Lokal wyborczy mógł stać się miejscem niebywale przykrych zdarzeń.. (zdj. Il. ) ; Flickr/Nowa DziennikŹródło: (zdj. Il. ) ; Flickr/Nowa Dziennik
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 28 Czerwca 2020

[Aktualizacja] Najnowsze informacje na temat doniesień o śmierci w lokalu wyborczym. "Senior zasłabł"

Lokal wyborczy mógł stać się miejscem kolejnej tragedii. Podczas głosowania miało dojść do zgonu. Nieoficjalne informacje zostały skomentowane przez Państwową Komisję Wyborczą. Organizatorzy głosowania odpowiedzieli na liczne spekulacje. Czy dojdzie do wydłużenia ciszy wyborczej?

Kilka godzin temu odbyła się konferencja prasowa przedstawicieli PKW. Podczas spotkania z mediami ujawniano pierwsze informacje w sprawie przebiegu tegorocznego głosowania. Przedstawiciele prasy postanowili zweryfikować niepokojące doniesienia na temat zgonu w jednym z lokali wyborczych. Wyjaśnijmy, że według przesłanek na terenie komisji miało dojść do śmierci wyborcy.

Po 12 tys. zł może trafić do dziesiątek tysięcy polskich emerytów. Zapowiedź zmian w ustawiePo 12 tys. zł może trafić do dziesiątek tysięcy polskich emerytów. Zapowiedź zmian w ustawieCzytaj dalej

Lokal wyborczy miejscem zgonu? PKW komentuje

- W takiej sytuacji zawsze czynności podejmuje obwodowa komisja wyborcza. Nie sądzę jednak, żeby spowodowało to przedłużenie ciszy wyborczej - tłumaczy mediom Sylwester Marciniak. Przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej przypomina jednak, że faktyczny przypadek zgonu miał miejsce podczas wyborów w 2015 roku. Uczestnicy konferencji wyrażają nadzieję, że doniesienia te nie okażą się prawdziwe.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niewyobrażalnie tragiczne, trzech Polaków zginęło w okropny sposób. Zatrważający pożar w Reykjaviku
2. Padły strzały. Mimo ostrzeżeń nie zatrzymali się. Niestabilna sytuacja na otwartych wodach na Bliskim Wschodzie

- Każdy, kto znajduje się w spisie wyborców, w tej obwodowej komisji wyborczej będzie miał możliwość oddania głosu do godz. 21. - zadeklarował Marciniak. Rzeczniczka warszawskiego pogotowia odnotowała już kilkanaście przypadków zasłabnięć w lokalach wyborczych. W szczególnie złym stanie znajduję się 80-letni mężczyzna, który walczy o swoje zdrowie na SOR-ze w Szpitalu Bielańskim.

Aktualizacja godz. 18:40

Podczas konferencji PKW o godzinie 18:30 przekazano dobre informacje. Mężczyzna, który miał umrzeć w lokalu wyborczym, wyłącznie zasłabł. Został przewieziony do szpitala.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najnowsze informacje dotyczące frekwencji wyborczej. Aż ciężko uwierzyć w dane
  2. Pogoda nagle się zmieni. Nadchodzi bardzo duża zmiana. Prognoza na lato 2020
  3. Klienci Biedronki powinni uważać. GIS wydał pilne ostrzeżenie przed popularnym produktem
  4. Nie żyje ceniony i legendarny rysownik. Był autorem najsłynniejszego logotypu miasta, zmarł nagle
  5. Miał zrezygnować, bo zaproponowano mu tylko 8 tys. zł. Ujawniono zarobki uczestników "Tańca z Gwiazdami"
  6. Dramatyczna sytuacja na Podkarpaciu. Zerwany most, płyną samochody, powódź, drogi zamieniły się w rzeki

Źródło: [PAP/Radio Zet]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News