutno, gdy ktoś zachoruje i to bez względu na dolegliwość, która chorego dopadnie. W tym przypadku sprawa jest jednak szczególnie bulwersująca", przekazał kapłan, cytowany przez wspomniany serwis. "Zachorował człowiek, który całymi miesiącami instruował Polaków, co należy czynić, a czego czynić nie należy, by koronawirusowi postawić skutecznie tamę. To, że był w Hiszpanii - wiemy wszyscy. Podobnie jak o jego szusowaniu na nartach we Włoszech i z prezydentem, i z instruktorem narciarskim, i ze sprzedawcą oscypków", czytamy we wpisie ks. Lemańskiego.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Sieć Play została sprzedana. Co dalej z klientami?
2. Kultowa scena z obiadem polowym z "Czterech pancernych i psa" kryje za sobą porażającą historię. Aktorzy do dziś czują niesmak
3. Gwiazda programu TVN podjęła niespodziewaną decyzję. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

I dalej: "Może chodził do lasu? A może, nie daj Boże, ten lekarz nie mył rąk dokładnie i wielokrotnie? A może nie nosił maseczki, wiedząc, że niektóre są niewiele warte? A może w kościele komunię przyjmował do ust i to z rąk niezdezynfekowanych przez nawiedzonego księdza? Uczyli ojcowie, że przykład idzie z góry. Tym razem to zły przykład", zapewniał. Nie obyło się jednak i bez miłego gestu. "Zdrowia życzymy byłemu ministrowi zdrowia", zakończył duchowny.

źródło: Do Rzeczy

Orzecznicy w Orzecznicy w "cudowny" sposób uleczyli dziecko zdalnie. Skandaliczne doniesieniaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Po 15 latach zażądali od niego zapłaty abonamentu RTV. Jednak wyrok sądu upokorzył Pocztę
  2. Pilnie zwołano sztab kryzysowy w Warszawie. "Sytuacja jest bardzo poważna"
  3. 75-latek podał się za dziadka i wszedł do przedszkola. Później został przyłapany na zatrważającym czynie
  4. Minister może zarobić w rządzie ogromne kwoty. Co mają powiedzieć Polacy na "śmieciówkach"?
  5. Trudne, bardzo smutne chwile Donalda Tuska. Jego malutka wnuczka trafiła do szpitala, dopiero wyszło na jaw
  6. Wideo - Policyjny radiowóz mógł doprowadzić do wielkiej tragedii. O krok od groźnego wypadku