Łukasz Szumowski zapowiedział wzrost zachorowań. (zdj. Il. ) ; East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 22 Maja 2020

Bardzo niepokojące słowa Łukasza Szumowskiego. Chodzi o drugie uderzenie epidemii, padły konkretne miesiące

Łukasz Szumowski wciąż jest zmartwiony ewentualnym pogorszeniem się sytuacji epidemiologicznej. Choć jego resort podjął liczne decyzje w sprawie odmrażania gospodarki, nasz powrót do normalności może potrwać dłużej, niż sądziliśmy. Minister przedstawił, kiedy możemy spodziewać się kolejnego wzrostu zachorowań.

Koronawirus nie od dziś spędza Prawu i Sprawiedliwości sen z powiek. Jak się okazuje, mimo względnego opanowania kryzysu wciąż grozi nam niebezpieczeństwo. Znaczne poluzowanie obostrzeń może przyczynić się do ponownego pogorszenia się sytuacji. Warto przypomnieć, że wciąż grozi nam nałożenie się epidemii grypy z wirusem COVID-19. Minister zdrowia postanowił zabrać głos w tej sprawie. Przedstawił, kiedy możemy spodziewać się kolejnej fali zachorowań.

Danuta Holecka nie zawsze była dziennikarką. Głęboko skrywane tajemnice przeszłości ujrzały światło dzienneDanuta Holecka nie zawsze była dziennikarką. Głęboko skrywane tajemnice przeszłości ujrzały światło dzienneCzytaj dalej

Łukasz Szumowski ostrzega przed skutkami pandemii

W rozmowie na łamach Interii przedstawiciel Rady Ministrów przerwał milczenie w sprawie przyszłości naszego kraju. Jego wypowiedź nie pozostawia złudzeń. Już za kilka miesięcy możemy spotkać się z ponownym wybuchem kryzysu epidemiologicznego. Wydarzyć się to może w sprzyjającym dla rozwoju infekcji okresie. Wrzesień oraz październik mogą, zdaniem ministra, być okresem stanowczego wzrostu zachorowań.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Częściowe zdjęcie obostrzeń i obowiązku noszenia maseczek? Wiemy kiedy, podano na konferencji resortu zdrowia
2. Byłeś ostatnio u fryzjera? Może zadzwonić do ciebie sanepid, zdrowie grupy klientów z woj. łódzkiego zagrożone

Co więcej, poza SARS-CoV-2 może grozić nam znaczny rozwój grypy. To właśnie jesień stanowi sezon licznych zachorowań oraz osłabienia odporności. Podczas licznych konferencji prasowych rząd Prawa i Sprawiedliwości wielokrotnie podkreślał, że wiele nakazów oraz zakazów może zostać ponownie wprowadzonych. Niestabilność zmian wprowadzanych przez władzę wynika z dynamicznego rozwoju pandemii koronawirusa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czarna wizja jasnowidza Jackowskiego. Zacznie się nagle, wszystkich nas zaskoczy
  2. Tajemnicze zjawisko na niebie. Co się dzieje?
  3. Jacek Kurski nagle wraca na funkcję prezesa TVP? Najnowsze doniesienia Wirtualnych Mediów, nikt się nie spodziewał
  4. Dariusz Piontkowski podjął zaskakującą decyzję. Ważne informacje dla wielu uczniów
  5. Danuta Holecka i fakty, które wolałaby ukryć. W końcu ujawniono, kim jest naprawdę
  6. Rząd przedłużył zakaz dotyczący nas wszystkich. Nie wiadomo do kiedy

Źródło: [Interia]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News