Niesamowita oferta sieci Lidl. Wikimedia.com/Donald Trung Quoc Don (Chữ Hán: 徵國單) CC BY-SA 4.0Źródło: Wikimedia.com/Donald Trung Quoc Don (Chữ Hán: 徵國單) CC BY-SA 4.0
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 27 Listopada 2020

Lidl przebił wszystko. Za grosze dostaniecie telewizor, ale nie tylko

Oferta promocyjna przygotowana przez Lidl może zachęcić sporą część klientów do odwiedzenia dyskontu. W dużo niższych cenach nabyć będzie można popularne produkty, zarówno w internecie, jak i w sklepach stacjonarnych. Zakupy w czasie trwania Black Week oraz Black Friday mogą okazać się szansą na zaoszczędzenie sporej ilości pieniędzy.

Od lat Lidl jest jednym z ulubionych sklepów Polek i Polaków. Niemiecki dyskont na dobre rozgościł się nad Wisłą i co chwila zachwyca promocjami skierowanymi do klientów. W czasie święta konsumentów, czyli Black Week oraz Black Friday nie omieszkał zadbać o tych chcących zaoszczędzić nieco pieniędzy. Niektóre oferty sprawiają, że wiele osób przetrze oczy ze zdumienia.

Nagle w TVN zwolniono 30 osób, reszta pracowników nadal czuje się niepewnie. Co się wydarzyło?Nagle w TVN zwolniono 30 osób, reszta pracowników nadal czuje się niepewnie. Co się wydarzyło?Czytaj dalej

W piątek osoby udające się do Lidla mogą być zdziwione tym, co dyskont zaoferuje im w kategorii elektroniki. Okazuje się, że kojarzony głównie z artykułami spożywczymi sklep może zawstydzić liderów na rynku AGD. To jednak nie wszystko, sporo pieniędzy może zostać w naszym portfelu, jeśli dobrze przeanalizujemy nadchodzące wydatki.

Kolejny raz Lidl zaskakuje promocjami, zaoszczędzić można sporo pieniędzy

Grudzień to czas, gdy poszukujemy prezentów dla najbliższych i okazuje się, że Lidl może sprawić, że w atrakcyjnych cenach znajdziemy większość upominków. Czas wielkich zakupów nadszedł i sklepy prześcigają się w coraz to korzystniejszych warunkach zakupu swojego asortymentu. Niemiecki dyskont nie pozostaje w tyle stawki i nieustannie zaskakuje cenami widocznymi przy produktach na półkach.

Można stracić całe oszczędności. Ważne ostrzeżenie dla klientów Banku MillenniumMożna stracić całe oszczędności. Ważne ostrzeżenie dla klientów Banku MillenniumCzytaj dalej

Przy okazji omawiania okazji w sklepach w trwającym tygodniu oraz w samym Black Friday warto przypomnieć cenne rady Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Często sprzedawcy nie są uczciwi i sztucznie windują ceny. >TUTAJ< piszemy o tym, na co należy zwrócić uwagę, aby nie dać się oszukać w czasie zakupowego szału. 

Co kupimy taniej w sieci Lidl? Prawdopodobnie największym zainteresowaniem może cieszyć się telewizor marki Toshiba. 43-calowy ekran zachwyci nawet najbardziej wymagających amatorów domowego kina. Cena, jaką przyjdzie nam uiścić za ten produkt w piątek 27 listopada przy kasie to jedyne 899 złotych. Regularna cena wynosi 1199 złotych, a więc mamy tutaj 25 proc. obniżkę. Oferta przygotowana przez Lidl jest jednak znacznie szersza.

Hulajnoga, artykuły gospodarstwa domowego oraz odzież - ogromne przeceny w Lidlu

Z obowiązującymi promocjami oraz regulaminem ich trwania zapoznać się można nie tylko w gazetkach umieszczonych przy wejściach i wyjściach do sklepu. Wszystko dostępne jest również na oficjalnej stronie Lidla. Osoby niemogące wychodzić z domu lub chcące do minimum ograniczyć kontakt z osobami trzecimi mogą skorzystać z opcji dokonania zakupów w sieci. Lidl oferuje taką możliwość, a ceny nie są w tym przypadku różne od tych w sklepie. Dodatkowo zamówiony towar dostaniemy wprost pod drzwi.

Tegoroczny wybuch popularności elektrycznych hulajnóg znalazł również odbicie w ofercie Lidla. W promocyjnej cenie w niemieckim dyskoncie kupimy właśnie popularną hulajnogę na napęd elektryczny. Jej cena wyniesie 799 złotych, co przy poprzedniej cenie wynoszącej 1399 złotych jest sporą różnicą.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
2. TVP dostała 4,8 miliarda złotych z budżetu państwa. Inne państwowe spółki mogą tylko pomarzyć o takich pieniądzach
3. NBP wydał ważny komunikat. Chodzi o pieniądze Polaków, instytucja chce wszystkim pomóc
4. Rzecznik policji: Funkcjonariusze nie wiedzieli, że zatrzymują dziennikarkę. Tymczasem na zdjęciach widać coś innego

Prezenty gwiazdkowe, w jakie zaopatrzyć możemy się w Lidlu to jeszcze szereg narzędzi niezbędnych w każdym warsztacie, czy odzież i bielizna. W promocyjnej ofercie znaleźć można nawet odzież sportową oraz artykuły przeznaczone dla dzieci, w tym noworodków, jak np. rożek niemowlęcy (19 zł), czy ochraniacz do łóżeczka (24 zł).

Gdy uwaga wszystkich była skupiona na strajkach, część osób poszła pod dom Kaczyńskiego. Co tam się działo?Gdy uwaga wszystkich była skupiona na strajkach, część osób poszła pod dom Kaczyńskiego. Co tam się działo?Czytaj dalej

Przed zakupami warto zapoznać się z regulaminem promocji

Chociaż dyskont przygotował szereg promocji i niższych cen, to nie zawsze obowiązują one przez cały tydzień Black Week w Lidlu. Część oferty zastrzega, iż niektóre produkty dostępne będą w niższych cenach jedynie w piątek, lub w sobotę. Przed zakupami warto zapoznać się z informacjami. Pozwoli to zaoszczędzić nieprzyjemnego zaskoczenia podczas płacenia rachunku.

Źródło: o2 / lidl.pl

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Prof. Flisiak o dalszym przebiegu pandemii. Zaskakujące słowa eksperta
  2. Sałatka jarzynowa ze składnikiem - niespodzianką, jest nie tylko przepyszna, ale i zdrowa. Koniecznie przygotuj ją na Święta, rodzina oniemieje
  3. Karol Okrasa zdradził nieziemską recepturę na hitowe ziemniaki i soczyste kotlety mielone
  4. "Pokaż, że masz jaja". Ostre słowa w stronę Przemysława Czarnka na antenie Polsat News
  5. "Uważaj na głowę". Niesamowita inicjatywa Szpitala Klinicznego w Krakowie
  6. Zima uderzyła w niedzielę. Zdjęcia z polskich miast zalewają internet, fani zimowych wyjazdów mogą zacierać ręce
  7. Z czarnych dziur dałoby się wyczytać przyszłość? Zaskakujące teorie naukowców, aż ciężko uwierzyć