Kuchenne rewolucji. TVN Player.pl/Kuchenne rewolucje/Sezon 21 odc.10/Screen
Źródło: TVN Player.pl/Kuchenne rewolucje/Sezon 21 odc.10/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 3 Października 2020

W "Kuchennych Rewolucjach" wydarzyło się coś, co nigdy wcześniej nie miało miejsca. Sytuacja przerosła ekipę?

Program "Kuchenne rewolucje" zaskoczył widzów wyemitowanymi scenami. Podobnego rozgardiaszu nie było w historii całego show. Nawet najbardziej obskurne restauracje nie wykazały się podobnym chaosem. Magda Gessler ledwo sprostała wyzwaniu.

Program prowadzony przez Magdę Gessler od 2010 roku odmienia oblicza polskich lokali gastronomicznych. "Kuchenne rewolucje" dawały wsparcie zarówno drobnym knajpom, jak i wielkim restauracjom oraz gospodom. Produkcja zwiedziła niemal cały kraj. Wspólnymi siłami postawili na nogi kilkaset lokali. TVN doskonale zdaje sobie sprawę, że za sukcesem medialnym show stoi między innymi sama krytyczka kulinarna. Jej usposobienie oraz twardy charakter prędko przysporzył jej fanów oraz kolejnych widzów.

PKO BP niespodziewanie wprowadza ważne zmiany. Pojawiła się całkowicie nowa funkcjaPKO BP niespodziewanie wprowadza ważne zmiany. Pojawiła się całkowicie nowa funkcjaCzytaj dalej

Program "Kuchenne rewolucje" ledwo udźwignął nowe wyzwanie

Za upadającymi restauracjami często stoją ukryte dramaty ich właścicieli. Często jednak głównym powodem niepowodzeń jest brak odpowiednich kompetencji. Podobnie było i tym razem, gdy ekipa "Kuchennych rewolucji" udała się do Chorzowa. Przypomnijmy, że Magda Gessler o miejscu, które odwiedzi, dowiaduje się 15 minut przed rozpoczęciem pierwszych nagrań. Sprawiło to, że gwieździe trudno było ukryć zdziwienie po zaobserwowaniu sposobu, w jak zorganizowano pracę "Amore Mio".

O pomoc poprosiła pani Ewa oraz jej syn, Łukasz. Gessler wspólnie z produkcją "Kuchennych rewolucji" szybko odkryli, że właściciele nie mają nawet najmniejszego doświadczenia w branży gastronomicznej. Jak wynika z wypowiedzi bohaterów show, inicjatywa założenia włoskiego lokalu została wywołana problemami zdrowotnymi mężczyzny. Łukasz zmaga się z guzem mózgu, co uniemożliwiło mu dalsze realizowanie swoich pasji w licznych wydarzeniach sportowych. Pani Ewa zaś utrzymywała się jako pielęgniarka.

Skrajnie niesmaczne sceny na Polsacie, widzowie nie wytrzymali. Aż trudno uwierzyćSkrajnie niesmaczne sceny na Polsacie, widzowie nie wytrzymali. Aż trudno uwierzyćCzytaj dalej

Restauratorka nie odpuszczała niedoświadczonym kucharzom. Prowadząca "Kuchennych rewolucji" zamówiła między innymi spaghetti. Talerz z daniem szybko wylądował na podłodze. Gwiazda komercyjnego medium zwróciła uwagę na brud oraz skandaliczny sposób organizacji pracy. Gessler odkryła śmierdzący, stary ser. Brak klientów oraz rosnące długi wymusiły obcięcie wydatków na wysokiej jakości produkty. Ostatnim kołem ratunkowym dla baru było przebranżowienie się z kuchni włoskiej na kuchnię lokalną, śląską.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Próbowano zabić osobę z kolektywu Stop Bzdurom Margot. Właśnie ujawniono szczegóły
2. Zero litości. Gessler wyjawiła krępujący sekret uwielbianego gwiazdora, fani nie dowierzają
3. Przed śmiercią matka siedmiorga dzieci nagrała, co zrobiono jej w szpitalu. "Lepiej gdyby umarła"

W zakładzie gastronomicznym jedynie dwie osoby miały pojęcie o sztuce kulinarnej. Prowadząca "Kuchennych rewolucji" zrobiła wszystko, by wyciągnąć lokal na prostą. Znacznym utrudnieniem była dobrze prosperująca konkurencja. Krytyczka wyraziła obawę o dalsze losy baru po wdrożonych zmianach. Wątpliwości artystki potwierdziły się po 11 tygodniach. Odnowiony "Fest Bar" miał do zaoferowania jedynie przepyszny żurek. Wędliny oraz kiełbasy zostały sporządzone z produktów o wyjątkowo niskiej jakości. Lokal, mimo to, odnalazł się w o wiele lepszej sytuacji.

Zakażona Dorota Gardias nagle trafiła do szpitala, fani drżeli o jej życie. Wreszcie przerwała milczenieZakażona Dorota Gardias nagle trafiła do szpitala, fani drżeli o jej życie. Wreszcie przerwała milczenieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. ZUS będzie rozsyłać listy. Lepiej sprawdzaj skrzynkę, może okazać się, że masz zadłużenia
  2. TVP podpisała porozumienie z Episkopatem. Szykuje się druga Telewizja Trwam?
  3. "Andrzej Duda ma krew na rękach". Prezydent mógł tylko słuchać, gorzkie powitanie na UW
  4. Bliska przyjaciółka Jarosława Kaczyńskiego usłyszała zaskakującą propozycję. Wielu będzie zdumionych
  5. Donald Trump i Melania mają koronawirusa
  6. Kolejny wypadek na zakręcie mistrzów. Wideo

Źródło: [Wirtualna Polska/Kuchenne rewolucje]