kutno. PRZEMYSLAW JACH /East NewsŹródło: PRZEMYSLAW JACH /East News
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 12 Lipca 2020

Dziwna sprawa w Kutnie, radiowóz utknął w fontannie. O co chodzi?

Kutno: radiowóz wezwany na nocną interwencję nie dojechał do celu. Policyjny patrol wjechał do fontanny w drodze na miejsce. Konstrukcja zapadła się pod ciężarem samochodu. Potrzebna była interwencja straży pożarnej by ruszyć radiowóz z miejsca.

Do wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę. Policjanci odebrali wezwanie do awantury w centrum miasta, w pobliżu jednej z kutnowskich fontann.

Poszukiwana puma wraz z właścicielem. Ujawniono porażające fakty nt. całej sprawy, możliwe, że zwierze się męczyPoszukiwana puma wraz z właścicielem. Ujawniono porażające fakty nt. całej sprawy, możliwe, że zwierze się męczyCzytaj dalej

Kutno: radiowóz zapadł się w fontannę

Sprawę komentuje policja w Kutnie – Funkcjonariusze udali się pilną interwencję i użyli sygnałów świetlnych oraz dźwiękowych. Osoby miały zachowywać się agresywnie i priorytetem było, aby nikt nie ucierpiał – czytamy w oświadczeniu – Policjanci po zakończeniu interwencji próbowali odjechać z miejsca, jednak konstrukcja fontanny nie wytrzymała, ugięły się płyty i radiowóz został unieruchomiony – informuje policja.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zaskakująca wpadka na żywo w RMF FM. Dziennikarz był przekonany, że nikt go nie słyszy, a wciąż pozostawał na antenie
2. Są ofiary, żywioł nie miał litości. Nasi sąsiedzi walczą z dramatem

Funkcjonariusz, który kierował radiowozem został ukarany mandatem z art. 98 kw., który mówi: „Kto, prowadząc pojazd poza drogą publiczną, strefą zamieszkania lub strefą ruchu, nie zachowuje należytej ostrożności, czym zagraża bezpieczeństwu innej osoby, podlega karze grzywny albo karze nagany.”.

Zgodnie z aktualizacją lokalnego portalu Panorama Kutna, około godziny 2:00 przy pomocy specjalistycznego sprzętu udało się wyciągnąć radiowóz. Następnie funkcjonariusze odjechali nim do komendy.

ZOBACZ TAKŻE:

Źródło: Panorama Kutna

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News