Magda Gessler. Piotr Molecki/East NewsŹródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 20 Sierpnia 2020

"Kuchenne rewolucje" wyglądały inaczej, niż w telewizji. Niezadowoleni właściciele pozwali Magdę Gessler

Magda Gessler określana jest jako niekwestionowany autorytet kulinarny. Znana restauratorka pomaga właścicielom restauracji, których biznes nie funkcjonuje tak jak powinien. „Kuchenne rewolucje” mają na swoim koncie jednak kilka porażek.

Program „Kuchenne rewolucje” jest uwielbiany przez wiele widzów stacji TVN. Od wyemitowania pierwszego odcinka minęło już ponad 10 lat. Restauracje, które odwiedza Magda Gessler cieszą się dużym zainteresowaniem, które nie zawsze przekłada się na sukces.

Nagłe zwolnienia prowadzących w Nagłe zwolnienia prowadzących w "Pytaniu na śniadanie", dziwnym trafem ogromne zmiany w TVP. O co chodzi?Czytaj dalej

Nieudane rewolucje Magdy Gessler

Nie wszyscy właściciele lokali mogą powiedzieć, że wizyta znanej restauratorki zmieniła ich lokal na lepsze. Podczas kręcenia niektórych odcinków doszło do sytuacji, które swój finał ujrzały w sądzie. Niektóre lokale otwarcie przyznają, że pomoc Magdy Gessler nie tylko nie pomogła, ale wręcz zaszkodziła ich biznesowi. Program „Kuchenne rewolucje” często pokazuje scen zza kulis, o których niektórzy klienci wcześniej nie mieli zielonego pojęcia. Brud w kuchni, używanie zepsutych lub mrożonych składników sprawiają, że klienci boją się dać drugą szansę takiej restauracji. Często w złym świetle pokazywani są również właściciele lokali, którzy przedstawiani są jako wyniośli skąpcy, wiedzący wszystko najlepiej.

Pozew przeciwko Magdzie Gessler

Pamiętacie Filipka z Pamiętacie Filipka z "Rodziny zastępczej"? Jest już mężczyzną przed trzydziestką, przeszedł nadzwyczajną metamorfozęCzytaj dalej

Taka sytuacja miała miejsce w restauracji Matalmara w Goczałkowicach Zdroju. Restauracja brała udział w „Kuchennych rewolucjach” kilka lat temu. Wówczas Magda Gessler zmieniła nazwę lokalu na „Willę pod Złotym Ziemniakiem” oraz kompletnie zrewolucjonizowała wnętrze.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Kuchenne rewolucje przekroczyły granice? Gessler rzucała jedzeniem, padły obraźliwe słowa
2. Sklep z Rancza istnieje naprawdę. Klienci masowo pytają o jeden produkt, właścicielka zaciera ręce
 

Mimo starań, jej wizyta w powiecie pszczyńskim zakończyła się fiaskiem. „Nie może być tak, że program, który w umowie obiecuje pomoc restauratorom, ma rozwiązać ich problemy, robi coś, co psuje ich dobre imię” – powiedziała w rozmowie z Dziennikiem Zachodnim Alicja Czysz. Kobieta zdecydowała się pozwać producenta programu, niemiecką firmę Constantin. Jak stwierdziła, program zamiast pomóc, zaszkodził jej lokalowi.
 
Źródło: [„Dziennik Zachodni”, pomorska.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rząd będzie majstrował przy przepisach związanych z wymiarem czasu pracy. Zmiany niedługo
  2. Interwencja policji w Jeleniej Górze z powodu hulajnogi. Zajście nie trwało kilku minut, tylko ok. godzinę
  3. TVN żegna najważniejszą postać w załodze. Nagła decyzja
  4. Obostrzenia wracają, podano listę czerwonych i żółtych stref. Sytuacja robi się poważna
  5. Najgorsza wpadka w karierze Anny Popek. Słowa, które padły w programie na żywo oburzyły opinię publiczną
  6. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!