Lidl. Flickr/Victor SemionovŹródło: Flickr/Victor Semionov
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 16 Marca 2020

Lidl postanowił wyjść na przeciw wzrostowi cen jednego z produktów. Wyjątkowa oferta

Lidl jest obecnie jednym z najmocniej obleganych sklepów, zaraz obok Biedronki i Auchan. Polki i Polacy ruszyli na zakupy, przerażeni widmem dalszego pustoszenia półek. Na szczęście sklepy nie tylko zapewniają, że produktów nie zabraknie a uruchamiają kolejne oferty.

Jakiś czas temu informowaliśmy o wyjątkowej decyzji Biedronki. Dyskont postanowił obniżyć ceny 100 podstawowych produktów.

Z ostatniej chwili: Minister w rządzie Mateusza Morawickiego zakażony SARS-CoV-2Z ostatniej chwili: Minister w rządzie Mateusza Morawickiego zakażony SARS-CoV-2Czytaj dalej

- Taniej w sklepach Biedronka od teraz będzie można kupić także warzywa i owoce BIO, takie jak: kiwi, awokado czy pieczarki. Wśród produktów, które zyskają obniżone ceny nie zabraknie również kosmetyków, środków chemicznych czy produktów dla dzieci. W obniżonych cenach od 3 marca dostępne będą np. pieluszki Dada (taniej o 6%, nowa cena: 16,99 zł), ręczniki kuchenne (8% taniej, nowa cena: 3,95 zł/4 rolki) czy saszetki do prania Ultra (19% taniej, nowa cena: 12,99 zł/20 szt.) - czytaliśmy w komunikacie prasowym.

Lidl rusza ze specjalną promocją

Teraz na podobną decyzję zdobył się drugi, wyjątkowo popularny w Polsce dyskont. Obniżył ceny towaru, który w ostatnim czasie zaczął kosztować coraz więcej - mięsa mielonego.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ratownicy medyczni zamówili jedzenie. Na paragonie czekała na nich niespodzianka, poruszające
2. Baza karetek w Warszawie w kwarantannie. Pogotowie pojechało do pacjenta, nie dostali informacji o koronawirusie

Jak dowiadujemy się z newslettera dyskontu przy zakupie 3 opakowań, cena zostanie obniżona o 45% do 5,49 zł za opakowanie.

Jedną z ważniejszych ofert, które sklep wprowadza w tym tygodniu, jest ta obejmująca pieluszki. Zaraz obok papieru toaletowego, mydła i żeli antybakteryjnych są one najczęściej wykupowanym z dyskontów produktem. Teraz za pampersy "Lipilu premium comfort" zapłacimy 29,99 zł.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Epidemia zbiera śmiertelne żniwo. Nie żyje młody trener, miał całe życie przed sobą
  2. Rząd ze specjalnym apelem do mieszkańców miast a także władz miejskich
  3. Ważna decyzja premiera Morawieckiego. Nowe obostrzenia w ruchu między miastami zostają dziś wprowadzone
  4. Tragiczny apel polskiej lekarki. "Wszystkiego nam brakuje, jest nas dramatycznie mało"
  5. Bardzo niepokojące doniesienia. Minister zdrowia ujawnił, jakiej liczby zakażonych musimy się spodziewać w tym tygodniu
  6. "Lot do domu" za 4,3 tys. złotych, ogromne zdziwienie. LOT musiał się tłumaczyć

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News