Kuchenne rewolucje Magda Gessler. PAWEL SKRABA/East NewsŹródło: PAWEL SKRABA/East News
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 20 Września 2020

Magda Gessler straciła dziecko. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" o swojej niewyobrażalnej tragedii milczała przez lata

"Kuchenne rewolucje" są jednym z najpopularniejszych programów, produkowanych przez stację TVN. Popularność zawdzięczają nie tylko samemu formatowi, ale i prowadzącej. Magda Gessler ma w polskich show-biznesie wyjątkowe miejsce a media śledzą wszystkie jej poczynania.

Prowadząca "Kuchennych rewolucji" budzi niemałe emocje. W większości pozytywne, choć szerokie grono widzów podchodzi sceptycznie do sposobu, w jaki niekiedy brutalnie Gessler ustawia do pionu przedsiębiorców. Kolorowa prasa nieustannie pisze o losach słynnej restauratorki. Jakiś czas temu, na łamach jednej z gazet, postanowiła podzielić się niezwykle bolesną historią.

Nie ma wątpliwości, fatalne informacje dla emerytów. Wszyscy byli w błędzie?Nie ma wątpliwości, fatalne informacje dla emerytów. Wszyscy byli w błędzie?Czytaj dalej

Gwiazda "Kuchennych rewolucji", Magda Gessler, straciła dziecko

Restauratorka na łamach tygodnika "Dobre chwile" opowiedziała o macierzyństwie. Temat nie bez powodu został poruszony przez dziennikarzy. Fani i media wyczekują porodu Lary Gessler a sama Magda co chwila przypomina o ciąży swojej córki.

Radio Maryja patronem Radio Maryja patronem "Marszu dla Życia i Rodziny". Na pochodzie oczywiście Andrzej Duda i Barbara NowakCzytaj dalej

Tymczasem, prowadząca "Kuchennych rewolucji" postanowiła opowiedzieć o własnych doświadczeniach. Po latach, po raz pierwszy wyznała, że straciła dziecko. Kiedy mieszkała ze swoim byłym mężem, Volkhartem Müllerem, ojcem Tadeusza w Madrycie, zaszła w ciążę. Niestety, po 6 miesiącach pojawiły się komplikacje. Gessler przedwcześnie urodziła córeczkę, Anię.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Viki Gabor i jej ojciec zostali napadnięci przez grupę agresywnych mężczyzn. Dramat w rodzinie zwyciężczyni Eurowizji
2. W głowie się nie mieści, ale większość Polaków robiąc mizerię popełnia 1 kardynalny błąd. Eksperci ostrzegają
3. Wyciekły okropne, prywatne wiadomości Jarosława Jakimowicza. Nie wytrzymał, odpowiedział bez hamulców

- Zaczęło się ratowanie dziecka. Kobiecie w takiej sytuacji grozi zakażenie i śmierć. O życie dziecka cały czas toczyła się walka. Codziennie czułam jak się rusza, jak się tuli we mnie. Umierałam ze strachu. Myślałam, że osierocę rocznego Tadeusza - wyznała.

Niestety, dziewczynka zmarła po 2 tygodniach. W tym samym roku odszedł również ukochany restauratorki. - To traumatyczne doświadczenie nauczyło mnie jeszcze bardziej kochać życie, nie odkładać ważnych spraw na później. I co najważniejsze, nie szukać winnych - wyznała w rozmowie z magazynem "Party".

Niezwykły przepis na kotlety schabowe po włosku. Nie uwierzysz w jaki sposób je przygotowująNiezwykły przepis na kotlety schabowe po włosku. Nie uwierzysz w jaki sposób je przygotowująCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. PAP: Znany jest najpewniejszy zastępca Zbigniewa Ziobry na stanowisku ministra sprawiedliwości
  2. Salmonella w jajkach, pod żadnym pozorem ich nie jedz. GIS właśnie opublikował, których
  3. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Pokazała wulgarne cytaty, po czym nawiązała do Jana Pawła II
  4. Dziennikarz nie wytrzymał, nagle przerwał program na żywo. "Są pewne granice"
  5. "Wiadomości" nie dają za wygraną. Materiał na TVP Info mógł zdezorientować tysiące widzów?
  6. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News