Lidl miał poważny problem ze swoją promocją.. EAST NEWS
Źródło: EAST NEWS
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 9 Maja 2020

Zamieszanie w Lidlu. W całej Polsce klienci chcieli skorzystać z oferty, ale przy kasie poznawali jej dziwne warunki

Lidl przed majówką przygotował specjalną ofertę dla swoich klientów. Promocja cieszyła się dużą popularnością, jednak nie wszystko przebiegło zgodnie z planem.

Popularna sieć sklepów wprowadziła trwająca tylko przez jeden dzień promocję, w myśl której przy zakupie 20 butelek piwa za 10 dziesięć z nich nie była pobierana opłata. Oferta wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród robiących w tym dniu zakupy, ponieważ w teorii obejmowała wszystkie dostępne rodzaje trunku.

Kandydat na prezydenta obejrzał Wiadomości TVP i podjął natychmiastowe działania. Telewizja Polska będzie musiała przeprosić?Kandydat na prezydenta obejrzał Wiadomości TVP i podjął natychmiastowe działania. Telewizja Polska będzie musiała przeprosić?Czytaj dalej

Lidl tłumaczy się awarią systemu

Kłopoty zaczynały się jednak, gdy klienci znajdowali się przy kasach. Wielu z nich dowiadywało się wtedy, że zakupione przez nich produkty nie zostały zaliczone jako darmowe. Jak się okazało, tylko niektóre piwa zostały uznane przez system jako te objęte promocją, wbrew sformułowanemu w ofercie zapewnieniu, które brzmiało: "50 proc. taniej. 20 w cenie 10. Wszystkie piwa w butelce."

DZISIAJ GRZEJE: 1. Tadeusz Rydzyk mądrzejszy od ministra zdrowia? Wystosował apel
2. Forsal: W nocy Sejm przeforsował przepis warty miliardy zł. Niespodziewanie dołączył go do tarczy 3.0

Ponadto, nie wiadomo było konkretnie, które gatunki wchodzą w skład promocji, a które zaś nie. Pomoc zdezorientowanym klientom starali się zapewnić pracownicy sklepu, którzy postanowili sprawdzać poszczególne butelki.

Głos w sprawie zabrała rzecznik prasowy sieci Aleksandra Robaszkiewicz: - W odniesieniu do promocji w aplikacji Lidl Plus, przepraszamy za niedogodności, jakie spowodowała. Z uwagi na przejściowe trudności, w przypadku niektórych produktów promocja nie naliczała się prawidłowo. Zapewniamy także, że nasi pracownicy działali w dobrej wierze, chcąc pomóc w zaistniałej sytuacji - wyjaśniła.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sytuacja trudna do skomentowania. Szpital obciął pensje pielęgniarkom
  2. Protest w centrum Warszawy, interweniuje policja. Utrudnienia w ruchu drogowym
  3. Niebezpieczne zwierzę grasuje po ulicach polskiego miasta. Maleńki piesek konał na rękach dziewczynki, drugi cudem uszedł z życiem
  4. Czy dziś obowiązuje cisza wyborcza? Wyjaśniamy, co grozi za jej złamanie w normalnych warunkach
  5. Filip Chajzer pokazał zdjęcie z dzieciństwa. Przywołał wspomnienia, które poruszą każdego, pamiętającego lata 90.
  6. Dramatyczny wynik koronawirusa na świecie. Wielu się obawiało, niestety

Źródło: wp.pl