Kuchenne Rewolucje Magda Gessler. (zdj. Il. ) ; Piotr Molecki/EastNews
Źródło: (zdj. Il. ) ; Piotr Molecki/EastNews
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 12 Sierpnia 2020

"Kuchenne rewolucje" zapowiadają poważne zmiany. Magda Gessler będzie musiała się przygotować

"Kuchenne Rewolucje" z Magdą Gessler wprowadzają zmiany w swoim programie. Z jeszcze większą uwagą przyjrzą się lokalom gastronomicznym. Restauratorka będzie też pilnowała, aby adepci kuchni przestrzegali obowiązujących przepisów. Czego powinni spodziewać się widzowie?

Magda Gessler jest jedną z najbardziej barwnych postaci w polskim show-biznesie. Jej dystans do życia, artystyczna dusza i pozytywne usposobienie od lat wzbudza radość i zaufanie jej sympatyków. Trzeba przyznać, że krytyczka kulinarna cieszy się też wielkim szacunkiem. Na swoje osiągnięcia musiała pracować niezwykle ciężko. Przez ostatnie 10 lat nie schodziła z planów filmowych "Kuchennych Rewolucji". Wspólnie z produkcją jeździ po całym kraju i odnawia splajtujące bary, knajpy i restauracje.

Myśleliście, że widzieliście już wszystko? Przedstawiamy kolosalne zarobki kierowcy Kaczyńskiego, będziecie zdumieniMyśleliście, że widzieliście już wszystko? Przedstawiamy kolosalne zarobki kierowcy Kaczyńskiego, będziecie zdumieniCzytaj dalej

"Kuchenne Rewolucje" wspólnie z Magdą Gessler szykują się na zmiany

Jurorka "MasterChefa" i główna bohaterka "Kuchennych Rewolucji" postawiła na nogi już niejeden lokal. Sama wielokrotnie tłumaczyła, że prowadzone przez nią działania nigdy nie były elementem scenariusza. Produkcja TVN-u ujawniała cały proces zmian. Krytyczna deklarowała, że kamera jest przy każdym wydarzeniu. Ujawniła też, że o miejscu, które odwiedzi, dowiaduje się zaledwie 15 minut przed wejściem na plan. Jej ostre, acz stanowcze zachowania pomagają ustawić do pionu wielu kapryśnych restauratorów. Profesjonalizm i pasja sprawia, że w ciągu tygodnia uczestnicy programu mogą niezwykle skutecznie rozkręcić swoją działalność.

Czy tym ludziom nie jest wstyd? Zdjęcie znad Morskiego Oka, które mówi więcej, niż tysiąc słówCzy tym ludziom nie jest wstyd? Zdjęcie znad Morskiego Oka, które mówi więcej, niż tysiąc słówCzytaj dalej

Realizator "Kuchennych Rewolucji" ujawnił, na jakie zmiany powinni przygotować się uczestnicy programu. Magda Gessler będzie wnikliwie obserwować, czy lokale gastronomiczne są dostosowane do obowiązujących wymogów sanitarnych. - Nasza prowadząca będzie teraz sprawdzała, czy restauratorzy potrafią dostosować się do nowych okoliczności. Rewolucję przejdzie nie tylko menu dostępne w restauracji, ale również dania na wynos. Zmiany wystroju będą dotyczyły wnętrza, ale też ogródków – Ujawnił redakcji "Faktu" Michał Brożonowicz, szef firmy Constantin Entertainment Polska.

"Kuchenne Rewolucje" z Magdą Gessler stanowią dla realizatorów programu nie lada wyzwanie

Sukcesy Magdy Gessler można wyliczać w nieskończoność. Okazuje się, że gwiazda TVN-u jest bezkompromisowa. Jej wizja zawsze musi być realizowana od A do Z. Kreatywna i spełniona profesjonalistka zawsze ma przygotowany plan. - Scenografowie, rekwizytorzy i ekipy remontowe pracują po nocach, żeby spełnić wizję Magdy Gessler. I nie może być w tym przypadkowości - ujawnił Michał Brożonowicz dla "Faktu". Kryzys epidemiczny sprawi, że prowadząca "Kuchennych Rewolucji" będzie jeszcze uważniej pilnować respektowania przepisów oraz wymogu Inspektoratu Sanitarnego. Jest to szczególnie ważne ze względu na zdrowie i bezpieczeństwo klientów.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Polska policja podała przykre informacje. Nie żyje 25 osób, 189 rannych2. Nie waloryzacja, nie trzynastka. Potężny zastrzyk gotówki dla seniorów zapewni coś innego

"Kuchenne Rewolucje" bez Magdy Gessler z pewnością nie byłyby takie same. Artystka ma wyjątkową umiejętność radzenia sobie w najgorszych sytuacjach. Niestety nie każdy lokal wstaje z nóg, mimo jej wsparcia. Restauratorka wyjaśniała, że szefowie lokali mieli często zbyt wielkie brak w wiedzy. Kilka dni na nauczenie człowieka wszystkich sekretów kulinarnych często jest ponad możliwości ucznia. Założycielka "U Fukiera" robi jednak, co może, aby pomóc naj największej liczbie osób.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wydano nagły komunikat dla dużego miasta. Zacznie się już 15 sierpnia
  2. Jakie maseczki są najbardziej skuteczne i czy przyłbica daje ochronę?
  3. Lepiej zostańcie w domu, ostrzeżenia dotyczą całego kraju. Nie tylko dziś w Polsce zrobi się niebezpiecznie
  4. Znalazła przerażającą rzecz na swojej wycieraczce. Pokazała ją na antenie TVP w Studio Polska
  5. Uczestnik "The Voice of Poland" przeszedł nie tylko operację. Okazuje się, że był zakażony, a wszystko ujawniono w mediach
  6. Dantejskie sceny w ośrodku wypoczynkowym w Polsce. Prawdziwy

Źródło: [Wirtualna Polska]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!