. Flickr/Shawn Carpenter
Źródło: Flickr/Shawn Carpenter
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 16 Lutego 2020

Słynna prezenterka popełniła samobójstwo. Niewiele osób wie, że była dziewczyną księcia Harry`ego

Książę Harry musi przeżywać teraz trudne chwile. Do medialnego zamieszania wokół decyzji o odejściu z rodziny królewskiej, którą podjął wraz z Meghan Markle, doszła właśnie tragedia, jaką żyje cała Wielka Brytania. Była dziewczyna księcia popełniła samobójstwo.

O śmierci Caroline Flack media informują od wczoraj. Prezenterka znana z programów takich, jak Love Island i X Factor miała popełnić samobójstwo.

- Możemy potwierdzić, że nasza Caroline odeszła dzisiaj 15 lutego. Prosimy prasę o uszanowanie naszej prywatności w tym ciężkim czasie - poinformowała rodzina w oficjalnym komunikacie.

- Wszyscy w Love Island i ITV są zszokowani i zasmuceni tym desperacko smutnym newsem. Caroline była bardzo kochaną członkinią zespołu Love Island, a nasze szczere myśli i kondolencje kierujemy do jej rodziny i przyjaciół - brzmi oświadczenie telewizji, nadającej Love Island.

Agata Duda poniżona na oczach tysięcy widzów? Komentarze nie cichnąAgata Duda poniżona na oczach tysięcy widzów? Komentarze nie cichnąCzytaj dalej

Książę Harry był związany z gwiazdą Love Island

Niewiele osób poza Wielką Brytanią pamięta, że prezenterka swego czasu spotykała się z księciem Harrym. Kolorowe media na wyspach donosiły o ich romansie z 2009 roku.

Pod koniec ubiegłego roku dziennikarka została oskarżona o stosowanie przemocy domowej. Miała uderzyć swojego partnera lampą w głowę, kiedy ten spał. Nie przyznawała się do winy. Na 4 marca wyznaczono termin kolejnej rozprawy.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zostały dwa tygodnie na złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie

2. Para w ogóle nie krępowała się w samolocie. "Czy ona nie ma spodni?"

3. Córka Jolanty Kwaśniewskiej zaskoczona decyzją męża. Gorzkie słowa: "Świat się kończy"

4. Autobus nie ustąpił karetce na sygnale. Wstrząsające nagranie, internauci oburzeni

5. Pozycja Andrzeja Dudy zagrożona? Drastycznie traci poparcie, ujawniono dowody

6. Policja i rodzina błagają o pomoc, zaginęło dziecko. Uruchomiono child alert