Lord Kruszwil. https://www.facebook.com/osrodek.monitorowania/photos/pcb.1160134237495041/1160134120828386/?type=3&theaterŹródło: https://www.facebook.com/osrodek.monitorowania/photos/pcb.1160134237495041/1160134120828386/?type=3&theater
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 12 Stycznia 2020

Marszałek województwa podlaskiego zapłacił 50 tys. zł patostreamerowi, który wykorzystał dziecko

Lod Kruszwil otrzymał 50 tys. zł od marszałka województwa podlaskiego za nakręcony przez niego materiał "promujący" region. Jak podaje Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, zatrudniony youtuber był oskarżany przez prokuraturę o wykorzystanie seksualne dziecka.

"Urząd Marszałkowski kierowany przez Artura Kosickiego z PiS zapłacił 50 tys. zł za »promujący« Podlasie film patostreamera oskarżanego przez prokuraturę o wykorzystanie seksualne dziecka", czytamy na Facebooku OMZRiK. Zdaniem ośrodka urząd zapłacił za materiał zatytułowany "Materac nie jest obszczany".

Grodzki ujawnił swoj żal. Grodzki ujawnił swoj żal. "Popełniłem błąd"Czytaj dalej

Lord Kruszwil miał promować Podlasie

"Młody mężczyzna wobec którego toczą się śledztwa prokuratorskie objechał na zlecenie marszałka Podlasie, sprawdzając m.in. czy materac w jego hotelu »nie jest obszczany« oraz szukając »meneli i brudu«", pisze na swoim Facebooku ośrodek (pisownia oryginalna).

Jak zaznaczają przedstawiciele OMZRiK, "Patostreamer Lord Kruszwil znany jest ze swoich skandalicznych wulgarnych nagrań w których deprawuje dzieci i wykorzystuje je również seksualnie.
Na jednym z nich chwytał dziewczyny za pośladki, na innym razem z kolegami znęcał się nad dzieckiem. Z zawiadomienia naszego Ośrodka toczą się wobec niego śledztwa, co najmniej jedno z nich dotyczy nakłaniania nieletnich do czynności seksualnych oraz dystrybucji filmów zawierających treści pedofilskie".

W czerwcu ubiegłego roku konto youtubera zostało, co prawda, zablokowane. Podlaski Urząd Marszałkowski nawiązał z nim jednak współpracę już wcześniej.

"Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych złoży w prokuraturze zawiadomienie o podejrzeniu popełnieniu przestępstwa przez marszałka Artura Kosickiego, który sprawuje nadzór nad działalnością urzędu", zapewniają przedstawiciele organizacji.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Jedna osoba złamie prawo, wysokie kary zapłacą wszyscy. Nowe, surowe przepisy wydrenują nam kieszenie?

2. Nie żyje władca, który rządził krajem przez 50 lat. Obalił własnego ojca, błyskawicznie wyznaczono następcę

3. Ile zarabia Jurek Owsiak? Odpowiedź was zaskoczy

4. Policja blokuje "Marsz Tysiąca Tóg"? Niepokojące doniesienia

5. Wzruszające słowa rodziców Pawła Adamowicza. Dopiero teraz dotarły do nich media

6. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News