Lidl rozszerza swoją działalność internetową.. (zdj. ilustracyjne) EAST NEWSŹródło: (zdj. ilustracyjne) EAST NEWS
Wszystkie wideo autora Kamil Wrzesiński
Autor Kamil Wrzesiński - 12 Maja 2020

Lidl wprowadza rozwiązanie, jakiego jeszcze nie było. Nowatorski pomysł zachwyci wielu klientów

Lidl postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów w czasie epidemii. Popularna sieć sklepów zdecydowała się rozszerzyć swoją działalność internetową o kolejną funkcję. Poniżej przedstawiamy szczegóły nowego rozwiązania.

O nowej funkcji sklepu internetowego Lidla informuje portal wirtualnemedia.pl. Przygotowana usługa będzie dostępna od 23 maja i skierowana zostanie do zarejestrowanych użytkowników "Mojego konta Lidl".

Całe województwo może zostać zamknięte? Jest oficjalna odpowiedź ministra Szumowskiego, ma pomysłCałe województwo może zostać zamknięte? Jest oficjalna odpowiedź ministra Szumowskiego, ma pomysłCzytaj dalej

Lidl wprowadza serwis internetowej rezerwacji produktów

Warto zauważyć, że oferta została przygotowana w szczególności dla osób, które w związku z pandemią chcą zrobić zakupy bez konieczności kontaktu z innymi klientami sklepu. W związku z tym firma postanowiła wprowadzić specjalny serwis online, dzięki któremu klienci będą mogli skorzystać z jej usług bez wychodzenia z domu.

"Najważniejsze zmiany dotyczą rozszerzenia funkcjonalności „Mojego Konta Lidl” na nową usługę - serwis internetowej rezerwacji produktów w wybranych sklepach stacjonarnych Lidl w Polsce, który zostanie uruchomiony pod adresem rezerwuj.lidl.pl", napisano w oficjalnym komunikacie sieci.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wiadomości TVP zaliczyły wpadkę roku. Niecenzuralne treści o wczesnej godzinie, dzieci mogły siedzieć przy telewizorach
2. Ile zarabia kasjer w Lidlu w dobie koronawirusa? Zarobki mogą wprawić w osłupienie

Zgodnie z zapisami regulaminu klienci będą mieli możliwość nieodpłatnego zarezerwowania co najmniej jednej sztuki wybranego produktu. Rezerwacja nie obejmie jednak takich towarów jak: wyroby tytoniowe, produkty lecznicze, preparaty do początkowego żywienia niemowląt, a także alkohol (z wyjątkiem piwa). Warto dodać, że sieć zastrzega również możliwość nałożenia ograniczeń co do maksymalnej liczby zamówień danego produktu. Rezerwacje należy składać na specjalnie do tego przeznaczonej stronie internetowej - rezerwuj.lidl.pl. Następnie - gotowe i spakowane - będą mogli bez chodzenia po sklepie odebrać w wyznaczonym miejscu.

Dotychczas nie podano informacji, czy wszystkie sklepy popularnej sieci będą objętę tą usługą.

ZOBACZ TAKŻE:

    1. Ostrzeżenia IMGW dla sześciu województw. Nadchodzą burze z gradem
    2. Wiatr uszkodził dźwig. Drabina zwisała kilkadziesiąt metrów nad ziemią
    3. Kataklizm w centralnej Polsce. Służby odpowiadają na pytania o straty
    4. Ratownicy przyjechali do leżącego na chodniku 55-latka. W karetce mogło dojść do tragedii, nagle wyjął nóż
    5. Premiera "Zabawy w chowanego" braci Sekielskich szybciej niż się wszyscy spodziewali. Jest data
    6. Koniec z noszeniem maseczek w każdym miejscu. Niespodziewana decyzja rządu Czech

Źródło: wirtualnemedia.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News