Kuchenne rewolucje. Player.pl/Kuchenne RewolucjeŹródło: Player.pl/Kuchenne Rewolucje
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 16 Września 2020

Wzruszająca historia w "Kuchennych rewolucjach". Właściciel restauracji oświadczył się pierścionkiem Magdy Gessler

Niespotykana sytuacja w ostatnim odcinku programu „Kuchenne rewolucje”. Właściciel restauracji oświadczył się swojej partnerce wykorzystując pierścionek… Magdy Gessler!

 Magda Gessler już od ponad 10 lat tworzy program „Kuchenne rewolucje”, starając się poprawić jakość polskiej gastronomii. Tym razem zawitała do Płońska, gdzie stanęła przed wyzwaniem uzdrowienia restauracji Trops.

Dostali zadziwiającą wiadomość od TVP, nie czekali ani chwili. Odpowiedź mówi wszystkoDostali zadziwiającą wiadomość od TVP, nie czekali ani chwili. Odpowiedź mówi wszystkoCzytaj dalej

„Kuchenne rewolucje”: właściciel restauracji oświadczył się na wizji

Magda Gessler w "Kuchennych rewolucjach" często zmienia całą koncepcję lokali gastronomicznych, starając się pomóc im w walce o klientów i poprawę polskiej gastronomii. Czasami oprócz uzdrowienia samych restauracji staje przed wyzwaniem naprawienie relacji pomiędzy ludźmi zarządzającymi danym miejscem. Tak też było w Płońsku, gdzie relacje właścicieli i ich ciągłe kłótnie rzutowały na cały personel i gości. Radek i Klaudia nie mogli być szczęśliwi z ich własnego lokalu, który radził sobie źle. To powodowało wiele sporów i nieporozumień, które jeszcze bardziej pogłębiały problemy w ich biznesie. Na pomoc przybyła Magda Gessler, która przemieniła restaurację Trops w Pizzerię di Bufala. 

Tego jeszcze nie było. Widzowie TVN będą zadziwieni, pojawi się gość specjalnyTego jeszcze nie było. Widzowie TVN będą zadziwieni, pojawi się gość specjalnyCzytaj dalej

Oświadczyny z użyciem pierścionka Magdy Gessler
 

"Kuchenne Rewolucje" w Płońsku zakończyły się wielkim sukcesem, co bardzo ucieszyło Magdę Gessler. Gdy powróciła po kilku tygodniach do Pizerii di Bufala, zapytała Radka i Klaudię jak wygląda ich związek i czy udało im się odłożyć kłótnie na bok. Mężczyzna przyznał, że tak i że powoli zaczynają myśleć o przyszłości. Gdy Magda Gessler zapytała, czy planują już ślub i czy są już zaręczeni Radek odpowiedział, że jeszcze nie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Smażąc mięso i ryby Polacy nałogowo popełniają 1 fatalny błąd. Ogromna różnica w smaku, nigdy tak nie rób

Wtedy znana restauratorka wręczyła mu jeden ze swoich pierścionków, aby mógł oświadczyć się swojej ukochanej. Mężczyzna zapytał Klaudię, czy za niego wyjdzie, a ta odpowiedziała „tak”. Takiego zakończenia „Kuchennych rewolucji” nikt się nie spodziewał. Właściciele restauracji zażartowali, że na ślub zaproszą samą Magdę Gessler. Odcinek zostanie wyemitowany już 17 września na antenie TVN.

Milionerzy. Wykorzystała koło ratunkowe już na początku programu, później było tylko gorzejMilionerzy. Wykorzystała koło ratunkowe już na początku programu, później było tylko gorzejCzytaj dalej


Źródło: [eska.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wystarczy, że spóźnisz się o 1 dzień. Wezmą cię za oszusta podatkowego
  2. Mężczyzna szedł chodnikiem, nagle zobaczył torbę pełną pieniędzy. Jego zachowanie opisały wszystkie portale w internecie
  3. Rafał Trzaskowski zaszalał w klubie, do sieci wyciekło nagranie. Zaskoczeni?
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku