Meghan Markle. MICHELE SPATARI/AFP/East News
Źródło: MICHELE SPATARI/AFP/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 17 Lipca 2020

Skandal w rodzinie królewskiej. Księżna porzuciła adoptowanego psa

Brytyjskie media donoszą o kolejnym skandalu w rodzinie królewskiej. Księżna porzuciła adoptowanego psa. Powód jest szokujący.

Takie informacje z całą pewnością nie pomogą w poprawieniu wizerunku Meghan Markle, żony księcia Harry’ego. Brytyjski tabloid „The Sun” donosi, iż księżna porzuciła psa, którego adoptowała kilka lat temu.

Nie żyje słynna aktorka, zmarła w wieku 76 lat. Mogliście ją znać m.in. z Nie żyje słynna aktorka, zmarła w wieku 76 lat. Mogliście ją znać m.in. z "Dziwnego przypadku Bejnamina Buttona"Czytaj dalej

Meghan Markle porzuciła psa?

Wybranka serca księcia Harry’ego zawsze chętnie wypowiadała się o ochronie środowiska i prawach zwierząt. Jeszcze zanim związała się z członkiem rodziny królewskiej, wielokrotnie opowiadała o tym, jak wiele znaczą dla niej jej psy. Zwolennicy Meghan Markle mogą poczuć się zawiedzeni po tym, co ujawnił „The Sun”. Według brytyjskich dziennikarzy, księżna porzuciła swojego adoptowanego ze schroniska psa. Chodzi o psa nazwanego Bogart. Zwierzę pozostało w Kanadzie u znajomych. Miał on wrócić do właścicielki po przeprowadzce pary do Los Angeles, jednak według bliskich źródeł związanych z Meghan, księżna nie ma zamiaru sprowadzać go do Stanów Zjednoczonych.

Stockinger niedawno trafił do szpitala, teraz jest w żałobie i załamany. Śmiertelna choroba wygrałaStockinger niedawno trafił do szpitala, teraz jest w żałobie i załamany. Śmiertelna choroba wygrałaCzytaj dalej

Powód porzucenia psa jest absurdalny

Jak informuje „The Sun”, szczególnie niezrozumiały jest powód, dla którego Meghan Markle postanowiła porzucić swojego wieloletniego kompana, którego przygarnęła, gdy był małym szczeniakiem.

DZISIAJ GRZEJE: 1. O tym, że jest ojcem, dowiedział się od komornika. Nadzwyczajna skarga złożona przez RPO 2. Żałoba w Watykanie. Konferencja Episkopatu Polski poinformowała o śmierci ważnego polskiego kardynała

Według informacji brytyjskich dziennikarzy, Bogart nie polubił Harry’ego. Nie wiadomo, czy para zdecyduje się na ponowne przygarnięcie zwierzaka. Do tych zarzutów nie odniosła się jeszcze sama zainteresowana – Meghan Markle.

Źródło: [„The Sun”, Super Express]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. O tym, że jest ojcem, dowiedział się od komornika. Nadzwyczajna skarga złożona przez RPO
  2. Żałoba w Watykanie. Konferencja Episkopatu Polski poinformowała o śmierci ważnego polskiego kardynała
  3. Bajm już nie zagra? Znamy deklarację Beaty Kozidrak
  4. Zdjęcie nie jest fotomontażem. Niezwykłe zwierzę znalezione na wybrzeżu

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]