Uczestnicy 2. edycji "Love Island". YouTube/Polsat (screen z programu "Love Island"
Źródło: YouTube/Polsat (screen z programu "Love Island"
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 8 Października 2020

"Mamy ciekawsze tematy do rozmów niż książki". Widzowie nie zostawiają suchej nitki na uczestnikach "Love Island"

Uczestnicy "Love Island" oraz ich czytelnicze zainteresowania stały się źródłem krytyki telewidzów. W trakcie jednego z odcinków show Polsatu uczestnicy mieli za zadanie nieco lepiej się poznać. Wśród pytań pojawiło się również jedno dotyczące literackich preferencji. Lub, by zacytować, panią Julię, "głupot takich jak książka".

"Jaka jest twoja ulubiona lektura?", brzmiało pytanie w jednym z odcinków popularnego show Polsatu "Love Island", w którym, jak sama nazwa wskazuje, wysłani na wyspę uczestnicy mają za zadanie odnaleźć – nie inaczej – miłość. W całości połapać się niełatwo, a imiona przeplatają się ze sobą w przedziwnych konfiguracjach. Dla przykładu: w jednym z wrześniowych odcinków Ada i Alicja pokłóciły się o Kamila, z powodu którego na drugi plan zszedł Mika, co zresztą w rozmowie potwierdziła później Ola. W efekcie doszło do "awantury", o czym pisaliśmy przed kilkoma tygodniami.

Spektakularna wpadka na żywo w Spektakularna wpadka na żywo w "Dzień Dobry TVN". Prowadzący nie mogli powstrzymać salw śmiechu, przypominamyCzytaj dalej

Literackie zainteresowania uczestników "Love Island"

Produkcji popularnego show nie sposób odmówić kreatywności. W jednym z pierwszych odcinków drugiej serii "Love Island" występujące w programie panie z nakazu produkcji miały za zadanie przywdziać strój kąpielowy, kolejno włożyć kostki lodu do górnej części swojego kostiumu, przejść kilka metrów i bez użycia rąk wsadzić je w bokserki swoich partnerów. Następnie musiały roztopić włożoną uprzednio kostkę lodu, używając do tego – tak jest – własnych pośladków.

Wszyscy klienci Banku Millennium powinni wiedzieć. Mogliście nie zauważyć bardzo ważnych zmian, były konieczneWszyscy klienci Banku Millennium powinni wiedzieć. Mogliście nie zauważyć bardzo ważnych zmian, były konieczneCzytaj dalej

Wobec powyższego obecność literatury w polsatowskiej produkcji jest co najmniej zastanawiająca. Formuła programu jednak zobowiązuje. W efekcie usłyszeliśmy o dziełach pokroju "50 twarzy Greya" czy – tu uczestniczka nadal trzymała się konwencji, jednak jej literackiemu gustowi można by jeszcze przyklasnąć – "Pamiętnika narkomanki" Barbary Rosiek. Wisienką na torcie był jednak komentarz uczestników imieniem Julia oraz Dominik.

DZISIAJ GRZEJE: 1. W nieludzki sposób zabito kota. Nie da się opisać, co zrobili z nim później
2. 40-latek chciał spróbować sromotnika, po kilku minutach poczuł się fatalnie. Gdyby nie 1 rzecz, mogło skończyć się tragedią
3. Gwiazdor TVP uległ tragicznemu wypadkowi. Dramatyczny apel o pomoc, nie jest dobrze

Dla porządku oddajmy głos wspomnianej parze i przytoczmy kilka określeń, którymi sami opisali się na stronie popularnego show. I tak: Julia jest otwartą, odważną i uwielbiającą flirtować blondynką, w skali od 1 do 10 daje sobie 9 i, jak twierdzi, "jest też uzależniona od kupowania rzeczy w sex-shopie i totalnie nie umie gotować". Dominik to z kolei "wysportowany blondyn o tajemniczym spojrzeniu". Słowa, z którymi się identyfikuje, to "si vis pacem, para bellum", a zatem "jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny". Dalej: "podobają mu się kobiety wysportowane i z kształtną pupą, które są miłe, szczere i lojalne".

Na koniec wróćmy do literatury, przytaczając słowa Julii. – Mamy tyle innych ciekawszych tematów do rozmów niż właśnie takie głupoty jak książka – usłyszeliśmy. Pozostaje nam wierzyć jej na słowo. Materiał odnaleźć można m.in. TUTAJ.

Gwiazdor serialu Gwiazdor serialu "Klan" Jacek Borkowski przekazał, że jest gejem. Okazało się, że celowo skłamałCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Policjanci już wystawiają mandaty na 500 zł. Dają tylko jedną szansę
  2. Wyszedł na spacer, znalazł martwego kolegę. Porażające odkrycie w Warszawie
  3. Sośnierz wulgarnie obraża 17-letnią ofiarę gwałtu, internauci oburzeni. O co chodzi?
  4. Wiceprzewodnicząca Komisji Europejskiej jest zmartwiona sytuacją LGBT w Polsce. "Widać niepokojący trend. Będziemy się przyglądać"
  5. Porażające zdjęcie ze ślubu. Ból i cierpnie są słowami, które nie mogą oddać, co wydarzyło się z panną młodą
  6. Nietypowy wypadek w Rudzie Śląskiej. Kto ponosi winę? - Wideo

Źródło: "Love Island" / Twitter