Leszno. TVN24 screenŹródło: TVN24 screen
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 7 Lipca 2020

Mało kto zauważył. Trzaskowski podczas debaty nagle przerwał i zerwał się do dziennikarki

Leszno i Końskie od kilku dni nie schodzą z nagłówków największych mediów. Uwaga większości obserwatorów polskiej sceny politycznej skupiła się jednak na drugiej z wymienionych miejscowości, ponieważ pod halą, gdzie odbywała się "debata" prezydencka doszło do starć między przeciwnikami i zwolennikami obecnie urzędującego prezydenta. Tymczasem również w Lesznie nie brakowało emocji.

Przypominamy, że wczoraj wieczorem odbyły się dwa wydarzenia, promowane jako debaty prezydenckie. W praktyce jednak, zarówno w tej organizowanej przez Telewizję Polską, jak i szereg niezależnych od publicznego nadawcy redakcji, udział wzięło po jednym kandydacie.

Zablokowali Magdalenie Ogórek wyjazd spod studia TVP, rozegrały się przerażające sceny. Właśnie zapadł wyrok sąduZablokowali Magdalenie Ogórek wyjazd spod studia TVP, rozegrały się przerażające sceny. Właśnie zapadł wyrok sąduCzytaj dalej

Uwaga większości osób skupiła się naturalnie na Końskich. W sieci nie brakuje spekulacji, dotyczących rzekomego, wcześniejszego zaznajomienia Andrzeja Dudy z zadawanymi mu pytaniami. Tymczasem w Lesznie również nie brakowało emocji. Przeciwnicy obecnego na "arenie prezydenckiej" Rafała Trzaskowskiego mówią o jego altruizmie, a przeciwnicy - o ustawce. Co takiego się wydarzyło?

Leszno. Rafał Trzaskowski ruszył na pomoc dziennikarce

- Nie zmieniam zdania pod wpływem kampanii wyborczej, tylko pod wpływem wielu lat obserwacji. Od wielu lat i miesięcy słyszy pani moje wypowiedzi, które mówią, że dzisiaj dochodzimy jasno do konkluzji, że nie może być mowy o podwyższeniu wieku emerytalnego - zdążył powiedzieć Trzaskowski do dziennikarki, pytającej o obniżenie wieku emerytalnego, kiedy kobieta zaczęła słabnąć.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ksiądz Natanek znów odleciał, chce zbierać po 10 zł za brak krawata. "Jest tu któraś pani w portkach?" - śmiejąc się, zapytał podczas kazania
2. Niepokojące wieści z Chin. Władze boją się najgorszego. Czarny scenariusz coraz bliżej

Kandydat na prezydenta momentalnie odszedł od swojego stanowiska, sięgnął po szklankę wody i podał ją Agnieszce Burzyńskiej z redakcji "Faktu". - Tutaj rzeczywiście jest bardzo gorąco - skomentował sytuację Trzaskowski.

- Było strasznie duszno. Wstałam z fotela za szybko i zakręciło mi się w głowie. Nie zemdlałam, pytania zadałam. Tyle - skomentowała później zdarzenie na swoim Twitterze dziennikarka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wzięli kredyt, ale nie będą musieli go spłacić, wyrok zapadł. Dotyczy to jednak klientów tylko jednego banku
  2. Jackowski powiedział, kto wygra wybory. Zaskakująca najnowsza wizja jasnowidza
  3. Pies uratował mieszkańców całego domu jednorodzinnego w Nowej Soli. Niezwykła historia
  4. Agata Duda pojawia się w amerykańskim spocie. O co chodzi?
  5. TVP odpowiedziało na zarzuty czytania z promptera przez Andrzeja Dudę podczas debaty prezydenckiej. Będziecie zdumieni
  6. Naukowcy coraz lepiej rozumieją burzliwą historię Drogi Mlecznej. Czeka nas kolizja z inną galaktyką

Źródło: TVN24

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News