"Kuchenne rewolucje". Kadr z "Kuchennych rewolucji" - "Karczma u Bartka"; YouTube.com/tvnplŹródło: Kadr z "Kuchennych rewolucji" - "Karczma u Bartka"; YouTube.com/tvnpl
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 14 Września 2020

Uczestniczka "Kuchennych rewolucji" zmarła w bardzo dziwnych okolicznościach. Odcinek z jej udziałem wzbudził wiele kontrowersji

"Kuchenne rewolucje" jest kultowym programem TVN. Magda Gessler stara się odmienić oblicze polskiej gastronomii, ale również stara się nadać nowe życie upadającym knajpom i restauracjom. Podczas podróży do Bukowiny Tatrzańskiej, nie myślała, że uczestników spotka taka tragedia. Odcinek do tej pory budzi u widzów wiele emocji.

W 2012 roku Agata i Bartek postanowili zgłosić się do programu "Kuchenne rewolucje", aby ratować swój interes "Karczmę u Bartka". Sprawa była dużo bardziej skomplikowana, niż wydawało się Magdzie Gessler na początku. Awantura cioci, która obraziła się za odmówienie zaproszenia całej rodziny podczas finalnego odcinka to tylko szczątek nieprzyjemnych wydarzeń w Bukowinie Tatrzańskiej. Mimo przeciwności losu, rewolucja miała się udać, a nowy lokal zyskał nazwę "Kiełbasa i korale".

wtv.pl - portal informacyjny"Wiadomości" odpłynęły. Materiał na TVP Info mógł zdezorientować tysiące widzów?Czytaj dalej

"Kuchenne rewolucje" i tajemnicza śmierć uczestniczki 

Gdy do mediów dotarła wieść o śmierci uczestniczki "Kuchennych rewolucji", wielu widzów była zszokowana. Najbardziej zastanawiający był jednak fakt tajemniczych okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Mieszkańcy Bukowiny Tatrzańskiej nie mogli w to uwierzyć, w końcu rodzina była im znana. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. J"Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Nęka cię ból głowy? Połączenie 3 składników zdziała prawdziwe cuda, dolegliwość zniknie jak ręką odjął

Agata miała 25 lat, gdy zmarła. Odeszła na terenie swojej restauracji. Sprawą chwilę po zdarzeniu zajęła się prokuratura. Sprawę wyjaśnić miała sekcja zwłok, a w sieci spekulowano nad powodem, czy gwiazda "Kuchennych rewolucji" ciężko chorowała czy może zażywała silne leki.

- Zwłoki kobiety zostały zabezpieczone przez prokuratora. Zarządziliśmy sekcję, która pomoże ustalić przyczyny śmierci 25-latki - informowała Barbara Bogdanowicz z zakopiańskiej prokuratury rejonowej w rozmowie z Fakt24.pl.

TVP Info ostrzega, może zrobić się naprawdę groźnie. Eksperci nie pozostawiają złudzeń ws. warunków pogodowychTVP Info ostrzega, może zrobić się naprawdę groźnie. Eksperci nie pozostawiają złudzeń ws. warunków pogodowychCzytaj dalej

Okazało się, że wykluczono ostatecznie udział osób trzecich: - Na razie nie mamy informacji wskazujących na udział osób trzecich - mówiła Barbara Bogdanowicz w "Fakt24". 

Właścicielka "Kiełbasy i korali" odebrała sobie życie w 2016 roku, a od jej śmierci minęły już ponad 4 lata. Po emisji programu mieszkańcy Podhala mieli sporo pretensji do produkcji, a konkretniej chodziło im o sposób, w jaki zostali przedstawieni Górale. Agata w programie nie ukrywała też, że żyje w konflikcie z rodziną swojego partnera i że nie dokłada się on zarówno do interesu, jak i do finansów rodzinnych. Co naprawdę się stało? Pewnie nigdy nikt do tego nie dojdzie.

Dziennikarz nie wytrzymał, nagle przerwał program na żywo. Dziennikarz nie wytrzymał, nagle przerwał program na żywo. "Są pewne granice"Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Miała zapłacić mandat za odmowę obsługi klientki bez maseczki. Sąd jednak zaskoczył decyzją
  2. Warszawa sparaliżowana, ludzie wyszli na ulice, ogromne korki. Policja próbuje opanować sytuację
  3. Rafał Trzaskowski zaszalał w klubie, do sieci wyciekło nagranie. Zaskoczeni?
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku