. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Źródło: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 12 Maja 2020

Strzelanina na Dolnym Śląsku, do akcji wkroczyli antyterroryści. Mężczyzna mógł się zabarykadować

Legnica stała się miejscem strzelaniny. Dziś po godzinie 17 postrzelona została kobieta. Na miejscu pojawili się antyterroryści. Okoliczności zdarzenia są wyjaśniane przez służby.

Sytuacja miała miejsce przy ulicy Wielkiej Niedźwiedzicy. Na miejscu pojawiły się służby, w tym policja pracująca pod nadzorem prokuratora.

Najnowszy komunikat ministerstwa zdrowia nie napawa optymizmem. Rekordowa liczba zakażeń w PolsceNajnowszy komunikat ministerstwa zdrowia nie napawa optymizmem. Rekordowa liczba zakażeń w PolsceCzytaj dalej

Legnica: W strzelaninie ucierpiała kobieta

- Aktualnie na miejscu zdarzenia pracuje policja pod nadzorem prokuratury. Na chwilę obecną nie mogę udzielić więcej zadanych informacji — powiedziała rzecznika prasowa Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, Jagoda Ekiert cytowana przez serwis tulegnica.pl.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Lech Wałęsa wyciągnął sprawę z przeszłości Kaczyńskich. Prezes ma powody do złości
2. Nowy zakaz wchodzi 20 maja. Objętych ponad 100 tys. sklepów, dotknie 9 mln Polaków, dla połowy z nich będzie nieprzyjemną niespodzianką

Z nieoficjalnych informacji, podanych przez portal radiozet.pl wynika, że podejrzany zbiegł z miejsca strzelaniny i zabarykadował się w mieszkaniu. TVP3 na swoim Twitterze przekazało z kolei, że poszukiwany jest ciemny samochód, którym uciec mógł mężczyzna.

Poszkodowana została przetransportowana do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego, gdzie lekarze walczą o jej życie. Portal tulegnica.pl, bazując na zeznaniach sąsiadów podaje, że kobieta ma 35 lat. Mieszkała sama a oprawca nachodził ją od jakiegoś czasu, o czym informowała policję.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Galerie handlowe prawdopodobnie przegrają walkę z koronawirusem. Niejasny los budynków
  2. Jutro rząd zniesie kolejne obostrzenia. RMF FM podało jakie. Świetna wiadomość
  3. Kataklizm w centralnej Polsce. Służby odpowiadają na pytania o straty
  4. Kierowca wykrzyczał do pasażerów, że w autobusie może być tylko 21 osób. Ich reakcja zwala z nóg
  5. Dzień Pielęgniarki i Położnej. Dziękujemy bohaterom w szpitalach w całej Polsce
  6. Polski podróżnik ma objawy koronawirusa. Jest w najbardziej zagrożonym terenie, wyjawił wszystkie szczegóły