kuchenne rewolucje. Piotr Molecki/East NewsŹródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 13 Września 2020

"Kuchenne rewolucje" i restauracje, które pozwały Magdę Gessler. O co poszło i jak się skończyło?

"Kuchenne Rewolucje" przyciągają widzów przed telewizory od lat. W ich atmosferę zawsze wpisana była duża kontrowersyjność. Duża ilość kłótni między uczestnikami a prowadzącą Magdą Gessler mocno kojarzy się z formułę programu. Czasem konflikty pojawiają się również na długo po telewizyjnej emisji.

Konflikt pomiędzy znaną restauratorką trwa już od jakiegoś czasu, jednak na początku nic go nie zapowiadało. Magda Gessler odwiedziła Mirosława Bema i jego restaurację "Łebska Chata" w 2013 roku. Odcinek z jego udziałem został wyemitowany z kolei rok później. Lokal przeszedł spore zmiany, Kompletnie wymieniono zarówno wystrój, jak i menu.

Abp Marek Jędraszewski znalazł kolejnego Abp Marek Jędraszewski znalazł kolejnego "wroga". Tym razem grzmi na singliCzytaj dalej

"Kuchenne Rewolucje" w Łebskiej Chacie

Restaurator, podobnie jak dziesiątki innych restauracji, w których odbyły się Kuchenne Rewolucje, zdecydował o wykorzystaniu programu do promocji swojego miejsca. Na ulotkach i banerze informował, że knajpa przeszła Rewolucje Magdy Gessler, oraz że znana restauratorka poleca to miejsce. Jak się jednak okazało, Magda Gessler cofnęła swoją rekomendację. Najprawdopodobniej nie spodobało się jej właśnie to, że do promocji wykorzystano jej nazwisko. Z pozwu, jaki otrzymał Mirosław Bem wynika, że miał on wykorzystać również wizerunek Gessler, czemu on sam jednak zdecydowanie zaprzecza. Z twierdzeniem o wykorzystaniu wizerunku nie zgadza się również menadżer restauracji Paweł Matusiak - Na banerach nie było twarzy. Tylko "Magda Gessler poleca, czy coś w tym stylu - mówi mężczyzna - Dostałem ustną zgodę pani Magdy. Powiedziała, że nie ma problemu. Inne restauracje też wywieszały banery - dodaje Mirosław Bem.

Tadeusz Rydzyk powinien przejść na emeryturę i zniknąć z życia publicznego? Są wyniki przełomowej sondyTadeusz Rydzyk powinien przejść na emeryturę i zniknąć z życia publicznego? Są wyniki przełomowej sondyCzytaj dalej

"Kuchenne rewolujce" i problemy? Właściciel utrzymuje, że nie zupełnie nie spodziewał się takiej decyzji Magdy Gessler - Pani Magda umieściła nas w swoim przewodniku. Na zdjęciu w książce był baner. Nic nie mówiła, żeby go zdjąć. Rok po programie dostałem Poziomkę. To pozytywne wyróżnienie. Byłem zaproszony na odbiór do Warszawy. "U Fukiera" była impreza na czterysta osób. Pani Magda nazwała mnie: czerwony krasnal ze Szwajcarii. Osobiście wygłosiła pochwałę przy wręczaniu nagrody. Później dostałem pismo od adwokata, że w ciągu siedmiu dni mam baner zdjąć - tłumaczy.

Jak informuje portal Plejada.pl, prowadząca "Kuchenne Rewolucje" Magda Gessler nie pojawiła się na wczorajszej rozprawie. Gwiazda TVN domaga się przesłuchania w miejscu swojego zamieszkania.

Usłyszał w Usłyszał w "Top Model", że nie ma żadnych szans. Spektakularnie schudł i przyszedł ponownie, niezwykła historiaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagła decyzja Rafała Trzaskowskiego. Chodzi o tragiczne wydarzenie
  2. Ile pieniędzy zasiliło kasę państwa z mandatów za brak maseczek
  3. Jaka stacja była najbardziej obiektywna w czasie kampanii? Polacy zdecydowali
  4. Jarosław Kaczyński nagle przerwał milczenie. Rząd czeka prawdziwa rewolucja, wiemy, co z Mateuszem Morawieckim
  5. Otrzymałeś tajemniczą przesyłkę z Chin? Policja alarmuje, trzeba szybko się z nimi skontaktować
  6. Stało się, Szumowski zapowiedział poważne zmiany. Polaków czekają spore utrudnienia na wakacjach