Lech Wałęsa jest dziadkiem Dominika W.. https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Lech_Walesa_OAF_Visit.jpgŹródło: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Lech_Walesa_OAF_Visit.jpg
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 18 Grudnia 2019

Zwrot ws. wnuka Lecha Wałęsy. Chłopak ma poważne problemy

Lech Wałęsa nie może być zadowolony z sytuacji swojego wnuka, Dominika W., który prowadząc po alkoholu, uderzył w trzy osoby. Dziś, zamiast werdyktu sądu w jego sprawie, otrzymaliśmy jej odroczenie.

Termin rozprawy został przełożony na 23 stycznia 2020. Powodem była nieobecność prokuratora. Dziwić może fakt, że to właśnie prokuratura wnioskowała o podniesienie kary dla Dominika W., który decyzją Sądu Rejonowego w Gdańsku został poprzednio skazany na 2 lata i 8 miesięcy pozbawienia wolności.

Bestialsko okaleczył kota na oczach dzieci. Na tym nie poprzestałBestialsko okaleczył kota na oczach dzieci. Na tym nie poprzestałCzytaj dalej

Wnuk Lecha Wałęsy odsiedzi 5 lat?

Jak podaje "Fakt 24", prokuratura zawnioskowała o łączną karę 5 lat pozbawienia wolności oraz nawiązki po 10 tysięcy złotych na rzecz pokrzywdzonych przez wnuka Wałęsy osób.

Przypomnijmy, że chodzi o sytuację z 25 lutego 2018 roku, gdy pijany i nieposiadający prawa jazdy Dominik W. postanowił pojechać po pizzę na gdańską Orunię. W efekcie uderzył w trzy osoby, a następnie uciekł. Policjanci znaleźli go pijanego na przystanku autobusowym. Mężczyzna miał szarpać się z funkcjonariuszami oraz kopnąć jedną z policjantek. Straszył również swoim dziadkiem. Wnuk Wałęsy miał ponad 2 promile alkoholu.

Na tym nie kończą się jednak jego problemy z prawem. W tym tygodniu czeka go bowiem kolejny proces, dotyczący pobicia dziewczyny, pisze "Fakt 24".

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Pacjentka przeżyła koszmar na jednym z warszawskich SOR-ów. "Klęczałam na korytarzu z bólu. Nikt z personelu w ogóle się tym nie przejął"

3. Były mąż Marty Kaczyńskiej zatrzymany. Ujawniono nowe szczegóły afery

4. Nagranie kradzieży obiegło internet. Sprawca zadośćuczyni, jeśli jego mama wyrazi zgodę

5. Ukryty skutek 500 plus? Przyglądamy się danym

6. Rozpacz w rodzinie Don Vasyla. Nie ma już wyjścia

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News