Lubelskie. Wikimedia Commons
Źródło: Wikimedia Commons
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 2 Maja 2020

Tragedia w Lubelskim. Zauważyła, że ręce sąsiadki wystają ze zsypu

Lubelskie stało się miejscem kolejnej tragedii, jaka wydarzyła się w małej gminie - Siedliszczach. Kobieta zaniepokojona zdrowiem swojej sąsiadki znalazła ją w makabrycznych okolicznościach. To, co zobaczyła zmroziło mieszkańcom krew w żyłach.

Do kolejnej tragedii doszło w województwie Lubelskim. W niedziele po południu przejęta swoją sąsiadką kobieta postanowiła sprawdzić, w jakim stanie znajduje się jej koleżanka. To, co zobaczyła, niejednego powaliłoby na kolana. Dramat, jaki rozegrał się w Siedliszczach, poruszył lokalne media. Sprawa jest przedmiotem śledztwa prokuratury.

SE: Kacperek mógł zostać porwany. Matka chłopca ujawniła porażające szczegółySE: Kacperek mógł zostać porwany. Matka chłopca ujawniła porażające szczegółyCzytaj dalej

Lubelskie: mrożąca krew w żyłach śmierć seniorki.

Jak informuje nas "Dziennik Wschodni", kiedy zaaferowana poszukiwaniami sąsiadki kobieta zastała zamknięte drzwi do jej mieszkania, wiedziała, że dzieje się coś niedobrego. Ku jej nieszczęściu zauważyła ręce wystające z pobliskiego zsypu na węgiel. Odkryła w ten sposób, że jej 60-letnia koleżanka nie żyje. Zatrwożona natychmiastowo wezwała policję na wieś, gdzie doszło do zgonu seniorki. Prokuratura Rejonowa w Chełmie nie wykryła udziału osób trzecich, więc ciało zmarłej oddano rodzinie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Tak działa tarcza antykryzysowa. Pani Bożena miała dostać 36 tys. zł, otrzymała zaledwie 360 zł
2. Są już polskie truskawki. Cena jest powalająca

Z przeprowadzonych czynności śledczych nie wynika, w jakim celu kobieta weszła do zsypu. Bazując na doniesieniach "Dziennika Wschodniego" możemy jedynie przypuszczać, że zmarła chciała w ten sposób wydostać się z domu, w którym zatrzaśnięta było wspólnie ze swoją matką niezdolną do samodzielnej egzystencji. W wyniku działań podjętych przez strażaków drzwi zostały wyważone, a 90-letnia matka kobiety zastana w dobrym, niezagrażającym zdrowiu stanie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Przełomowe odkrycie w badaniach nad koronawirusem. Polski zespół rozpracował kluczowy enzym
  3. Galerie handlowe znowu otwarte. W jakich godzinach zrobimy zakupy?
  4. Czy sklepy będą zamknięte 2 i 3 maja? Zakaz handlu, kiedy?
  5. Ratownik medyczny z mazowieckiego pogotowia był zakażony. Niestety nie żyje
  6. Zabójca nastoletniej Kornelii nie miał litości. Właśnie on doprowadził do niewyobrażalnej tragedii
  7. Genialna wiadomość w sprawie pandemii, jakiej nie było od 7 tygodni. Informacja z zagranicy daje nadzieję

Źródło: Dziennik Wschodni