kuchenne rewolucje. (zd. il.)Piotr Molecki/East NewsŹródło: (zd. il.)Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 2 Sierpnia 2020

Restauracje, które upadły po "Kuchennych rewolucjach". Czy Magda Gessler jednak nie umie uratować każdego miejsca?

"Kuchenne rewolucje" to program prowadzony przez Magdę Gessler na antenie TVN. Dla wielu to często ostatnia deska ratunku przed upadłością, ale mimo pomyślnych rewolucji wiele miejsc nie jest w stanie tego udźwignąć. Przedstawiamy restauracje, które upadły mimo pomocy restauratorki i osobowości telewizyjnej.

W programie rozrywkowym często dochodzi do ludzkich dramatów, problemów finansowych, a ku zdziwieniu widzów, zazwyczaj to problem z relacjami międzyludzkimi i oszczędność na składnikach prowadzą zazwyczaj do kryzysu danej jadłodajni. 

Wiemy, jaki był dowód miłości wobec Joanny Kurskiej ze strony prezesa TVP. Zdjęcia zdradzają wszystkoWiemy, jaki był dowód miłości wobec Joanny Kurskiej ze strony prezesa TVP. Zdjęcia zdradzają wszystkoCzytaj dalej

"Kuchenne rewolucje" - restauracje, którym nie wyszło  

Jedną z restauracji, którym się nie udało była Wyszynk z Szynką. W "Kuchennych rewolucjach" okazało się, że pracownicy otrzymywali wypłatę w granicach 700-800 złotych za pełen etat, byli źle traktowani, a jedzenie nie nadawało się do spożycia. Po emsji programu właścicielka lokalu usłyszała zarzuty. Chwilę później zamknęła jadłodajnię.

Niewielu wie, co Paweł Królikowski jako ostatnie powiedział w programie Niewielu wie, co Paweł Królikowski jako ostatnie powiedział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Już wtedy czuł niepokój?Czytaj dalej

Kolejnym lokalem, który zamknął się zaraz po rewolucji było "Francuskie bistro" w Katowicach. Zaraz po nim zniknął fanpage na Facebooku, a wraz z nim negatywne opinie. Do tego grona dołączyła restauracja "Matalmara" w Goczałkowicach-Zdroju, choć miała się nazywać "Willa pod Złotym Ziemniakiem". W 2014 roku wystawiono ją za 2 mln złotych na sprzedaż.

"Gościnna Ukrainka", która otrzymała nową nazwę: "BaRszcz". Z tego co wiemy, chwilę po emisji programu na drzwiach widniał napis "do wynajęcia". Bar Urlop również razem z nowym duchem i nazwą "Polski Smak w Katowickach" działał tylko kilka miesięcy. Zaraz później restauracja została zamknięta.

Do zacnego grona dołącza także restauracja "Chrup Chrup kartofel" z Jelcza-Laskowic, "Kociewskie Jadło", "Hej Sokoły", "American Home" w Kielcach, "Zaczarowany Sad", "Szprota" w Elblągu, "Kapitan Cook", "Ser-o-mania", "Li Du", "Kuchnia i Wino", "u Samuela", "Zamkowa", "Relaks" w Bielsku-Białej, bistro "Siekane" w Sieradzu, "Pod Cielakiem", "Chłop i Baba", "Francja Elegancja" w Poznaniu,  "Ania z Zielonego Wzgórza", "Cuba Banana" w Gdańsku, "Zajezdnia", bistro "Pieczone Gołąbki", "Mio Angel" z Tczewa i wiele innych. 

Mimo wszystko większość restauracji dostała nowe życie i sukcesem cieszy się wiele miejsc. 

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Uczniowie nie wrócą do szkół po wakacjach? Jest komentarz GIS, nie mamy dobrych informacji
   2. Zapadła nagła decyzja, zmartwi wielu podróżujących. Polska trafiła na "czerwoną listę" swojego sąsiada
   3. Trzaskowski o tęczowej fladze na figurze Chrystusa. “Niepotrzebna prowokacja”
   4. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
   5. Porażająca relacja indyjskiego księcia geja o "terapii" konwersyjnej i elektrowstrząsami. Mówi dość i otwarcie wyraża sprzeciw
   6. Zadziwiające sceny na żywo w Dzień Dobry TVN, prowadzący się nie popisał. Ekspertka nie ukrywała zażenowania
   7. Podsłuchali turystów nad Bałtykiem. W głowie się nie mieści, co mówili, wstyd

Źródło: Polska Times

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

  1.