lgbt. facebook.com/MiloszMiklaszewskiŹródło: facebook.com/MiloszMiklaszewski
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 14 Sierpnia 2020

Miłosz został boleśnie pobity, oprawcy wykrzykiwali homofobiczne hasła. Powód? Zafarbowane włosy

LGBT wciąż pozostaje na celowniku polskich środowisk prawicowych, które nie ukrywają swoich fascynacji przemocą. Coraz częściej ofiarami tej wojny stają się zupełnie przypadkowi ludzie. Tak było w przypadku Miłosza Miklaszewskiego z Poznania. Mężczyzna opisał swoją historię na Facebooku. Opowieść szybko obiegła wiele grup w tym serwisie społecznościowym. Internauci są oburzeni.

Do zdarzenia doszło na plaży Rusałka w Poznaniu, gdzie Miłosz przyjechał wypocząć. - Dwa dni wolnego od pracy chciałem wykorzystać jak najlepiej, szczególnie tę piękną, słoneczną pogodę... Miejsce, w którym spędzałem czas, w szczególności przypadło mi do gustu, ponieważ nie było zatłoczone oraz po części sąsiadowało z lasem - relacjonuje.

Mocne słowa aktorki znanej z M jak miłość o sytuacji w Polsce. W TVP zrobi się gorącoMocne słowa aktorki znanej z M jak miłość o sytuacji w Polsce. W TVP zrobi się gorącoCzytaj dalej

LGBT na celowniku prawicy

Początkowo nic nie zapowiadało finału historii, dopiero po dwóch godzinach sytuacja zaczęła robić się nieprzyjemna. - Po upływie dwóch godzin usłyszałem głośne krzyki w kierunku większości osób znajdujących się tam. Miedzy innymi takie jak ''Pe**ły jedne", "Cioty jeb**'', "Tu dzieci chodzą" - opowiada Miłosz na swoim proflu. - Było to dwóch pijanych facetów, początkowo kierowali się w moją stronę ale skręcili w bok. W międzyczasie widziałem faceta który przyjechał w to samo miejsce rowerem. Panowie zaczęli się do niego rzucać, więc chwyciłem rzeczy i chciałem uciec, bo najczęściej unikam takich sytuacji, ale nie zdążyłem. Nie wiem, czy widzieli, jak chciałem uciec, czy co, ale znaleźli się nagle obok mnie - czytamy.

- Jeden z wyciągnął pałkę teleskopową. Zostałem nią zaatakowany. Byłem bity w szczególności po głowie i twarzy przez jednego z nich. Drugi tylko się śmiał i próbował powstrzymać tamtego mówiąc - "no daj spokój","chodź", ale nic nie zrobił, aby go ode mnie odciągnąć. Pan, który mnie bił, wypowiadał tylko w kółko "Ty pe**le", "Ty cioto". Wiele nie pamiętam. To chyba wina zadanych mi ciosów, podczas których kilka razy upadałem. - pisze Miłosz. Poza pobiciem został również okradziony, zabrano jego okulary oraz telefon.

PKO BP rusza ze specjalną akcją, wyjątkowe wieści. Przyłączyć mogą się nie tylko klienciPKO BP rusza ze specjalną akcją, wyjątkowe wieści. Przyłączyć mogą się nie tylko klienciCzytaj dalej

Mężczyzna wkrótce trafił do szpitala. - Dopiero dzisiaj go opuściłem. Zaraz potem oczywiście poszedłem zawiadomić policję. Jutro rano mam się stawić na obdukcji. Pisząc to, wciąż mam łzy w oczach... Ale co mogłem zrobić w tamtej chwili? - pyta retorycznie w swoim wpisie Miłosz.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Z Magdą Gessler jest bardzo źle. Media obiegła zapierająca dech wiadomość, nastąpił przełom
2. Marża na długi weekend wyraźnie w górę. Każdy kierowca dobitnie odczuje

Ustalenie sprawców z pewnością będzie trudne. Dlatego Miłosz apeluje o pomoc do wszystkich, którzy mogą mieć informacje na temat ataku - Osoby te powinny odpowiedzieć za swoje czyny, kto wie czy nie trafią one następnym razem na kogoś z waszej rodziny? Proszę podbijajcie ten post, lajkujcie, udostępniajcie, przesyłajcie innym! Jeżeli ktoś ma więcej informacji proszę go o kontakt ze mną albo jednostką policji przy ulicy Kochanowskiego 16 w Poznaniu pod numerem telefonu 61 841 22 12 - kończy swój wpis. 

Źródło: facebook.com/MiloszMiklaszewski

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyszła na jaw porażająca prawda o komunikacji miejskiej. Okropne, odechciewa się wsiadać
  2. Fake news: popularne zdjęcie nie pochodzi z manifestacji w Polsce, tylko na Białorusi
  3. Za tę zbrodnię Tomasz Komenda przesiedział w więzieniu 18 lat. Ireneusz M. może wyjść z aresztu po 2 latach?
  4. Sekretny przepis na babcine pierogi. Doskonałe ciasto i przepyszne nadzienie. Danie stanie się hitem każdej kuchni
  5. Wiadomości TVP w poważnych tarapatach? Media dotarły do zadziwiających informacji, chodzi o "ukryte przekazy"
  6. Polscy studenci zaginęli za granicą. Rodzina prosi o pomoc

Źródło: Fakt.pl / YouTube

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!