Lech Wałęsa na zdjęciu ze Snoop Doggiem. Jarosław Kruk (Jrkruk)/FacebookŹródło: Jarosław Kruk (Jrkruk)/Facebook
Wszystkie wideo autora Paweł Sekmistrz
Autor Paweł Sekmistrz - 4 Grudnia 2020

Lech Wałęsa baluje ze znanym, amerykańskim raperem. Byłego prezydenta nie opuszcza specyficzne poczucie humoru

Lech Wałęsa zamieścił na Facebooku fotografię, która zaskoczyła wszystkich obserwatorów jego profilu. Na zdjęciu zobaczyć możemy jak były prezydent podpala przy pomocy zapalniczki skręta z marihuany znanemu, amerykańskiemu raperowi. O co chodzi?

  • Internet zaszokowało zdjęcie opublikowane przez Lecha Wałęsę
  • Na fotografii widzimy byłego prezydenta u boku legendarnego amerykańskiego rapera
  • Zdobywca pokojowej nagrody Nobla najwyraźniej postanowił rozbawić internautów przed weekendem

Lech Wałęsa i Snoop Dogg w samolocie na wspólnym "dymku"? Tak, właśnie takie zdjęcie opublikował laureat pokojowej nagrody Nobla. 

Jacek Kurski dostał reprymendę od Pawłowicz. Jacek Kurski dostał reprymendę od Pawłowicz. "Nie hańb Boga"Czytaj dalej

Lech Wałęsa idzie z duchem czasu 

Lech Wałęsa nigdy nie stronił od technologii. Jak na elektryka przystało, zawsze zaciekawiony był wszelkimi nowinkami związanymi z rozwojem tej dziedziny. W 2006 r. były prezydent stał się pierwszą osobą publiczną, która podzieliła się z całym polskim internetem swoim numerem w komunikatorze Gadu-Gadu

Dawny bojownik o wolność wciąż podąża z duchem czasu i dostosowuje się do nowych form kontaktu z Polakami. Udziela się więc również w mediach społecznościowych, przede wszystkim na Facebooku. Odpisuje na pytania swoich zwolenników, ale i nie stroni od podejmowania konfrontacji z przeciwnikami. 

Lech Wałęsa dzieli się też z obserwatorami swojego profilu wieloma fotografiami ze spotkań i wydarzeń, w których bierze udział. Często wspomina również przeszłość, zamieszczając na Facebooku archiwalne zdjęcia, a wśród nich nie brakuje również takich, na których pozuje z innymi znanymi osobistościami światowej sławy. 

Mogliśmy więc podziwiać naszego byłego prezydenta u boku królowej Elżbiety, Dalajlamy czy aktorki Sharon Stone. Nikt jednak w najśmielszych snach nie spodziewał się fotografii ze Snoop Doggiem, jaką w dniu dzisiejszym zamieścił Lech Wałęsa. 

Właśnie zapadła decyzja ws. handlu w niedzielę. Już w ten weekend możecie zrobić zakupyWłaśnie zapadła decyzja ws. handlu w niedzielę. Już w ten weekend możecie zrobić zakupyCzytaj dalej

Lech Wałęsa na "dymku" ze Snoop Doggiem 

Snoop Doggy Dogg to jeden z najpopularniejszych amerykańskich raperów. Nazywany jednym z ojców chrzestnych nurtu g-funk, budził ogromne kontrowersje w latach 90. Muzyka artysty, która wpisywała się w tzw. gangsta rap, wywoływała swego czasu w Stanach Zjednoczonych olbrzymie emocje. Muzykowi zarzucano wulgarność, obsceniczność oraz promowanie przemocy wśród młodych osób. Dochodziło nawet do protestów, podczas których rodzice manifestowali przeciwko wprowadzaniu albumów artysty do publicznego obiegu. 

Teksty wybrane dla Ciebie:

Dziś działalność Snoopa nie wywołuje już tak dużego oburzenia, a w przeciągu 27 lat od premiery jego debiutanckiej płyty, doczekaliśmy się wielu znacznie bardziej kontrowersyjnych artystów. Nie zmienia to jednak faktu, że jest jedną z ostatnich osób, jakie wyobrażalibyśmy sobie u boku Lecha Wałęsy

Zdjęcie wywołało falę pytań. Czy możliwym jest, by Lech Wałęsa, który na zdjęciu wygląda na jakieś 40 lat, spotykał się w młodości ze znanym raperem? Na fotografii widać też wyraźnie, że były prezydent przypala artyście zapalniczką skręta z marihuany. Jak to możliwe?!

Zdjęcie jest oczywiście fotomontażem, a przedstawiony na nim Snoop Dogg jest już po czterdziestce. Oznacza to naturalnie, że niemożliwym byłoby wykonanie tej fotografii w młodości Lecha Wałęsy.  Zdjęcie jest zatem jedynie żartem byłego prezydenta, który postanowił rozbawić obserwatorów swoich mediów społecznościowych, przed zbliżającym się weekendem. 

Humorystyczna "fotografia" jest masowo udostępniana przez internautów. Ciekawe, czy dotrze do samego Snoop Doggy Dogga...

Doda niespodziewanie zalała się łzami, do sieci trafiło emocjonalne nagranie. Do płaczu doprowadziła ją niewiarygodna wiadomość od fankiDoda niespodziewanie zalała się łzami, do sieci trafiło emocjonalne nagranie. Do płaczu doprowadziła ją niewiarygodna wiadomość od fankiCzytaj dalej

źródło: facebook.com/lechwalesa

Zobacz także w naszych serwisach: