Lech Wałęsa zamieścił w sieci niepokojący wpis na temat swojego stanu zdrowia. Facebook.com/lechwalesaŹródło: Facebook.com/lechwalesa
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 27 Września 2020

Lech Wałęsa ma poważne problemy ze zdrowiem, znów musi brać leki. Dramatyczny wpis zaniepokoił

Lech Wałęsa wprawił wczoraj obserwatorów w zaniepokojenie. W sieci pojawił się wpis, w którym prezydent informuje o tym, jak się czuje. Wiadomości nie należały jednak do najlepszych. Leki, które udało się na chwilę odstawić, znów muszą powrócić do codziennej rutyny prezydenta.

Lech Wałęsa, to obok papieża Jana Pawła II, prawdopodobnie najbardziej znana polska postać. Prezydent co prawda nie bierze już czynnego udziału w życiu politycznym, jednak nieustannie z pasją komentuje to, co dzieje się w Sejmie czy Senacie. Polityk bardzo chętnie korzysta również z dobroci nowoczesności, w tym mediów społecznościowych. Jest tam wyjątkowo aktywny i obserwujący na bieżąco są informowani o wydarzeniach w jego życiu. Wczoraj Lech Wałęsa podzielił się smutną wiadomością. Niestety stan jego zdrowia uległ pogorszeniu i konieczny jest powrót do leków.

Uwaga, wydano alarm drugiego stopnia. Dziś może być bardzo niebezpiecznie, lepiej się przygotowaćUwaga, wydano alarm drugiego stopnia. Dziś może być bardzo niebezpiecznie, lepiej się przygotowaćCzytaj dalej

Lech Wałęsa relacjonuje każdy swój krok na Facebooku

Lech Wałęsa przeszedł do historii. Niemniej jego obecna działalność w sieci jest szeroko komentowana przez wiele osób i niestety nie zawsze spotyka się z pozytywnym odbiorem. Prezydent wstawia masę zdjęć ze spotkanymi ludźmi i raczej trudno spotkać go w czymkolwiek innym niż koszulka z napisem „Konstytucja”. Lech Wałęsa posiada jeszcze czapkę i przypinki z tym samym napisem. Ostatnio polityk relacjonował swój pobyt w Lądku. Przebywał tam, aby podreperować nieco swój stan zdrowia i spróbować przerzucić się na dietę bardziej służącą jego zdrowiu. Nie uciekł niestety od kilku schorzeń, z którymi codzienność powinna wyglądać nieco inaczej niż u byłego prezydenta.

Wiemy, jak poluje kot Jarosława Kaczyńskiego. Tabloid porównał zwierzę do właścicielaWiemy, jak poluje kot Jarosława Kaczyńskiego. Tabloid porównał zwierzę do właścicielaCzytaj dalej

Przez jakiś czas na profilu Lecha Wałęsa zobaczyć można było tylko fotorelację z kolejnych odcinków

Lech Wałęsa trafił do Lądka i był ewidentnie zadowolony z tego, jak tam się czuje. Na początku zrezygnowanie ze swoich codziennych przyzwyczajeń na pewno było trudne. Szczególnie kłopotliwa okazała się kwestia diety serwowanej przez miejsce, gdzie przebywał prezydent, niemniej był to jeden z głównych powodów, dla których się tam znalazł. Wszystko skrupulatnie dokumentował i dzielił się tym na swoim Facebooku. Obserwatorzy śledzili jego zmagania z porzuceniem mięsnej diety, ociekającej tłuszczem, na rzecz posiłków lżejszych i lepiej zbilansowanych.

Na talerzach prezydenta lądowało zdecydowanie więcej warzyw i mniej mięsa, szczególnie tego smażonego. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Wyniki, w tym cholesterol, bardzo szybko się poprawiły i Lech Wałęsa bardzo się z tego cieszył. Niestety poważne problemy ze zdrowiem powróciły wraz z wymeldowaniem się z ośrodka i powrotem w rodzinne strony. Wczoraj na Facebooku pojawił się wiele mówiący wpis. Niestety Lech Wałęsa musi wrócić do przyjmowania leków.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Sieć Play została sprzedana. Co dalej z klientami?
2. Kilka miesięcy w areszcie za złamanie kwarantanny. Mieszkanka Torunia przebywa tam od maja
3. Gwiazda programu TVN podjęła niespodziewaną decyzję. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

Prezydent potwierdził, że jego stan zdrowia znów się pogorszył

Lech Wałęsa zasmucił swoich obserwatorów wczorajszą krótką informacją zamieszczoną w mediach społecznościowych. Polityk powrócił już do domu i miał nadzieję, że dobry stan zdrowia oraz wyniki z nim zostaną. Niestety samopoczucie prezydenta było lepsze, gdyż odżywiał się lepiej i nie wystarczy raz na jakiś czas udać się na wyjazd dla poratowania, aby cieszyć się dobrymi wynikami i zmniejszonym poziomem złego cholesterolu. Lech Wałęsa ze smutkiem odkrył ten fakt i gdy powrócił do dawnych nawyków żywieniowych, szybko musiał przekazać smutne wiadomości.

Ujawniono, jak wygląda naprawdę praca kapelana na oddziale położniczym w obecnym czasie. Zaskakujące słowa: Ujawniono, jak wygląda naprawdę praca kapelana na oddziale położniczym w obecnym czasie. Zaskakujące słowa: "Mam wyrzuty"Czytaj dalej

- Tragedia powrót do domu po pierwszej kolacji wyniki stare powracają.Powrót do leków (pisownia oryginalna - red.) - przeczytać można na profilu Lecha Wałęsy na Facebooku. Fani są zaniepokojeni tym, jak przedstawia się stan zdrowia prezydenta, jednak podkreślają, że jeśli nie wdroży nawyków żywieniowych nabytych w Lądku i nie zrezygnuje z dotychczasowego stylu jedzenia, to złe wyniki będą codziennością. Walka z cholesterolem to długa i żmudna praca, a dieta to nie kilkudniowy wyjazd za miasto. Dieta to wszystko to, co jemy, a pamiętajmy, że posiłki znajdują realne odzwierciedlenie w tym, jak się czujemy i wyglądamy. Lechowi Wałęsie życzymy oczywiście dużo zdrowia.

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z profilu Lecha Wałęsy na Facebook.com/lechwalesa

Lech Wałęsa

Źródło : Facebok.com/lechwalesa

Źródło: Faceboom.com/lechwalesa

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Setki tysięcy Polaków ze zmniejszoną emeryturą. Fatalne konsekwencje nie do uniknięcia
  2. Zofia Klepacka wywołała ogromne oburzenie w Warszawie. Poszło o plakat
  3. 75-latek podał się za dziadka i wszedł do przedszkola. Później został przyłapany na zatrważającym czynie
  4. Minister może zarobić w rządzie ogromne kwoty. Co mają powiedzieć Polacy na "śmieciówkach"?
  5. Trudne, bardzo smutne chwile Donalda Tuska. Jego malutka wnuczka trafiła do szpitala, dopiero wyszło na jaw
  6. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News