Księżna Diana. Wikimedia Commons/John Mathew Smith
Źródło: Wikimedia Commons/John Mathew Smith
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 20 Lutego 2020

Księżna Diana miała jeszcze jedno dziecko? Nieprawdopodobna historia, o której pisały media

Księżna Diana zanim doszło do zaręczyn, została poddana badaniom na płodność. W związku z tym pobrano od niej jajeczko i zapłodniono je nasieniem księcia Karola. Przez lata nie wiadomo było, co dalej się z nim stało. Media spekulowały, ale dziś znamy najbardziej prawdopodobny scenariusz.

Gdy doszło do zapłodnienia jajeczka, Diana miała 20 lat. Brytyjska rodzina królewska chciała sprawdzić, czy przyszła żona księcia wyda na świat następców tronu.

Prezes ZUS składa obietnicę. 1 marca wejdźcie na swoje konta, emerytury będą wyższePrezes ZUS składa obietnicę. 1 marca wejdźcie na swoje konta, emerytury będą wyższeCzytaj dalej

Księżna Diana ma jeszcze jedno dziecko?

DZISIAJ GRZEJE: 1. Warszawski policjant relacjonował akcje na Instagramie. Zdjęcia nie powinny były nigdy trafić do sieci

2. Wyszedł ze szpitala, przepadł bez śladu. Gdzie jest Stanisław Zawistowski?

Kolorowe czasopisma wysnuwają wiele teorii, a jedną z nich jest kradzież jajeczka przez lekarza z kliniki in vitro. Krążą pogłoski, że wszczepił je swojej żonie. Drugą wersją jest pomyłka. W tabloidach zagranicznych możemy przeczytać, że omyłkowo wszczepiono je obcej kobiecie. W efekcie zupełnie nieświadoma mama wychowywała prawowitą następczynię tronu.

Czy Harry i William to nie jedyni pretendenci do brytyjskiego tronu? Warto wspomnieć, że nieznana córka Diany miałaby prawo po dzieciach Harrego, ponieważ do 2013 brytyjska linia sukcesji wyznawała jedynie zasadę primogenitury męskiej.

Brytyjski Globe wspominał o tym, że córka Diany i Karola ma na imię Sarah i zamieszkuje w Stanach Zjednoczonych. Można przeczytać również plotki o jej rzekomym spotkaniu Meghan. Niestety w sieci nie mozna znaleźć żadnych zdjęć z tego wydarzenia.

księżna dianaksiężna diana

ZOBACZ TAKŻE:

1. Polacy już skaczą w Rasnovie. Biało-Czerwoni wypadli bardzo słabo

2. Dobre nie musi być nowe. TOP 10 najlepszych używanych aut dla rodziny do 20 tys. zł

3. Autobus grozy woził dzieci po Polsce. O krok od tragedii

4. Nie żyje twórca kultowego "Czterdziestolatka" i "Wojny domowej". Dziś w nocy, w wieku 87 lat zmarł Jerzy Gruza

5. Suczka przebywała na bogato urządzonej posesji. Zmarła przez zaniedbanie właścicielki, która chciała się zemścić

6. W panice robili wszystko, by chronić się przed koronawirusem. Film z samolotu odbiera mowę