Lidl proponuje klientom kolejną promocję. Wikimedia.com/Psicopatria CC BY-SA 4.0
Źródło: Wikimedia.com/Psicopatria CC BY-SA 4.0
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 15 Listopada 2020

Wraca oferta Lidla, przez którą ludzie się tratowali w kolejkach. Teraz może być podobnie

To właśnie Lidl znajduje się w czołówce ulubionych sklepów Polek i Polaków. Niemiecki dyskont przygotował ofertę promocyjną, która w przeszłości okazała się wyjątkowym sukcesem. Czy tym razem produkty marki Wittchen znów rozbiją bank? Ceny dobrej jakości produktów dostępnych w Lidlu mogą zaskakiwać.

Zapewne część klientów oglądających reklamy lub gazetki promocyjne Lidla oszalała z radości widząc, co już niedługo będzie można znaleźć na półkach popularnego dyskontu. Powraca jedna z najbardziej lubianych promocji. Poprzednimi razami kolejki oraz sceny mające miejsce przy koszach z tymi produktami stawały się hitami internetu.

Zmarł kardynał Gulbinowicz, który był skazany za czyny pedofilskie oraz współpracę SBZmarł kardynał Gulbinowicz, który był skazany za czyny pedofilskie oraz współpracę SBCzytaj dalej

Niektórzy, chcąc upolować, leżący na półkach Lidla, luksusowy towar w zdecydowanie mniej luksusowej cenie decydowali się na wyjątkowo nieeleganckie zachowania. Czy tym razem produkty sygnowane marką Wittchen znów wyzwolą w części klientów Lidla najgorsze z możliwych twarzy?

W Lidlu pojawią się produkty Wittchen, to jedna z ulubionych promocji klientów

Chociaż Lidl nieustannie stara się dostarczać swoim konsumentom produkty dobre jakościowo, to potwierdza się reguła, iż niektórzy dość sporą wagę przywiązują nie do samego wykonania, a do znaczka widniejącego na produkcie. Oczywiście nie ulega wątpliwości, iż oferowane przez Wittchen rzeczy reprezentują sobą wyjątkowo wysoki poziom, zarówno w kwestii wykonania, jak i użytych do ich stworzenia materiałów.

Niektóre z produktów popularnej marki, której rzeczy znajdziemy niedługo w sklepach Lidl w całej Polsce, osiągają naprawdę niebotyczne kwoty. Przeciętny Kowalski nie może pozwolić sobie na regularny zakup tak drogich produktów, dlatego każdorazowo informacja o tym, że Wittchen ma pojawić się w dyskoncie, wywołuje małą euforię.

Zanim ruszymy na szał zakupowy, warto ku przestrodze przypomnieć słynne nagrania z "bitew" toczących się przy koszach wypełnionych promocyjnymi rzeczami w Lidlu. Uchwycone okiem kamery przepychania, ataki słowne oraz wyrywanie rzeczy trzymanych w rękach przez inne osoby to niemal najgorsza twarz konsumpcjonizmu, powinniśmy się przed nim wystrzegać. W końcu nawet torebki Wittchen to tylko rzeczy i nie powinny stanowić dla nas wartości większej niż własna godność oraz bezpieczeństwo drugiego człowieka.

7-letni Gabryś został brutalnie pobity w Anglii tylko za to, że jest Polakiem. Przemoc i szykany trwały ponad pół roku, rodzice bezradni7-letni Gabryś został brutalnie pobity w Anglii tylko za to, że jest Polakiem. Przemoc i szykany trwały ponad pół roku, rodzice bezradniCzytaj dalej

Lidl na swojej stronie internetowej zamieścił już informacje na temat zbliżającej się promocji. Wiemy, co pojawi się na sklepowych półkach i jaką kwotę będzie trzeba za nie zapłacić. Produkty Wittchen rzadko osiągają taki poziom. Pewne jest, że zainteresowanie ofertą będzie spore, zwłaszcza z racji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, gdyż wielu klientów planuje zakupić produkty Wittchen jako prezent dla najbliższych.

Wittchen w Lidlu: torebki, portfele, rękawiczki i paski w dyskontowych cenach

Dyskont zachwyci swoją ofertą już od soboty 14 listopada. To właśnie wtedy na sklepowych półkach niemieckiego dyskontu pojawią się produkty Wittchen. Co będzie można kupić? Łupem klientów Lidla paść będą mogły torebki, portfele, rękawiczki oraz paski. Torebki będą w różnych rozmiarach oraz kolorach, ale zdecydowano się na objęcie ich jedynie dwoma cenami: 179 zł oraz 279 zł. Każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż w ofercie znaleźć będzie można naprawdę spore formaty oraz małe okazjonalne torebki, oraz wygodne nerki.

To jednak nie wszystko. Równie wielkim zainteresowaniem mogą cieszyć się w Lidlu eleganckie portfele. Dostępność kolorystyczna oraz rodzaj materiału, z którego jest wykonany, pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie. W przypadku chęci zostania posiadaczem portfela Wittchen trzeba przygotować się na wydatek rzędu 149 złotych. Wariantów modeli w tym przypadku będzie aż 11.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zatrzymani po Marszu Niepodległości zostali zbadani alkomatem. Wynik zatrważa
2. Biedronka przedłuża hitową akcję. Do zdobycia nagrody warte nawet 3 tys. zł, czas tylko do soboty
3. OKO.press: Jarosław Kaczyński pilnuje, czy pod kościołami stoją policjanci

Na nadchodzące mrozy przydać mogą się również rękawiczki. Skórzany produkt Wittchena może sam w sobie stanowić dodatek do każdej stylizacji, a ciepło, jakie daje skórzany produkt, sprawi, że spacery nie będą kojarzyć się ze zmarzniętymi dłońmi. W tym przypadku osoby chętne na zostanie posiadaczem rękawiczek Wittchena powinni spodziewać się ceny 89 złotych widocznych na plakietce przy produkcie.

Pasek to element ubioru, który w czasie masowej wymiany ciuchów formalnych na domowe dresy może nie być aż tak przydatny, jednak nadzieja, że już niedługo wszystko wróci do normy, sprawi, iż zapewne i na ten produkt Wittchena znajdzie się w Lidlu sporo chętnych. Dyskont zapowiedział, że za pasek przyjdzie zapłacić 79 złotych.

Promocje w Lidlu zawsze przyciągają ogromne rzesze klientów

Chęć oszczędzania i jednocześnie posiadanie produktów dobrych jakościowo to odwieczne pragnienie konsumentów, a w czasie pandemii i kryzysu gospodarczego — tylko się ono zwiększyło. Lidl nieustannie zachęca do odwiedzin, proponując osobom korzystającym z aplikacji Lidl Plus specjalne ceny na wybrane produkty, jednak w przypadku produktów Wittchen nie będzie wymagane jej posiadanie.

Źródło: Wprost Biznes / lidl.pl

Rewelacyjna oferta Rossmanna powala na kolana. Kultowe perfumy tańsze o kilkadziesiąt złotych i wiele innych niespodzianek w obecnym okresieRewelacyjna oferta Rossmanna powala na kolana. Kultowe perfumy tańsze o kilkadziesiąt złotych i wiele innych niespodzianek w obecnym okresieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Amerykańska firma ogłasza, że stworzyła szczepionkę na COVID-19. Ma mieć blisko 95 proc. skuteczności
  2. Potrzebujesz tylko 5 minut, by przygotować przepyszne ciasto "Śnieżka". Prosty przepis, a efekt zachwyci każdego
  3. 36-latka pozbawiona życia przed szpitalem w Świętokrzyskiem. Przerażająca zbrodnia
  4. Rozpoznajesz tych narodowców? Policja prosi o pomoc
  5. Dramat polskiego aktora. Chciał lecieć na wakacje. Nie wpuścili go na pokład samolotu. Powód jest niewiarygodny
  6. O lockdownie dowiemy się w wigilię? Minister Zdrowia wygadał się ws. wyjazdów w Święta
  7. Niesamowity krater na Marsie. Niezwykle rzadkie zjawisko zachwyciło astronomów