Kuchenne rewolucje. Piotr Molecki/East NewsŹródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 15 Lipca 2020

Córka Magdy Gessler zmarła przed laty. Dopiero niedawno restauratorka zdecydowała się opowiedzieć o swoim dramacie

Gwiazda Kuchennych Rewolucji Magda Gessler kojarzy się z kontrowersją, krzykiem i przekleństwami. Formuła programu wymusza takie a nie inne zachowanie. Tym bardziej łapie za gardło historia w której gwiazda TVN pokazuje jak kiedyś skrzywdziło ją życie. Wyznała w wywiadzie, że poroniła.

Magda Gessler uważa, że przeznaczenie odegrało w tej śmierci dużą rolę - Już w tym czasie dzieci ratowano. Gdyby dziecko było w odpowiedniej klinice. Nie luksusowej, a dziecięcej. Ta córka miała już imię. Takie, którego nigdy nie powinna mieć. To jest imię, które w mojej rodzinie zawsze się źle kończy. Moja mama też straciła córkę zaraz po urodzeniu. Nazywała się Ania. Moja miała się nazywać Anna Wana - mówi gwiazda TVN.

Zbiorowy gwałt na nastolatce w centrum miasta. Tragedia w BydgoszczyZbiorowy gwałt na nastolatce w centrum miasta. Tragedia w BydgoszczyCzytaj dalej

Kuchenne Rewolucje i siła charakteru

Jednocześnie Gessler uważa, że śmierć jej dziecka przyczyniła się również do śmierci męża - Śmierć córki była powodem nawrotu choroby męża. Nie wierzę w to, że to by się zdarzyło, gdybyśmy nie stracili dziecka przez kompletną nieświadomość lekarzy. Mój mąż był Niemcem. Umarł w dniu moich urodzin. Wtedy zaczęłam mówić po niemiecku. My, Polki w najtrudniejszych sytuacjach jesteśmy wspaniałe, mamy wolę przetrwania - mówi Magda Gessler.

W końcu przełomowy dzień po latach w poszukiwaniach Iwony Wieczorek? Szostak: W końcu przełomowy dzień po latach w poszukiwaniach Iwony Wieczorek? Szostak: "Dzisiejszy dzień będzie kluczowy"Czytaj dalej

Gwiazda TVN zapewnia jednak, że z wszystkiego wyszła cało - Wielokrotnie byłam poddana próbie… Stałam twarzą w twarz ze śmiercią – albo bezpośrednio, albo był to ktoś mi bliski. Wiele razy się udało. Cud! Radość, ale też poczułam stratę. Raz ponad matczyne siły. Potem kolejna próba… poród Lary – był bardzo ciężki. Cesarka trwała 5 godzin. To była jedna z tych chwil, kiedy padło pytanie ostateczne – kogo ratować? Oczywiście, odpowiedz jedna. Córkę - stwierdziła, nawiązując do niedawnego porodu swojej córki Lary. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Szczere do bólu wyznanie pacjentki o szpitalnym jedzeniu: gdyby nie maż, głodowałabym 2. Żartownisie zadzwonili do Andrzeja Dudy. Prezydent nic nie podejrzewał, po prostu odebrał telefon

Jak widać, Magda Gessler z pewnością ma twardy charakter. Świadczy o tym nie to jak zachowuje się w trakcie reżyserowanego programu, ale przede wszystkim styl w jakim potrafiła poradzić sobie z wszystkimi trudnościami, jakie spotkała od losu. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szczere do bólu wyznanie pacjentki o szpitalnym jedzeniu: gdyby nie maż, głodowałabym
  2. Żartownisie zadzwonili do Andrzeja Dudy. Prezydent nic nie podejrzewał, po prostu odebrał telefon
  3. Wyciekło stare nagranie Danuty Holeckiej, nigdy nie publikowane w sieci. Pamiętacie ją taką?
  4. Nieoficjalnie: Będzie rekonstrukcja rządu? Podano kto ma odejść