Ksiądz na hulajnodze. https://twitter.com/ABC/status/1209789049575235585Źródło: https://twitter.com/ABC/status/1209789049575235585
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 26 Grudnia 2019

Ksiądz odstawił w kościele niezwykle show. Polscy duchowni są oburzeni

Ksiądz zaskoczył zebranych w irlandzkim kościele wiernych, wyjeżdżając z mszy na elektrycznej hulajnodze. Jak przekazał zgromadzonym dzieciom, chciał wypróbować prezent dostarczony mu przez Mikołaja.

Do zdarzenia doszło w Dublinie. Ksiądz Peter O’Connor upewnił się, że wierni zapamiętają odprawioną przez niego mszę. Opuścił ją bowiem na elektrycznej hulajnodze, jak twierdzi, dostarczonej mu przez Mikołaja. Zgromadzeni w kościele ludzie zareagowali niezwyle entuzjastycznie. Ks. O'Connor wyjechał ze świątyni wśród oklasków.

Ksiądz krytykowany przez polskiego duchownego

Nagranie udostępnione przez jednego z uczestników mszy powoli staje się hitem na całym świecie.

Prawie każdy robi świąteczne ciasteczka źle. Magda Gessler zdradziła, jak uczynić je naprawdę kruchymiPrawie każdy robi świąteczne ciasteczka źle. Magda Gessler zdradziła, jak uczynić je naprawdę kruchymiCzytaj dalej

Mimo że sprawa spotkała się ze zdecydowanie entuzjastyczną reakcją zarówno internautów, jak i brytyjskiej prasy, polscy duchowni zdają się być oburzeni.

Swoje niezadowolenie postanowił wyrazić ksiądz Maciej Słyż. "Stary a głupi ... widać Msza pomimo zmian liturgicznych wciąż niektórym kapłonom za nudna", napisał na Twitterze. W komentarzu zamieścionym pod postem dodaje ironicznie: "Jak dostanie łuk to może sobie strzeli od ołtarza?" oraz "Polecam pojeździć na hulajnodze wokół trumny przy najbliższym pogrzebie".

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Mamy łzy w oczach. Ksiądz odmówił chrztu umierającego dziecka z jednego, podłego powodu

3. Powstanie film o Zenku Martyniuku. Złożymy się wszyscy

4. Co z PiS po odejściu Kaczyńskiego? Bliski współpracownik ujawnia

5. Przykra wiadomość od operatora na święta, internauci biją na alarm. Wyciekły dane klientów?

6. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News