Łukasz Szumowski w TVP zapowiedział, kiedy ogłosi koniec epidemii.. TVP Info/ screen
Źródło: TVP Info/ screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 1 Lipca 2020

Łukasz Szumowski ogłosił, kiedy ogłoszony może zostać koniec epidemii. "Działająca szczepionka jest narzędziem, które pozwala skończyć epidemię"

Łukasz Szumowski w TVP zadeklarował, kiedy ogłosi koniec epidemii w Polsce. Z opinii ministra zdrowia wynika, że taki komunikat wydany zostanie dopiero za jakiś czas. W "Gościu Wiadomości" wyjaśnił jednak, że jesteśmy na dobrej drodze do zażegnania kryzysu.

W jednym z czołowych programów Telewizji Polskiej Łukasz Szumowski przekazał, kiedy będziemy mogli spodziewać się końca kryzysu epidemiologicznego. Wszystko wskazuje na to, że będziemy musieli spełnić kilka podstawowych warunków. Zdaniem przedstawiciela Rady Ministrów jesteśmy na dobrej drodze do zażegnania trapiących nas problemów z wirusem.

O krok od kolejnego wypadku. Nagranie kolumny SOP poważnie daje do myśleniaO krok od kolejnego wypadku. Nagranie kolumny SOP poważnie daje do myśleniaCzytaj dalej

Łukasz Szumowski w TVP powiedział, kiedy ogłosi koniec epidemii

Michał Adamczyk poprowadził dzisiejsze wydanie "Gościa Wiadomości". Czas antenowy swojego medium przekazał ministrowi zdrowia, Łukaszowi Szumowskiemu. Podczas rozmowy, polityk Prawa i Sprawiedliwości uspokoił Polaków. Wytłumaczył, że wzięcie udziału w wyborach prezydenckich jest bezpieczne dla naszego zdrowia pod warunkiem, że będziemy przestrzegać zasad reżimu sanitarnego.

Przedstawiciel Zjednoczonej Prawicy odpowiedział na pytania w sprawie ewentualnego wzrostu zachorowań. Jego zdaniem możemy mieć do czynienia z kolejnymi zakażonymi. Już za kilka miesięcy, podczas sezonu grypy wiele nowych osób może zmagać się niebezpiecznym wirusem.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jarosław Kaczyński ma "tajny plan". Ma pomóc Dudzie wygrać, zaskakujące doniesienia mediów
2. Makabra, wstawił zdjęcie z wycieczki z dziećmi. Kilka godzin później wszyscy nie żyli

Łukasz Szumowski w TVP wyjaśnił, kiedy możemy się spodziewać końca pandemii w Polsce. Gość Telewizji Polskiej wytłumaczył, że pełne zniesienie obowiązującego reżimu sanitarnego nastąpi, jeśli ilość zachorowań spadnie do zera. Stan ten musiałby utrzymywać się przez dłuższy czas, żeby w pełni przekonać polityka PiS-u do zrezygnowania ze wszystkich obostrzeń. - Działająca szczepionka jest narzędziem, które pozwala skończyć epidemię - uzupełnił swoją wypowiedź Szumowski w TVP.

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z "Gościa Wiadomości" z 1 lipca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Korzystając z bankomatu możesz się mocno zdziwić. Nadchodzi spora zmiana przy wypłatach
  2. Świetna wiadomość dla milionów Polaków, oszczędności będą ogromne. Od dziś niższe ceny gazu
  3. Nagła awantura na konferencji sztabu Andrzeja Dudy. W centrum dziennikarka TVN, wszystko trafiło do sieci
  4. Już dziś całkowicie zmieni się ważny podatek. Za wiele produktów zapłacicie więcej, ale są też dobre wieści
  5. Wiadomości TVP przeszły same siebie. Straszą wyimaginowaną rewolucją, o co chodzi?
  6. iPhone 12 może być sprzedawany bez ładowarki. Apple znów zaskakuje cały świat

Źródło: [TVP Info]