lech wałęsa. PIOTR LAMPKOWSKI/SE/EASTNEWS/East News
Źródło: PIOTR LAMPKOWSKI/SE/EASTNEWS/East News
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 12 Lutego 2020

Lech Wałęsa szczerze o swoim synu. Nikt nie spodziewał się takich słów

Lech Wałęsa doczekał się kolejnego członka rodziny. Karol Lech Wałęsa junior jest uderzająco podobny do swojego dziadka! Bliscy zauważają zgodnie, że maluch ma jego oczy i nos, brakuje tylko wąsa. Tak samo też uważa jego ojciec, imiennik Lecha - jego zięć Lecha Wałęsa, który przyjął nazwisko żony, córki Wałęsy, po ślubie. Dziadek jeszcze nie widział na żywo swojego nowo narodzonego wnuka, gdyż obecnie przebywa w Stanach Zjednoczonych. Mały Karol Wałęsa jest trzynastym wnukiem byłego prezydenta.

Podobieństwo trzynastego, nowo narodzonego wnuka byłego prezydenta do niego, jest zdaniem rodziny i pielęgniarek, a w szczególności według ojca dziecka uderzające. Bliscy żartują też o dużym powodzeniu malucha, które już da się zauważyć, a jakim cieszył się w młodości jego dziadek.

Janusz Korwin-Mikke usłyszy poważne zarzuty? Jego sprawą zajęła się policjaJanusz Korwin-Mikke usłyszy poważne zarzuty? Jego sprawą zajęła się policjaCzytaj dalej

Lech Wałęsa doczekał się kolejnego członka rodziny. Uderzające podobieństwo, dostrzegane przez wszystkich, w szczególności przez zięcia

- Pierwsza zauważyła to moja siostrzeńca, ale teraz mówią o tym inni. Podobieństwo do dziadka Lecha jest uderzające, a ja się śmieję że już ma powodzenie u kobiet, bo wszystkie panie są nim zachwycone, począwszy od babć po pielęgniarki - powiedział dla "Faktu" zdumiony Lech Wałęsa, zięć byłego prezydenta Lecha Wałęsy.

Wszystko na to wskazuje, że legendarny przywódca Solidarności Lech Wałęsa będzie miał swojego sobowtóra. Niewykluczone, że gdy będzie już dorosły i zapuści wąs na cześć swojego dziadka, będzie identyczny. Były prezydent ma odwiedzić i zobaczyć po raz pierwszy wnuka za tydzień, gdy wróci do Polski.

- Dziadek ma w Stanach mnóstwo ważnych wykładów, do Polski wraca za tydzień i prawdopodobnie wtedy uda nam się przedstawić mu wnuka - mówi "Faktowi" zięć Wałęsy. - Teraz są podobni, ale to przecież wszystko może się jeszcze zmienić, podobno synkowie najczęściej wdają się w mamusie - dodaje.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Emerytura stażowa coraz bardziej realna. Tysiące Polaków skończy pracować w wieku 53 lat

2. Rozwód w rodzinie królewskiej, jest oficjalne potwierdzenie. Królowa jest wściekła

3. Porażające odkrycie w żołądku psa. Niewyobrażalnie co zrobił mu właściciel

4. Rodzice przerywają milczenie ws. koszmarnych warunków na dziecięcym oddziale. "Trudno wytłumaczyć 2-latkowi, że mama śpi w hotelu"

5. Ohydne żarty polityków PiS. Homofobiczny atak na Roberta Biedronia

6. Skandal jakich mało. Polski Kościół ustalił horrendalne ceny za pogrzeb, niektórzy nie zarobią tyle w ciągu całego roku