Ksiądz i nastolatka uwikłani w romans. Szokująca historia.. WikipediaŹródło: Wikipedia
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 27 Grudnia 2019

Ksiądz romansował z nastolatką. Ujawniono treść ich SMS-ów

Ksiądz i nastolatka uwikłani w romans, o którym huczała cała wieś. 17-letnia Joanna była wpatrzona w swojego proboszcza jak w obrazek. Dziewczyna pisała mu m.in., że go kocha. Telefon z miłosnymi SMS-ami został wykradziony przez jej kolegów i przez to sprawa ujrzała światło dzienne. Z rozmów nastolatki z księdzem jasno wynikało, że tę parę łączy coś więcej niż zwykła znajomość czy przyjaźń. Ta historia szokuje.

O sprawie informuje Super Express. 17-letnia Joanna mieszka na jednej z wsi pod Bydgoszczą. Wywodzi się z bardzo religijnego domu, a sama także jest gorliwą katoliczką - dziewczyna regularnie chodziła do kościoła, gdzie nawet czytała Pismo Święte. Była wyjątkowo oddana wierze, kościołowi i żyła w zgodzie z duchownymi. Jednak kilka miesięcy temu sytuacja zaczęła wymykać się spod kontroli i nastolatka przestała traktować miejscowego proboszcza jak księdza, a kogoś więcej. Gdy pojechała ze swoją klasą na wycieczkę szkolną, słała do 62-letniego duchownego miłosne SMS-y. On także odpisywał jej, że ją kocha. Wyglądało to na bardzo zażyłe stosunki i wręcz miłość, która wisiała w powietrzu. Gdyby nie okoliczności, można by było pomyśleć, że są związku.

Okaleczony, ledwo żywy kot znaleziony w centrum miasta. Dramatyczne podejście służbOkaleczony, ledwo żywy kot znaleziony w centrum miasta. Dramatyczne podejście służbCzytaj dalej

Ksiądz i nastolatka uwikłani w romans. Gdy sprawa wyszła na jaw, on nie został odpowiednio ukarany, a ona chciała odebrać sobie życie

Pewnego razu jeden z kolegów Joasi wykradł jej komórkę i zrobił zdjęcia prywatnej i jakże pikantnej korespondencji, jaką wymieniała z proboszczem. Chłopak opublikował je w sieci. To mogło skończyć się tragicznie. Nastolatka ze wstydu chciała popełnić samobójstwo, połykając tabletki.

Super Express dotarł do rodziców 17-latki. - Te SMS-y zostały umieszczone na zamkniętych forach internetowych. To, co się stało, to wina internetu - powiedziała jej matka. - Miałam pretensję do proboszcza, że nie przyszedł do nas z tymi wiadomościami i ich nam nie pokazał. On nas przepraszał, bo powinien to przerwać, jak tylko córka się do niego odezwała - kontynuowała. - Wychodzimy na prostą. Córka wraca po świętach do szkoły - powiedział ojciec Asi.

Miejscowi policjanci także wiedzą o całej sprawie. - Wiemy o plotkach i o tym, że dziewczyna miała targnąć się na swoje życie.

Jednak wygląda na to, że ksiądz nie poniesie z tego powodu żadnych większych konsekwencji i ujdzie mu to na sucho. - Oficjalnego zawiadomienia do nas nie było, więc się tym nie zajmujemy - powiedział jeden ze śledczych znających sprawę. Jak dowiedział się SE, ksiądz Mirosław B. został jedynie przeniesiony do innej parafii.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Tragedia tuż przed świętami. „Umarła po 10 dniach walki. Jej dzieci w wieku 7- i 2-lat spędzą święta bez mamy”

3. Sprawa Rydzyka coraz bliżej papieża Franciszka. Zebrano 129 tys. podpisów

4. Przed śmiercią miał wypić litr czystej. Tragiczny koniec aktora, znanego z filmów Barei

5. Zginęło już 11 osób. IMGW wydało kolejny komunikat, pogoda nie odpuszcza

6. Dramat na bożonarodzeniowej mszy. 21 osób w ciężkim stanie trafiło do szpitala