Księżna Diana spoczywa w zaskakujących warunkach. TVP/ screenŹródło: TVP/ screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 23 Czerwca 2020

Widok grobu księżnej Diany po latach naprawdę zasmuca. “Królowa ludzkich serc” spoczęła w zaskakującym miejscu

Księżna Diana była uwielbiana przez wielu. Dziś informacje o stanie, w jakim znajduje się miejsce jej pochówku, poruszają. Księżną Walii ma spoczywać w niepokojących warunkach. Gałęzie czy mech to jedynie część roślin, które mogą wskazywać na zaniedbanie. Wielbiciele księżnej Spencer od razu wznieśli alarm.

Przypomnijmy, że księżna Diana Spencer zmarła w niewyobrażalnie tragiczny sposób. 31 sierpnia 1997 roku była ofiarą wypadku samochodowego. Decyzją jej najbliższych było pochowanie jej w rodzinnej, prywatnej posiadłości Althorp. To właśnie tam od ponad 20 lat spoczywa "królowa ludzkich serc". Ostatnie wydarzenia wokół miejsca pochówku wzbudziły niepokój jej miłośników. Podnieśli oni larum z powodu rzekomych zaniedbań, do jakich miało dojść na grobie Diany.

Wiadomości TVP przekroczyły granice żenady. Wymyślono postać, która nie istnieje, aby pochwaliła pierwszą damę, alternatywna rzeczywistośćWiadomości TVP przekroczyły granice żenady. Wymyślono postać, która nie istnieje, aby pochwaliła pierwszą damę, alternatywna rzeczywistośćCzytaj dalej

Księżna Diana jest zapomniana przez bliskich?

Wirtualna Polska informuje, że grobowiec księżnej otacza aż 36 drzew. Mają one symbolizować każdy przeżyty przez księżną rok. Miejsce pamięci otoczone jest najróżniejszymi kwiatami. Możemy znaleźć tam uwielbiane przez Dianę tulipany, róże czy niezapominajki. Zaskakującym okazał się fakt, że teren spoczynku zmarłej zaczyna pokrywać się mchem oraz starymi gałęziami. Czy to możliwe, żeby miejsce, gdzie księżna spędziła dzieciństwo, było zaniedbane przez jej bliskich? Rzecznik posiadłości zabrał głos w tej sprawie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Beata Szydło została korespondentką TVP? Sceny, które przejdą do historii Wiadomości, niewiarygodne
2. Niepokojące wieści dla Polaków. Ameryka się odcina. Decyzja Donalda Trumpa zaskoczyła wszystkich

Księżna Diana oraz miejsce jej pochówku stało się tematem niemałego zamieszania. "Na terenie parku jest 14 pamiątkowych kamieni, które mimo naszych starań, w sposób naturalny wrastają w krajobraz. Wyspa, na której położona jest kolumna i grób księżnej Diany jest porośnięta starymi drzewami, które zapewniają prywatność grobu. Ich gałęzie, które zasłonią kolumnę i opadłe liście są sukcesywnie usuwane" - tłumaczy rzecznik posiadłości w oficjalnym oświadczeniu, opublikowanym przez Wirtualną Polskę. Niezwykle ważne stanowisko z najbliższego otoczenia zmarłej z pewnością uspokoi wielbicieli "królowej ludzkich serc".

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z filmu TVP pt. "Moja matka Diana" wyemitowanego w 2012 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 300 plus rusza od lipca, ale dostaną nie tylko dzieci. Świadczenie trafi też do niektórych dorosłych, może dostaniesz i ty
  2. Prześliczna Karolina pędziła motocyklem na solarium. Tragiczna śmierć. Nie żyje
  3. Przerażające odkrycie służb na południu Polski. Ciało było w stanie zaawansownego rozkładu
  4. Poczta Polska i absurdalny wydatek na worki za 5 mln zł? Dziwne tłumaczenia w oświadczeniu
  5. Z kranu zamiast wody popłynęło szambo. Fatalna awaria pod samą Warszawą
  6. Po co nam pszczoły, skoro mamy bańki mydlane. Nowy sposób zapylania kwiatów

Źródło: [Wirtualna Polska]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News