LGBT Indie. (zdj. Il. ) ; PeakpxŹródło: (zdj. Il. ) ; Peakpx
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 1 Sierpnia 2020

Porażająca relacja indyjskiego księcia geja o "terapii" konwersyjnej i elektrowstrząsami. Mówi dość i otwarcie wyraża sprzeciw

LGBT w Indiach do dziś traktowane są elektrowstrząsami. Tamtejsi medycy wciąż próbują "leczyć" osoby nieheteronormatywne. Ofiara tego typu praktyk przedstawiła w mediach społecznościowych swoją historię. "Rodzice próbowali zmusić lekarzy, żeby mnie operowali".

Wyjaśnijmy, że w niektórych państwach do dziś podejmuje się próby "leczenia" osób homoseksualnych i biseksualnych. To, co w państwach Europy jest już dawno zakazane, w Indiach pozostaje powszechną praktyką. Terapie konwersyjne, niebezpieczne operacje oraz elektrowstrząsy to zaledwie część metod na "wyleczenie" z orientacji seksualnej. Działanie ta wyrządząją ogromną krzywdę ofiarom nietolerancji. W ostatnim czasie Manvendra Singh Gohil opowiedział o swoich przeżyciach.

Tadeusz Rydzyk zaprasza Tadeusz Rydzyk zaprasza "naszą piękną polską młodzież". Zapewnia, że "nie ma się czego bać"Czytaj dalej

LGBT. Indyjski książe-gej był traktowany w okrutny sposób przez swoją orientację

W ostatnim czasie do międzynarodowego ruchu przeciwko pseudoterapiom konwersyjnym dołączył indyjski książe, Singh Gohil. Ujawnił też swoją przykrą historię w mediach społecznościowych. - Byłem ofiarą takiego "leczenia", zmuszony przez moich rodziców. Kiedy pierwszy raz się ujawniłem, próbowali mnie nawrócić. Nie akceptowali dziecka-geja. Próbowali zmusić lekarzy, żeby mnie operowali. Zabierali mnie do przywódców religijnych, żeby ich prosić o uleczenie mnie - tłumaczył dla "Forbesa".

Na grobie Kory pojawił się niespodziewany napis. Trudno powstrzymać emocjeNa grobie Kory pojawił się niespodziewany napis. Trudno powstrzymać emocjeCzytaj dalej

Ze szczególnym okrucieństwem spotykają się również lesbijki. Metodą "leczenia" ich z homoseksualizmu jest gwałt. Często dokonują go członkowie rodziny, gdy dziewczyny są jeszcze dziećmi. - Lesbijki są traktowane w sposób tragiczny. Znam przypadki, w których członek rodziny gwałci dziecko, aby udowodnić, że może uprawiać seks z mężczyzną. To ma dowodzić, że jest się heteroseksualnym - wskazywał dla "Forbesa".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Rafał Trzaskowski przekazał smutną wiadomość. Niestety, nie żyje wielki Polak
2. Niebywałe nagranie Jacka Kurskiego sprzed 12 lat trafiło do sieci. Na spotkaniu nagle chwycił gitarę, ma talent?
3. Najdroższe psy na świecie. Oczarowują swoim wyglądem i kosztują fortunę

Społeczność LGBT nieustannie pada ofiarą przemocy. W zależności od kraju przybiera ona różne formy. Nieludzkie zachowania mają miejsce nie tylko w Indiach. Kilka lat temu "terapia" konwersyjna była praktykowana również w Polsce. Mowa nienawiści jest za to stosowana niemal w każdym państwie. - Indyjscy rodzice są bardzo przewrażliwieni na punkcie tego, co może powiedzieć społeczeństwo, krewni, czy sąsiedzi. Zawsze powtarzam, że osoby LGBT+ mają mniejszy problem z ujawnieniem się przed swoją rodziną, niż rodzice osób LGBT+ z przyznaniem publicznie, że mają nieheteronormatywne dzieci - deklaruje w rozmowie z magazynem "Forbes". 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje Andrzej Cisowski. Nic nie dało się zrobić, śmierć zabrała go młodo
  2. Koronawirus w Westfield Arkadia. Potwierdzono zakażenie u pracownika sklepu
  3. Trzaskowski o tęczowej fladze na figurze Chrystusa. “Niepotrzebna prowokacja”
  4. Tata kupił córce samochód w prezencie. Kilka dni później znalazł porażający list w skrytce i zalał się łzami
  5. Gigantyczny pożar w polskim mieście, wszystko spowite w czarnym, gęstym dymie. Na miejsce szybko ruszyły służby
  6. Wiemy, co z prawie 500 protestami wyborczymi. Sąd Najwyższy wreszcie ujawnia, poznaliśmy
  7. Pierwsza osoba na Podhalu nie żyje po pogrzebie. Czarny scenariusz się spełnia

Źródło: [Forbes/Oueer.pl/Instagram/manvendrasinghgohil]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!