Lech Wałęsa w szpitalu. FlickrŹródło: Flickr
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 17 Grudnia 2019

Lech Wałęsa pochwalił się wyjątkowym listem. Po wyjściu ze szpitala dotarły do niego niecodzienne życzenia

Lech Wałęsa był niedawno hospitalizowany, o czym za pośrednictwem Twittera poinformował jego współpracownik. Do wpisu dołączono również zdjęcie. Co ciekawe, Wałęsa otrzymał właśnie wyjątkowy list, nawiązujący do jego pobytu w szpitalu.

"I znowu w szpitalu", napisał pod zamieszczonym na Facebooku zdjęciem były prezydent RP. Na fotografii leży na szpitalnym łóżku. Jak informowano, Wałęsa miał przejść zabieg chirurgiczny.

Były poseł PiS usłyszał zarzuty. Miał kraść ubrania dla ubogich, żeby zebrać pieniądze na kampanię wyborcząByły poseł PiS usłyszał zarzuty. Miał kraść ubrania dla ubogich, żeby zebrać pieniądze na kampanię wyborcząCzytaj dalej

Lech Wałęsa z życzeniami powrotu do zdrowia

W związku z hospitalizacją Lech Wałęsa otrzymał wspaniały list. Jego treścią również podzielił się na Facebooku. Autorka słów jest Ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce, Georgette Mosbacher.

Pani Ambasador, zaniepokojona wizytą Wałęsy w szpitalu, życzy mu jak najszybszej rekonwalescencji. "Jak rozumiem, był Pan niedawno w szpitalu. Mam nadzieję, że każdy kolejny dzień przybliża Pana do powrotu do zdrowia. Jestem z Panem myślami oraz modlitwą. Przesyłam najlepsze życzenia", czytamy w liście (tłum. własne).

Warto dodać, że do mediów coraz częściej docierają informacje o z wolna pogarszającym się stanie zdrowia Lecha Wałęsy, który zresztą stwierdził ostatnio, że nie zamierza żyć dłużej niż kolejne pięć lat. – Jeszcze z pięć lat przetrzymam i więcej żywota nie planuję na tym świecie powiedział – powiedział były prezydent.

List Ambasador do Lecha Wałęsy

ZOBACZ TAKŻE:

1. Rząd uregulował zasady dotyczące trzynastek. Ważne informacje dla emerytów

2. Nieoczywiste objawy świadczące o zbyt wysokim cholesterolu. Wystarczy przyjrzeć się swoim oczom

3. Zbigniew S. może spędzić w więzieniu nawet 15 lat. Usłyszał bardzo poważne zarzuty

4. Obliczono, który hit świąteczny zarabia najwięcej. Wyprzedził nawet "Last Christmas"

5. Wyjątkowe osiągnięcie, polski film na oscarowej shortliście. "Boże Ciało" powtórzy sukces "Idy"?

6. Rozpacz w rodzinie Don Vasyla. Nie ma już wyjścia

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News